file Nový výškoměr

Více
23. úno 2012 19:44 #6531 od Aleš Krátký
Nový výškoměr vytvořil uživatel Aleš Krátký
viz link http://www.rivamodels.sk/ZMH/ZMH_09.html

zakladni cena je 40éček.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
23. úno 2012 21:15 #6534 od Tomáš Hlavinka
Odpověděl Tomáš Hlavinka pro téma Nový výškoměr
Čau máte někdo už nějaké reference z provozu tohoto spínače?? Uvažuju o jeho koupi. Pořád však nevím jestli nevsadit na klasiku ALTIS.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2012 21:39 #6535 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
Vanura ma pry objednane nejake dva kousky,a mozna uz mi prisly ? netusim tak snad on.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 09:59 - 24. úno 2012 19:08 #6536 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr

Aleš Krátký napsal: Vanura ma pry objednane nejake dva kousky,a mozna uz mi prisly ? netusim tak snad on.

Zdravím pánové. Já mám objednané nové Alti2 Basic a po konzultaci s Palom Lishakem jsme došli k závěru že je nejlepší jednoduchá varianta je klasický altis ,protože nač mít předražený spínač s LCD které stojí 40 euro navíc čili zaplatíte 75euro za Alti2 Basic + lcd k tomu 40euro . Nač mít lcd které ukazuje výšku ulétnutou za časový limit ,když je to nepotřebné ,protože záznam letu vytáhnete graf na PC a letová výška je pro časoměřiče ,kteří si to vytáhnou přes jejich krabičku ,která ukazuje konstantní výšku po 10s vypnutí motoru FAI výšku . Čili je zdali chcete lítat F5J FAI ,tak bych šel touto variantou ,která se vyplatí všem :) ;) :arrow: :idea:
Poslední změna: 24. úno 2012 19:08 uživatelem F5J pilot.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 10:06 #6537 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Nový výškoměr
Nešlo by to přeložit do češtiny? Já při nejlepší vůli nedokážu poznat, jestli Altis chválíš nebo kritizuješ, sorry :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 10:12 - 24. úno 2012 19:10 #6538 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr

Tomas Hruby napsal: Nešlo by to přeložit do češtiny? Já při nejlepší vůli nedokážu poznat, jestli Altis chválíš nebo kritizuješ, sorry :(

Samozřejmně Alti2 basic chválím ,protože tobě stačí samotný alti2 basic a né vychytávky pro fajnšmekry čili Alti2 Basic s LCD. Stačí ti si koupit osvědčený Alti2 basic za 75euro :) ;)
Poslední změna: 24. úno 2012 19:10 uživatelem F5J pilot.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 10:28 #6539 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
nj ale jak pises tak altis stoji 75€, a ten novy SK stoji 40€(base)+30€(lcd) cili 70€ (a to ani to LCD nepotrebujes)

cili mi vychazi lepe SK verze multilogu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 16:55 - 24. úno 2012 19:11 #6541 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr

Aleš Krátký napsal: nj ale jak pises tak altis stoji 75€, a ten novy SK stoji 40€(base)+30€(lcd) cili 70€ (a to ani to LCD nepotrebujes)

cili mi vychazi lepe SK verze multilogu


to mám objednané Alti 2 basi :) :D
ale zase jsme u toho ;) proč mít LCD když sepsaná výška na Altíku je pro časoměřiče ;) tobě to může být relativně jedno ,protože ty jako pilot si to vytáhneš v PC na grafu a máš celý záznam letu ,kdy byly padáky a či naopak kdy byly stoupáky ;) na LCD máš jen výšku což ti nic o ničem nesvědčí :arrow: :) jak říkám je to pro fajnšmekry podle mého názoru. (jasně je to každého věc )
Poslední změna: 24. úno 2012 19:11 uživatelem F5J pilot.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 17:50 #6542 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
a jses si jisty,ze alti2 basic /resp LOLO2 umi detekovat vypnuti motoru a nahlasit (JAK?) max vysku ?

mluvil jsem s Romanem (autor lolo) pred nejakym casem, a rikal ze tuto funkcionalitu to mit nebude.
ano jde to udelat markerem na prepinac,ale marker neudelas na vypnuti motoru pokud se nepletu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 18:43 #6543 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Nový výškoměr
Kluci, docela to tady motáte...

Za prvé, pořadatel ani časoměřič žádný LCD mít nemusí, to je povinností soutěžícího, aby měl na čem ukázat startovní výšku, ať už blikáním nebo LCD.

Za druhé, motáte dohromady různé typy výškoměrů:
RC Altimeter 2 Basic = výrobce RC-electronics , Slovinsko
Altis = výrobce Aerobtec , Slovensko, dováží fa. Hořejší
Multilog = výrobce snad z Ruska, info a prodej ZMH , SLovensko
LOLO2 = výškoměr od Romana Vojtěcha, zatím bez F5J funkcí

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.460 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám