file Obecné tlachání o RCEV

Více
06. čen 2014 14:00 - 06. čen 2014 14:04 #12618 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: Ad SORG. Ano je složitý, ale pokud si s tím nevíš rady, prostě dej " RCEV" a basta.

Dobrá rada, ale moje verze SORGu (V4-4.2.6.) kategorii RCEV nezná ??
Poslední změna: 06. čen 2014 14:04 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2014 14:10 #12619 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal:

Aleš Krátký napsal: Ad SORG. Ano je složitý, ale pokud si s tím nevíš rady, prostě dej " RCEV" a basta.

Dobrá rada, ale moje verze SORGu (V4-4.2.6.) kategorii RCEV nezná ??

(nebo vyberu F5J)

A proto bude dneska aktualizace :-). Ale vidíš, že se stačí ozvat a nějaký blb problém ochotně a rád vyřeší. Blok zůstane pořád Blokem. Můžeš si stěžovat jak chceš, ale rychleji psát nebude.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2014 14:39 #12620 od Petr Dušek
Tak dík za tu aktualizaci... ale že tam RCEV není jsem tady psal už 19. dubna po soutěži.

Ten vtip s Blokem jsem nepochopil, ale to nevadí ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2014 14:44 #12621 od Aleš Krátký
Nevadí, nech být blok blokem :) raději to nebudu vysvětlovat, to se u vtipů nedělá...

Nj, jsem se stěhoval atd, takže nebyl čas ani chuť bohužel. Už to ale slyším z tolika stran, že to raději udělám dneska :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2018 14:01 #20874 od Lubomír Sedlář
Přeji všem pěkný den
obracím se na všechny kdo pořádají soutěže RCEV zda zde mohou přiblížit techniku kterou používají při soutěžích. Jde mi výkon zesilovačů, repro apod. NTB a tiskárnu neřeším, ty máme již nyní. Pokud bychom ale uvažovali výhledově o uspořádání nějaké soutěže RCEV tak co všechno a v jaké kvalitě musíme zajistit.Zápujčku z jiného klubu zatím zavrhuji. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2018 06:17 #20877 od Robert Jicha
Odpověděl Robert Jicha pro téma Obecné tlachání o RCEV
Ahoj,
pouzivame 80Ah baterku do auta a prevodnik 12V->220V. Je lepsi koupit hned kvalitnejsi s vetsim vykonem, kterej udrzi notas i tiskarnu. Reprak mame nejake bezne kombo, Watty nevim, myslim tak okolo 40 - 60W. Po soutezi dobiju tak 45 - 50% kapacity. Pokud bys chtel presne typy prevodniku a komba, tak to zjistim koncem tydne, nebo zacetkem dalsiho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2018 08:30 #20878 od Kamil Kičmer
Ahoj.
Dle mého názoru, přímo na soutěži tiskárnu už dneska ani nepotřebuješ. Neměli jsme ji ani teď na MČR. Bohatě stačí k notebooku paralelní monitor pro zobrazení výsledků. Šetříš papír, toner, a obsluha má méně starostí.
My používáme elektrocentrálu tuším, 2kw, z toho jede i bufet. Pro digitální hodiny autobaterii 100Ah. ( ty ale moc lidí nemá, a asi je ani nepotřebuješ pro běžnou soutěž)
Repro záleží na velikosti plochy a počtu startovišť, to chce vyzkoušet přímo na místě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2019 19:35 #22100 od Martin Semrád
Zdravím všechny létavce. Vracím se po notné době k RCčkům. Létal jsem před pěknou řádkou let V2ky, F3J a F3B. Poohlížím se po méně (finančně) náročné kategorii. RCEV mně padla do oka a tak jsem se byl mrknout na MČR v Hořicích. No a je to fakt zajímavé. Nasál jsem opět tu závodní atmosféru. Tak bych vás rád oslovil, kdyby se někomu doma válela starší stopalcovka, tak bych mu od ní za rozumný pěníz odpomohl. Nabídky kdyžtak do soukromky, aby to tady nebylo zaspamované. :) Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2019 16:09 #22217 od Martin Semrád
Hledám tady jak má být správně nastaven Altis V4+ pro kategotii RCEV. Nějak se mi nedaří dohledat. Děkuji předem za popis co zapnout a co vypnout.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2019 16:59 #22218 od Pavel Hloušek
nainstaluješ poslední firmware pro F5J a nic nenastavuješ

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.372 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám