file Větroň K3600

Více
12. zář 2015 07:28 #15564 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Větroň K3600
Mám už ve výrobě K3000 křídlo s trupem delším pro K3600, centroplán v detailu na webu RiMr vypadá velice pevný a postupně si mohu někdy objednat křídlo 3600. Zajímavé je na RiMr " létání ve větru " , kde všechno letí , ale káčko klidně
stabilně sedá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. zář 2015 08:45 #15565 od Jan Mžik
Odpověděl Jan Mžik pro téma Větroň K3600
Hola hola , ze začátku je záběr na topoly a fučí tam tedy dost. No a pilot sám podotýká , že se učí přistávat do ruky ,a drží to stále na vztlakových klapkách. Ale je fakt , že to přistává jak Harrier. Předpokládám , že křídlo z K360 s vypěněnou uhlíkovou torzní skříní bude podstatně pevnější a malinkým zmenšením úhlu náběhu může být i hbitější aniž bych to šteloval mechanizaci křídla ,,na přelet,, Ale otázkou je proč být zbytečně rychlý. B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2016 11:45 #15981 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma Větroň K3600
Tak už ho mám doma, zatím ještě v bedně. Při přebírání u Karla Svobody jsem si ověřil tuhost křídla, je i bez páskování žeber uhlíkem velmi dobrá, celkový dojem také velmi dobrý. Zálet plánuji někdy koncem února, pokud počasí dovolí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2016 12:36 #15982 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Větroň K3600
hmmmm..., a určitě sem Karle chceš přihodit i pár fotek stavebnice, že jsem to uhod? :) Lomcuje se mnou zvědavost...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2016 17:01 #15983 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma Větroň K3600
O víkendu to vybalím a pustím se do toho, pár fotek sem dám. Nejdřív se musí dílna uklidit, jinak se tam nehnu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2016 08:39 #16008 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma Větroň K3600

Radek Novotny napsal: hmmmm..., a určitě sem Karle chceš přihodit i pár fotek stavebnice, že jsem to uhod? :) Lomcuje se mnou zvědavost...


Focení není mojí silnou stránkou, je to jen telefonem. Pokud by si chtěl vyfotit nějaký detail, napiš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2016 10:29 #16012 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Větroň K3600
Pane kolego, z několika fotek je poznat, že K 3600 od K.Svobody nemá plovoucí výškovku - ale klasickou VOP se stabiliz.
plochou a klapkou. Budete celý trup ( 176cm ) převážet i s namontovanou VOP ? Nevěděl jsem co s tím a tak jsem si musel
K 3600 trup přeobjednat na K 3000 trup který je bílý a vcelku s plovoucí výškovkou ( www.hobbyarena.cz .) a kde motáž
a demontáž VOP je otázkou dvou polyamid. M3 šroubů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2016 10:57 #16013 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma Větroň K3600
Určitě budu VOP na převážení sundavat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2016 16:12 #16021 od Michal
Odpověděl Michal pro téma Větroň K3600
Už mám také K3600 u pana Svobody objednané. Tak doufám,že tu zveřejníte něco ze stavby. m.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2016 17:06 #16022 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma Větroň K3600

Michal napsal: Už mám také K3600 u pana Svobody objednané. Tak doufám,že tu zveřejníte něco ze stavby. m.


Už jsem začal osazovat, čím to jsem vyfotil. Prázdná váha mi vyšla 1 145 g, to je v toleranci, na stránkách uvádí 1110 g. Jde to rychle, zatím jsem nenarazil na žádný problém. Jen počasí na zálet asi nebude hned tak. Baterku počítám tříčlánek 800 až 1000 mAh. Jinak je to moje první F5J, tak moc neporadím, informace hledám hlavně tady na Stoupáku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.436 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám