× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Kalendář akcí v roce 2020

Více
29. úno 2020 06:31 #22736 od Pavel Hloušek
Jo, vidím to stejně jako Tomáš. Ta ERES bude asi v podstatě něco jako tohle
stoupak.cz/forum/souteze-v-roce-2019/128...vnou-vyskou?start=10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 07:56 #22737 od Aleš Krátký
No mi příjde ERES vs RES asi stejně jako F5J vs F3J.
Já například na ERES pojedu,ale na RES ne. Tak bych to nedokázal v kalendáři rozdělit :(

Pokud je to ale názor "RESkařů", tak ERES z kalendáře vyřadím. Je to stejně jen kopie původního eventu, takže no stress.


OK, co dalšího tu chybí ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 08:24 - 29. úno 2020 08:25 #22738 od Vladislav Plichta
Já bych tam ten ERES nechal, i když je to kopie RES závodů. Co vím tak Láďa Bušek trenér obou kategorií má v úmyslu tvůj sw pro vyhodnocování závodů používat. Dal bych tomu šanci a uvidíme...já ten ERES beru jako nabídku levné kategorie pro všechny, která se dá lítat “na každém plácku”

Clouseau
aktuálně RES / ERES
bývalý pilot RCV2,RCEA, RCAS a RCEV
Poslední změna: 29. úno 2020 08:25 uživatelem Vladislav Plichta. Důvod: Překlepy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 09:00 #22739 od Bohumil Hejl
Souhlasím s Vláďou. ERES ponechat, po zkušenosti z podzimní soutěže v Havl. Brodu, tam jsem si vyzkoušel moji fyzičku a hlavně už kratší dech, jako pomocník kde se startuje na plných 100m a opakování startu v jedné rundě jsem toho měl plné kecky. Holt věk nezastavíš. Proto také stavím k normální RESce i ERES trup a tam kde to půjde budu létat ERES.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 11:02 #22740 od Ladislav Bušek
Dobrý den hoši, shodou nešťastných náhod jsem trenérem RES/ERES :-). Nechci se vám zbytečně mísit do diskuse. Soutěže ERES v současném vydání kalendáře nejsou, protože je to v ČR hodně čerstvě ustanovená kategorie s prozatimními pravidly. Do Sportovního řádu SMČR se pravděpodobně dostane až na příští rok. Jak už naznačil Vláďa, některé kluby budou chtít uspořádat zkušební soutěž v rámci své RES soutěže. Dobrý nápad. Bude to mít určitě svá ale...když budu mít na soutěži RES přihlášených 30 závodníků a budu mít k dispozici 4 startoviště, tak již sama RES soutěž bude poměrně časově dlouhá a je otázka, zda zvládnu jako pořadatel odlétat i ERES, neboť ta bude časově zhruba stejně náročná, pracovní čas je tam stejný. Z mého pořadatelského pohledu to bude záviset na počtu přihlášených. Takže Aleši, pokud budeš chtít letos vyrazit na soutěž s ERESkou, tak asi bude dobré se informovat, jak to vidí pořadatel, abys nebyl zklamán. Souhlasím s Bohumilem - tahle kategorie(RES) není pro starý ;-) . Udělal jsem si podobný test fyzičky jako běžec/nosič praků. Kdo si to nezkusil...ten si to zkusí letos a příští rok čekám strmý nárůst příznivců ERES :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 11:56 #22741 od Aleš Krátký
A právě proto (stáří hoši, stáří :)) bych v kalendáři ERES nechal. Kalendář zde není ofiko takže tady mužeme mít i experimentální kousky :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. úno 2020 17:46 #22743 od Pavel Hloušek

No mi příjde ERES vs RES asi stejně jako F5J vs F3J.


No nevím. Já myslel, že RES sou čistě špagáty, kdežto ERES směska špagátů s elektrama

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2020 18:39 #22747 od Tomas Hruby

Ladislav Bušek napsal: Soutěže ERES v současném vydání kalendáře nejsou, protože je to v ČR hodně čerstvě ustanovená kategorie s prozatimními pravidly. Do Sportovního řádu SMČR se pravděpodobně dostane až na příští rok.


Tedy nechci být nějak ošklivý, ale přijde docela zarážející, když zrovna trenér kategorie napíše takovýto příspěvek...
Právě že ERES ve Sportovním řádu 2020 uvedena je - strana 212, koneckonců celá ta debata o vlákno vedle se točí kolem toho, jak nestandardně se to tam dostalo. Nicméně ta nestandardnost přijetí nic nemění na tom, že pořádání akce ERES je naprosto legální, trochu paradoxně má úplně stejný statut jako "čisté RES" - prozatimní. A mimochodem řečeno pokud proběhne více soutěží než tři, tak je fakticky povinnost trenéra na konci roku udělat i žebříček :-)
Aby bylo jasno - Láďa Bušek má ode mne vyjádřenou "upřímnou soustrast", vůbec mu nezávidím, v jaké situaci funkci převzal a na zmatcích s ERES zrovna on nemá ani nejmenší vinu! Tohle se opravdu moc nepovedlo, viz debata vedle. Jenže si myslím, že by chybou bylo od překotného přijetí sklouznout k druhému extrému a tvářit se, jakoby ERES vlastně vůbec neexistovalo. Realitou je, že akcí, kde se poletí asi nebude úplně zanedbatelný počet a kdoví, zda se už v první sezóně nedožijeme dokonce překvapení ve smyslu náznaků vyššího zájmu než o klasiku...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2020 13:01 #22796 od Aleš Krátký
Protože předpokládám, že teď bude velké přesouvání, rušení a editování soutěží, rozhodl jsem se (a nejen pro to samozřejmě), že udělám editační rozhraní pro soutěže (kalendář, přihlášky).

Takto jste vždy museli psát mi, a já na to zapomněl atd. Aktuálně to mám rozpracováno,ale do konce týdne to bude hotovo.

Bude možno soutěže vytvářet, přesouvat, editovat, povolovat a zakazovat registrace, exportovat seznamy přihlášených atd. Tedy vše, co teď dělám já (ale na pozadí celého toho výtvoru).

Věřím, že nám to všem ulehčí organizaci soutěží nejen v této nelehké době, ale i poté :)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2020 06:50 #22877 od Pavel Hloušek
Ahoj Aleši,
zdá se, že pro naše menší akce typu RCEP se rýsuje světýlko na konci tunelu, tak sem se chtěl optat, jak to je s tím otevíráním a editem soutěží. Nějak se k tomu nemůžu dostat. Předpokládám, že to mělo jít přes tuhle stránku

ale když dám načíst soutěž, tak nic. Zkoušel sem změnit adresu přímo na kalendář soutěží i na konkrétní soutěž a taky nic, čímž mě došly nápady. Navíc při spouštění sorgu mě vyskočí tahle hláška

tož nevím. Dík
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.522 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám