file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
09. pro 2012 21:11 #8615 od admin
test hledani od posledni navstevy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2012 21:26 - 09. pro 2012 22:03 #8616 od Aleš Krátký
Tak snad to funguje ... je to silne zmodifikovany nepruhledny kod kuneny, ALE defaultne by to melo hledat "Vse" od posledni navstevy.
kdyz se rozklikne rozsirene hledani,funguje klasicky jako hledani :)

jo a opravil jsem socialni buttony (fungovaly jen na indexu)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 09. pro 2012 22:03 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 09:28 #8623 od Jan Kubica
Ahoj Aleši,

prosím:
1) na "skrčkovi" (netbook 1024x600) nevidím celý příspěvek, jen asi 3/4, potom už je modrý okraj, skrolovat to nejde (nebo se nenašel jak)
2) přehled příspěvků diskuse: neukazují se jména, jen avatary
3) nešlo by ukazovat vlákna a ne příspěvky? Podle mě není potřeba vidět pět příspěvků jednoho vlákna, lepší by bylo ukázat příspěvky posledních pěti aktivních vláken.

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 10:29 - 10. pro 2012 10:34 #8626 od Aleš Krátký
1) zkus teď (ale nejprve poradne procisti cache, to ccsko drzi jak zidovska vira)
2)konkretni odkaz prosim ?
3)mno, je to dost komplikovane vzhledem k tomu,ze jsem tuto funkci "ukaz od posledni navstevy" delal homemade v phpku kuneny,tak uz tam neni moc prostor :( je to preci jen dost komplikovane. jsem rad ze to vubec funguje :-D. lepsi takhlens nez vubec ne ?


jo a opravil jsem modul "dalsi soutez bude za" .. nyni jiz jde klikat a smeruje to do spravne souteze.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. pro 2012 10:34 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 18:18 - 10. pro 2012 18:19 #8629 od Vladimír Čermák
Ahoj Aleši, na starém fóru se po kliknutí na ´´ Poslední příspěvek ´´ objevil skutečně poslední příspěvek a ne první stránka daného vlákna v kterém musím ještě kliknout na poslední stránku a dále rolovat na ten ´´Poslední příspěvek ´´. Dřív to bylo praktičtější. B) Nešlo by to nějak pořešit ?? Díky :unsure:
Poslední změna: 10. pro 2012 18:19 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 19:30 #8630 od Jan Kubica
Ahoj Aleši,

1) dík, funguje :)
2) viz přílohu - nevidím, od koho příspěvek je, neukazuje se jméno, ale jen obrázek (pokud ho někdo má, jako třeba Ty nebo Jirka) nebo prázdno
3) z toho print sceenu je vidět, že se diskutuje o dvou tématech, podle mě by stačilo, kdyby tam každé bylo jen jednou, třeba jako to mají na minimaketách (viz druhá příloha).

Ale když to nepůjde, taky se nic neděje ;)

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 19:41 #8631 od Aleš Krátký

Vladimír Čermák napsal: Ahoj Aleši, na starém fóru se po kliknutí na ´´ Poslední příspěvek ´´ objevil skutečně poslední příspěvek a ne první stránka daného vlákna v kterém musím ještě kliknout na poslední stránku a dále rolovat na ten ´´Poslední příspěvek ´´. Dřív to bylo praktičtější. B) Nešlo by to nějak pořešit ?? Díky :unsure:


kde presne myslis "posledni prispevek" prosim ? nejlepe foto

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 19:44 #8632 od Aleš Krátký

Jan Kubica napsal: Ahoj Aleši,

1) dík, funguje :)
2) viz přílohu - nevidím, od koho příspěvek je, neukazuje se jméno, ale jen obrázek (pokud ho někdo má, jako třeba Ty nebo Jirka) nebo prázdno
3) z toho print sceenu je vidět, že se diskutuje o dvou tématech, podle mě by stačilo, kdyby tam každé bylo jen jednou, třeba jako to mají na minimaketách (viz druhá příloha).

Ale když to nepůjde, taky se nic neděje ;)

Dík, H.


1)supr
2) jo v tom hybacim modulu.jo tam to asi muzu udelat.
3)pokud stale mluvime o tom hybacim modulu vlevo,tak tam to asi nastavit jde.uvidim co tam jsou za moznosti

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2012 20:50 - 10. pro 2012 21:08 #8633 od admin
2) ok ?
3) ok ? - edit : tak byl doplnen (opraven) cas prispevku a autor.

snad to tak vyhovuje


edit2: byl nastaven spravny cas(+1hod)
Poslední změna: 10. pro 2012 21:08 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 06:06 #8635 od Milan Chalupník
Aleši, na smart televizi mě jak na starém stoupáku a jiných diskusních servrech bohatě vystačil dálkový ovladač se čtyřmi šipkami (nahoru,dolů,vlevo,vpravo), potvrzovacím OK a zpětným tlačítkem BACK. Krásně normálně jde surfovat tam kam potřebuješ, a u televize si přečteš, co je nového. Toto ale nový stoupák "zatím" neumí. Běhání šipkami je nesystematické, konkrétní příspěvek to často ignoruje, přeskočí to chaoticky jinam, články jsem viděl celé, nyní je mohu číst jen odleva do asi poloviny, pravá část je skrytá. Pokud bude změna k lepšímu, dám vědět. Jinak samozřejmě velký dík, ať to nezní jen jako kritika.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.673 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám