file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
11. pro 2012 07:59 #8637 od Aleš Krátký
na telce ? tak s tim jsem fakt nepocital :)

ono bude docela problem toto "ladit", kdyz to nevidim a tezko mi asi udelas screenshot ? jako pokusim se,vidis ze mam snahu vsem vyhovet.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 10:57 #8638 od Milan Chalupník
Já to myslel, tak, že to bude info pro tebe, aby to šlapalo všem (ne jenom mě), stejně dobře jako ostatní fóra, a ne že když si na telce ostatní lidi najedou na Stoupák, tak jim to bude blbnout. Já tomu prd rozumím, ale asi to musí splňovat nějaký všeobecný standard a pak není problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 11:06 #8640 od Aleš Krátký
všeobecny standard to splňuje, o tom žádna... nicméně jak říkám nemam takovou televizi nemám to jak vyzkoušet

Rád bych pomohl.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 14:39 #8644 od Petr PEcha
Tak to teda nevím jaký standard.
validator.w3.org/check?uri=stoupak.cz&ch...ctype=Inline&group=0
Ale stránek, které nesplňují standardy je na internetu hromada.
A těch co neumí nastavit barvu pozadí, tak aby se to dobře zobrazovalo je taky mraky.
U barvy pozadí ve formulářích ani nemluvě.
A to na stoupáku funguje. Nikde se tu nestane, že by člověk měl černé písmo na černém pozadí nebo bílé písmo na černém pozadí a to ani při trochu nestandartním nastavení prohlížeče.
Což je samozřejmě jenom dobře.

Ty články nové od poslední návštěvy jsou aktuálně asi ještě lepší než na starém stoupáku.
Prostě si to dám, načte se mě jedna stránka.
Tlačítkem End přejdu na její konec a pak už jenom roluju směrem nahoru a čtu, co je nového aniž bych musel rozklepávat jednotlivá témata.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 16:13 #8646 od Aleš Krátký

xlfd napsal: Tak to teda nevím jaký standard.
validator.w3.org/check?uri=stoupak.cz&ch...ctype=Inline&group=0
Ale stránek, které nesplňují standardy je na internetu hromada.
A těch co neumí nastavit barvu pozadí, tak aby se to dobře zobrazovalo je taky mraky.
U barvy pozadí ve formulářích ani nemluvě.
A to na stoupáku funguje. Nikde se tu nestane, že by člověk měl černé písmo na černém pozadí nebo bílé písmo na černém pozadí a to ani při trochu nestandartním nastavení prohlížeče.
Což je samozřejmě jenom dobře.

Ty články nové od poslední návštěvy jsou aktuálně asi ještě lepší než na starém stoupáku.
Prostě si to dám, načte se mě jedna stránka.
Tlačítkem End přejdu na její konec a pak už jenom roluju směrem nahoru a čtu, co je nového aniž bych musel rozklepávat jednotlivá témata.


ja nerekl ze je validni :) ja rekl ze je to standard. muzu delat validni stranky,ale komu tim pomuzu ?

ad cerna na cerne atd .. nevim, ironie nebo to myslis uprimne ? jsem zmaten
ad posledni prispevky ... to same ? ironie ? uprimne ?

diky :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 21:24 - 11. pro 2012 21:31 #8650 od Milan Chalupník

Aleš Krátký napsal: na telce ? tak s tim jsem fakt nepocital :)

ono bude docela problem toto "ladit", kdyz to nevidim a tezko mi asi udelas screenshot ? jako pokusim se,vidis ze mam snahu vsem vyhovet.


Vyfotil jsem to:


Nový Stoupák



Starý Stoupák, tam bylo vše ok




Další modelářské fóra:







Na všech serverech lze běhat po televizi pomocí šipek kam chceš, na Novém Stoupáku je to nepředvídaný pohyb a jen po některých odkazech, s připojenou myší už to však jde.
Poslední změna: 11. pro 2012 21:31 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 21:33 - 11. pro 2012 21:46 #8651 od Aleš Krátký
ahaaa .... docela zvlastni,ze to na novem stoupaku vypada jako na polovicnim rozliseni.
velmi velmi podivne. zkusim to nejak vyresit.

ad.ovladani je to,ze tabulatorem (nebo sipkama) to skace po vsem "klikacim" a tady je toho tedka mnohem vice. zkusim udelat nejaky odkaz specialne pro test. vypusti to moduly nalevo atd.

tak jsem rychlym zjistenim dosel k tomu,ze fotka z noveho stoupaku je v rozliseni 800/600 a stary stoupak + ostatni fotky jsou z 1400/900px ??

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 11. pro 2012 21:46 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2012 16:46 #8652 od Petr PEcha
K té černé na černé to myslím vážně.
Nikde se to tu nevyskytuje, takže je to zcela v pořádku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2012 18:42 - 12. pro 2012 18:44 #8653 od Petr Slezák
Tady na 1. straně vlákna jak na vak. výškovku se nezobrazují přílohy, asi špatné adresy odkazů. Velké fonty v hlavičkách témat, záhlaví, sloupců apod. mi připadají dost obří :ohmy: .Je to až graficky nepřehledné a nekompaktní. Zmenšil bych o 10 - 20% . Jinak je nový stoupák moc pěkný Aleši, dík :)
Poslední změna: 12. pro 2012 18:44 uživatelem Petr Slezák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2012 18:59 #8654 od Aleš Krátký
prilohy zkusim opravit.

hlavicky zmensim.dekuji

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.769 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám