file Spolupráce na novém stoupáku - Beta test

Více
07. pro 2012 19:01 #8601 od Aleš Krátký
omluvte jeste vypadky serveru, jsou to porodni bolesti,ktere dneska vecer odstranim (doufam) :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2012 22:56 - 07. pro 2012 22:59 #8602 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Ahoj Aleši, několik připomínek:
1) buď jsem slepý, nebo je písmo moc světlé, doporučoval bych něco jako RGB 50/60/70 (tmavě šedomodrá)
2) při přepnutí do fóra se mi ztratí levý sloupec s posledními příspěvky, to mi vadí, nechce se mi přepínat se neustále nahoře záložkami.
3) když chci psát odpověď, mám na výběr: rychlou odpověď, odpověď a odpověď k tématu - proč ta složitost? Snad by stačila jen "odpověď", takhle netuším na co mám kliknout.
4) Ve fóru mi chybí jméno autora příspěvku přímo u textu, musím koukat napravo na vizitku, kdo to vlastně napsal... Možná by bylo lépe dát vizitku na levou stranu?
5) Ve fóru mi chybí tlačítko "Náhled" při psaní odpovědi
6) Při psaní odpovědi se mi text zobrazuje v jiném fontu (asi Courier), má to tak být?

Jinak samozřejmě dík za tu nevděčnou práci a odvahu, tyhle drobné detaily se časem doladí ;)


1) změněno dle tvého RGB
2)asi vidis :)
3)nechal jsem odpoved a rychlou odpoved . odpoved k tematu jsem zrusil
4)dal jsem vizitku vlevo
5) chybi :( je v nove verzi kuneny,ale ta zatim nema uplne tu spravnou cestinu a nejdou v ni nektere veci (je ve vyvoji kratce teprve .. casem urcite preklopim na novou)
6) upraveno

xlfd napsal: Nemůžu nikde ve fóru najít kouzelný odkaz "Přejít na nepřečtené příspěvky"?

Ano, to zatím tato kunena nema :(
existuje moznost si bud oblibene temata oznacit , nebo sledovat posledni prispevky.
ano chapu,tak nemas prehled co je noveho od posledni navstevy :( zkusim vyladit nejakou f-ci co to umi,ale zatim to moc nevidim ....... v nove kunene to je na wish-listu. jak bude udelam upgrade. zatim prosim o shovivavost

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 07. pro 2012 22:59 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 10:23 #8604 od Petr Dušek
Aleši, dík za úpravy, tmavší písmo je pro mě výrazně čitelnější :)

Ještě se mi zdají skoro zbytečně velké nadpisy, ale koukám na 24" monitor, musím se někde podívat jak to vypadá na menším...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 10:27 #8605 od Aleš Krátký
nemáš zač.
buď konkrétní které velké nadpisy ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 11:12 - 08. pro 2012 11:13 #8606 od Petr Dušek
Myslím tyhle červeně označené - podle mě zbytečně velké a tučné písmo??
[attachment:1]Nadpisy.JPG[/attachment]

Co to?? příloha se mi nezobrazuje?
Poslední změna: 08. pro 2012 11:13 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 11:23 - 08. pro 2012 11:24 #8607 od Aleš Krátký
test prilohy


edit : predpokladam velke JPG

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 08. pro 2012 11:24 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 12:31 #8608 od Petr Dušek
153kB JPG, to snad není nic velkého?? Zkusím to ještě jednou.
Nemůže vadit, že obrázek měl příponu velkými písmeny??

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2012 13:22 #8609 od Aleš Krátký
ja myslel velke JPG jako pripona :)
velikostni limit je 1024kb

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2012 15:33 #8613 od Petr PEcha

Aleš Krátký napsal:

xlfd napsal: Nemůžu nikde ve fóru najít kouzelný odkaz "Přejít na nepřečtené příspěvky"?

Ano, to zatím tato kunena nema :(
existuje moznost si bud oblibene temata oznacit , nebo sledovat posledni prispevky.
ano chapu,tak nemas prehled co je noveho od posledni navstevy :( zkusim vyladit nejakou f-ci co to umi,ale zatim to moc nevidim ....... v nove kunene to je na wish-listu. jak bude udelam upgrade. zatim prosim o shovivavost


Tak to vypadá, že jsem přišel o novinky a aktuální dění na stoupáku ):
No nic nedá se nic dělat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2012 16:10 #8614 od Aleš Krátký
ja bych to nevidel tak cerne.pokud chodis jednou za mesic,tak to asi stacit nebude,ale jinak by na to mohl stacit modul vlevo.

zkusim tedy pro tebe specialne tento "modul" vyrobit, ale nevim jak to bude schudne.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.597 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám