Korespondenční soutěž KOKOSO

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: sobota 28. březen 2020 18:14 Napsal Aleš Krátký

Drazí kolegové, protože si nejspíše ještě pár chvili soutěžně společně nezalítámé, rád bych tady nabídl skvělou myšlenku, se kterou přišel Honza Kubica. Jakožto letitý organizátor korespondenční soutěže na webu http://www.rcex.cz/ tady nahodil tuto myšlenku, a já s jeho souhlasem tady trošku zkusím nakopnout soutěžící, aby jsme nevyšli ze cviku :-D

Takže níže originální text Honzy: 

Vážení elektroletci,

protože situace je vážná, zatím však nikoliv zoufalá, a protože do přírody se pořád ještě smí, napadlo mě vyhlásit následující korespondenční soutěž založenou na RCEX.

1) Jakákoliv elektra. Let v době trvání 10 minut zakončený přistáním na přesnost.
2) Doba chodu motoru ani počet zapnutí motoru za letu nejsou omezeny, při startu musí být motor v chodu.

Číst dál: Korespondenční soutěž KOKOSO

SORG na rok 2020

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: neděle 8. březen 2020 15:09 Napsal Aleš Krátký

Tak sezóna 2020 je za dveřmi, a je čas se trošku probrat z těch návalů sněhu (vtip) a opět se pustit do práce. Rozmetat podzimni deprese, deprese ze zimy bez sněhu, jarní deprese a všechny ostatní neduhy, a vyrazit na letiště nejen za zdravým vzduchem, ale také pohybem a hlavně za kolegy, a výkony :) 

Věřím, že se nás na letištích potká více než v minulé roky, a také, že uvidíme nové tváře, nové letadla, nové technologie a nové kategorie. Neboť, jak se říka, kdo chvíli stál, již stál opodál... Určitě to platí na vrcholové úrovní v jakémkoliv sportu, ten náš nevyjímaje.

No, Stoupák bude tento rok, stejně jako těch DESET LET před tím, k dispozici všem soutěžícím v nejrůznějších kategoriích. Opět zde bude fungovat fórum, ale také bych zde rád měl články od nejrůznějších autorů (neboj se, a pošli cokoliv co bys tu rád viděl na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Také zde budou jako již delší dobu fungovat přihlášky na soutěže, kalendář akcí, výsledky soutěží a to vše napojedno na SORG. Byl bych rád, kdyby se stoupák také trošku posunul dále, a měli jsme tu i širší zastoupení jiných kategorií, nebo přidal nové sekce, věci, nápady ... Opět, pokud něco máte, napište mi :)

Číst dál: SORG na rok 2020

Fotosoutěž 2018 - Vyhlášení

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: pondělí 12. únor 2018 8:21 Napsal Aleš Krátký

A máme zde vyhlášení naší fotosoutěže. O cenný pohon do svých miláčků bojovalo nakonec celkem 29 fotek, což není málo, a děkujeme za ně. Vybrat toho nejlepšího z nejlepších bylo těžké, a všichni tři porotci (Ivan Hořejší, Radek Novotný a Petr Kolaska). Každý z porotců měl 3 hlasy s třemi, dvěma a jedním bodem. Ty rozdělil mezi čísla fotek, neznajic výsledky jiného porotce ani autora fotek. A výsledek ? Pojdmě se na to mrknout podrobněji.

Asi nemá smysl to více rozepisovat, a seřadíme si fotky rovno podle nejlepších. "Zbytek" je samozřejmě pro pokochání naších srdcí a očí :)

Vítěži gratulujeme a blahopřejeme k skvělé nové baterii od sponzora soutěže fy. Hořejší !

negativ

Číst dál: Fotosoutěž 2018 - Vyhlášení

Fotosoutěž 2018

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: středa 17. leden 2018 14:31 Napsal Aleš Krátký

 Už jsme zde, na stoupáku, dlouho nesoutěžili že ano ? :) A protože je tady za chvíli začátek nové sezóny, nebylo od věci udělat si pořádek ve fotkách. Vyberte tu nejlepší fotku na téma našeho koníčku (tím myslím RC modely, potažmo soutěže), odešlete ji formulářem níže, a těště se na výhru od našeho sponzora firmy www.horejsi.cz. Ten do soutěže věnoval ryze potřebnou záležitost, a to baterie Dualsky ULTRA 70C, 1300-3S. Děkujeme !

3053

Číst dál: Fotosoutěž 2018

Klasické výsledky soutěží

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: pondělí 1. červenec 2013 21:59 Napsal admin
Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám