file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
28. lis 2012 06:25 #8568 od Jan Kubica
Ahoj Aleši,

je to Tvoje obdivuhodné dílo a já mohu jen smeknout.

Za sebe mohu jen poznamenat:
- na rcmanii nechodím, protože jsem se tam snad ještě nikdy nic nedozvěděl, DF je obecně "žvanírna", ale specializace je určitý druh filtru, takže specializovaná fóra se podle mě číst vyplatí
- články se píší z vnitřní potřeby, ne proto, že to někdo chce, pokud někoho donutíš něco napsat, většinou to píše s odporem a z toho textu to přímo čiší; a lidi, co mají potřebu psát (což ještě neznamená, že to umí), mají své blogy (můj případ :) )
- co je zajímavého na výsledcích? Jo, když vyhraju, mohu se nadmout pýchou, když dostanu statistický záchvat, můžu strávit nějaký čas s čísly a vytvořit grafy, ale jinak?
- registrace na soutěže činím e-mailem nebo telefonem, chci vědět, zda soutěž bude, zda se bude servírovat občerstvení, a hlavně vím, že o mě pořadatel ví

Jsem v menšině a nevadí mi to. Držím ti palce. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. lis 2012 08:00 #8569 od Aleš Krátký
Díky,
-každopádně jsme samozřejmně oba extrémní vzorek lidí :) ja na DF chodím proto,že většinou poklábosím. když se chci něco dozvědět tak jen striktně googlim a hledám nějaký sofistikovaný článek (třeba v ang nebo kdekoliv jinde). Každopádně nepopírám, že pouze větroňářské fórum má své kouzlo.

-určitě jsem to myslel tak, že někdo napíše něco dobrovolně. Já třeba, když přijedu ze soutěže, strašně čekám jestli si o tom budu moci něco přečíst... většinou nic a to mě dost vadí. potom by ta akce jakoby vůbec nebyla :( prostě nic. toto mi vadí a proto píšu a píšu. a ostatni čtou a čtou (statistika nuda je,ale má cenné údaje :) ). Ano pisálkové mají své blogy, ale hold s tím nic nenadělám. Celé je to o ochotě se do tohoto koníčku více zažrat a udělat něco i pro ostatní.

-Výsledky : to samé co článek. Strašně mě baví, jak chci zjistit jak kdo dopadl na soutěži a proste nic. na klubových stránkách info rok a půl staré, výsledky nikde. děláme organizovaný sport, a je třeba ať to má nějaký řád. moc dobře víš, že weby klubů jsou často jen proto,že jsou .... tam informace nenajdu kolikráte ani o samotném vyhlášení soutěže, natož o nějakých výsledcích. A vůbec dost lidí to bere děsně vážně a hraje se o každý bod.

- registrace : například právě na slovensku to funguje luxusně, stejně tak to mají i kluci ve Vsetíně. Nikdo si nestěžuje, sám přihlásí celý tým a je to. Email se může ztratit, přehlédnout, kdo ví co. Telefonovat nemohu v 11 večer, kdy se většina bláznů rozhodne, že pojede na soutěž atd.

Jak říkám, zkusíme to a uvidíme ... Lidi pujdou tam, kam budou mít možnost. Když se to nepovede, půjdou jinam. Když se to povede bude to tady super.Těší mě, že když jsem na soutěži kdekoliv v ČR,tak na konci sotutěže pořadatel řekne "no a výsledky a nějaké info najdete na stoupaku" a všichni vědí .. to mě hřeje u srdce.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. pro 2012 11:31 #8573 od Aleš Krátký
přidal jsem do kalendáře F3K

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. pro 2012 11:55 #8574 od Tomas Hruby

Aleš Krátký napsal: -určitě jsem to myslel tak, že někdo napíše něco dobrovolně. Já třeba, když přijedu ze soutěže, strašně čekám jestli si o tom budu moci něco přečíst... většinou nic a to mě dost vadí. potom by ta akce jakoby vůbec nebyla :( prostě nic. toto mi vadí a proto píšu a píšu. a ostatni čtou a čtou (statistika nuda je,ale má cenné údaje :) ). Ano pisálkové mají své blogy, ale hold s tím nic nenadělám. Celé je to o ochotě se do tohoto koníčku více zažrat a udělat něco i pro ostatní.


Můj názor je, že reportáže ze soutěží mají smysl pouze v případě, že se na té akci událo něco nestandardního - nějaká technická novinka, velký spor o pravidlech či něco takového. Jinak je to upřímně dost o ničem a v podstatě ztráta času číst a psát, stačí si projít výsledky...
Ovšem pokud dojde na tu první situaci, tak se běžně už v současném stoupáku nejednou rozběhla na podobné téma debata ve fóru, což mi přijde efektivnější.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. pro 2012 12:06 #8575 od Aleš Krátký
tak to samozrejmne, nicméně já osobně mám dobrý pocit z toho, že když už si někdo dá tu práci a uspořádá soutěž, soutěžící na ní přijedou atd, tak by o tom mohla být alespoň zmíňka a ne jen pár bodů do databáze. Za každým činem by mělo zůstat něco "hmatatelného".


Já to čtu, mě to baví číst ... kdo nechce nemusí, nicméně diskuse je jen takova "stoka" která časem spláchne sebezajmavější téma...

Samozřejmně tam ale nemusí být jen reporty, stejně tak může kdokoliv napsat svůj výlev na téma "co me štve", nebo "toto je supr věc" nebo "budeme pořádat soutěž u niž chceme, ať se o ní ví".

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 10:50 - 07. pro 2012 12:12 #8594 od Aleš Krátký
Tak jsme postoupili o kolo dále.

Nahodil jsem stopak.cz přímo místo původního. ten je k nalezení na stary.stoupak.cz .

Berte to stále jako test ! cokoliv co naleznete nefunkčního, nebo se vám nelíbí, tak pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zde. díky

Doufám, že nebudete příliž zmatení,ale tyto kroky byly víceméně nezbytné k rozvoji těchto stránek.

Jinak článek z všech změnách sepíši do konce týdne.

chybí : zobrazit pouze nepřečtené odpovědi

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 07. pro 2012 12:12 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 12:01 - 07. pro 2012 12:43 #8596 od Petr PEcha
Nemůžu nikde ve fóru najít kouzelný odkaz "Přejít na nepřečtené příspěvky"?

edit : pouzivas to pro cteni prispevku,ve kterych si neco pises ty osobne,nebo tak zkoumas vsechno nove (globalne) ?
Poslední změna: 07. pro 2012 12:43 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 12:12 #8598 od Aleš Krátký
Máš pravdu :)
dodám a upravím ... děkuji za upozornění

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 13:13 - 07. pro 2012 13:15 #8599 od Petr Dušek
Ahoj Aleši, několik připomínek:
1) buď jsem slepý, nebo je písmo moc světlé, doporučoval bych něco jako RGB 50/60/70 (tmavě šedomodrá)
2) při přepnutí do fóra se mi ztratí levý sloupec s posledními příspěvky, to mi vadí, nechce se mi přepínat se neustále nahoře záložkami.
3) když chci psát odpověď, mám na výběr: rychlou odpověď, odpověď a odpověď k tématu - proč ta složitost? Snad by stačila jen "odpověď", takhle netuším na co mám kliknout.
4) Ve fóru mi chybí jméno autora příspěvku přímo u textu, musím koukat napravo na vizitku, kdo to vlastně napsal... Možná by bylo lépe dát vizitku na levou stranu?
5) Ve fóru mi chybí tlačítko "Náhled" při psaní odpovědi
6) Při psaní odpovědi se mi text zobrazuje v jiném fontu (asi Courier), má to tak být?

Jinak samozřejmě dík za tu nevděčnou práci a odvahu, tyhle drobné detaily se časem doladí ;)
Poslední změna: 07. pro 2012 13:15 uživatelem Petr Dušek.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 13:19 #8600 od Aleš Krátký
Děkuji za připomínky.
pokusím se jich co nejvíce zapracovat, ale chce to čas :)

1) mi se zdá ok,ale zkusím ho ztmavit.
2)ano ztratí se. primárně jsem chtěl,at je plocha fóra co největší a tak jsem všechny postranní moduly schoval. Zvážím tedy jejich opětovné zapnutí.
3)Rychlá odpověď je jen psaní textu bez veškerého formátování a jiných "blbostí". odpověď je klasický form s uživatelským rozhraním. a tu třetí možnost fakt nevidím :-D tak nevím ??
4) zkusím,ale nejsem si jisty... bohužel Kunena forum je dost odlišné od PHPBB. dneska provedu upgrade a uvidíme :)
5) v nové kuneně to myslim je. uvidíme zítra
6) yep,opravim :)


Děkuji za informace

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.462 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám