file Nový výškoměr

Více
24. úno 2012 18:47 #6544 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr

Petr Dušek napsal: Kluci, docela to tady motáte...

Za prvé, pořadatel ani časoměřič žádný LCD mít nemusí, to je povinností soutěžícího, aby měl na čem ukázat startovní výšku, ať už blikáním nebo LCD.

Za druhé, motáte dohromady různé typy výškoměrů:
RC Altimeter 2 Basic = výrobce RC-electronics , Slovinsko
Altis = výrobce Aerobtec , Slovensko, dováží fa. Hořejší
Multilog = výrobce snad z Ruska, info a prodej ZMH , SLovensko
LOLO2 = výškoměr od Romana Vojtěcha, zatím bez F5J funkcí



Jak já říkám:D :D je z toho tady míchačka :D :D já jak jsem tvrdil tak mám Altiho 2 Basic ;) což znamená že j ze Slovinska :D s kterým jsem létal celou sezonu ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 18:50 #6545 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr
Tak a teď pánové otázka. Kdo všechno poletí letos F5J FAI v zahraničí myslím tím absolvenci v např. Madarsku,Italii atd... ? ;) :arrow: :idea:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 18:59 #6546 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
nemotame.. ja tu "predstavil" novy vyskomer Multi-log. a pak tvdrim ze "ALTI2" neboli LOLO ! nema F5J funkce.narozdil od luboska ktery tady mota nazvy,ceny a tim mate vsechny kteri to ctou :)

kazdopadne jsi to pekne shrnul.
k posledni luboskove otazce bych se nechtel venovat v sekci technika > novy vyskomer

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 19:06 #6547 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr

Aleš Krátký napsal: nemotame.. ja tu "predstavil" novy vyskomer Multi-log. a pak tvdrim ze "ALTI2" neboli LOLO ! nema F5J funkce.narozdil od luboska ktery tady mota nazvy,ceny a tim mate vsechny kteri to ctou :)

kazdopadne jsi to pekne shrnul.
k posledni luboskove otazce bych se nechtel venovat v sekci technika > novy vyskomer


čili jk hovořím :D :D mám Alti 2 Basic :D a nematu kolem sebe jen je těch svišťu hodně :D :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 20:39 #6548 od Tomáš Brodský
Odpověděl Tomáš Brodský pro téma Nový výškoměr

Lubomír Vaňura napsal: čili jk hovořím :D :D mám Alti 2 Basic :D a nematu kolem sebe jen je těch svišťu hodně :D :D


Zase to plantas. Alti 2 vypada takhle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 21:45 #6550 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Nový výškoměr
Tak toto já určitě nemmám :D jak říkám já mám Alti2 Basic čili ať nemusím vypisovat jak ocásek celý název možno proto jste mi nerozumněli ( Altimetter 2 Basic ) Slovenia

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 21:55 #6551 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
no vidis lubosku ze to jde ... kdyz napises altimeter 2 basic je to smerodatne a neplete se to s jiz dlouha leta existujicim vyrobkem alti2 / lolo ! kvuli ceho tady vznikl ten skvely off-topic :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2012 23:22 #6552 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Nový výškoměr
A co takhle UNILOG 2???Osobně čekám,že příjdou s aktualizací pro F5J-FAI.Pak je volba jistá.
Jinak bych volil Altis V3 ;)
Boban

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. úno 2012 22:03 #6557 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový výškoměr
Ahoj Aleši,
ktosi sa na Stoupáku pýtal na porovnanie komerčných výškomerov... (?).
Séria testov RC-ALTI2, ALTIS-V3 a MULTILOG je v tabuľke na stránke: http://www.rivamodels.sk/F5J-FAI/F5J-FAI_19.html
Je tam vidieť, že MultiLog obstál nielen cenou, ale aj presnosťou...
A skutočnosť, že v tréningu (ale možno aj na bežnej súťaži) stačí FAI-výšku vypípať (nemusíš nutne mať aj LCD) patrí k jeho prednostiam.


email od Pala

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. úno 2012 22:41 #6558 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Nový výškoměr

Aleš Krátký napsal: ...Je tam vidieť, že MultiLog obstál nielen cenou, ale aj presnosťou...
A skutočnosť, že v tréningu (ale možno aj na bežnej súťaži) stačí FAI-výšku vypípať (nemusíš nutne mať aj LCD) patrí k jeho prednostiam.

email od Pala

Rozumím tomu, že při tréninku nebo běžné soutěží pípání stačí, ale vzhledem ke skutečnosti, že pravidla předepisují vizuální zobrazení, nepovažoval bych toto za přednost.
Cenu a přesnost samozřejmě za přednosti Multilogu považovat lze.

Osobně očekávám, že někdo nabídne výškoměr s vestavěným LCD. Těch pár gramů navíc model uveze a bylo by po starostech s další "krabičkou" navíc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.466 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám