file Pravidla pro RCEK na rok 2013

Více
29. lis 2011 17:17 #6123 od Tomas Hruby

Zbyněk Smola napsal: A spínače (nové F5j)? Kdyby u nás nějaké soutěže jdu hned do toho. Určiě investuju peníze do spínače než do neustálé honby za novinkami. Zkušenosti sze Slovenska ukazují možnost začít u s malým érem. A při vhodném počasí i zatopit velkým. Ostatně jeden výškoměr už mám.


K počtu soutěží si dovolím odkázat na mou výzvu - <!-- l --><a class="postlink-local" href=" stoupak.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=375 ">viewtopic.php?f=3&t=375

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 18:19 #6124 od Zbyněk Smola
Nějak jsem si zažil F5j=spínače, to je jistě postupným vývojem různých pravidel. To je možná nechuť lidí se do toho zapojit.
Řekl bych to takto, není to všeobecně a srozumitelně objasněné.
A s těmi soutěžemi, myslím v mě dostupném okolí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 18:40 #6125 od Tomas Hruby

Zbyněk Smola napsal: Řekl bych to takto, není to všeobecně a srozumitelně objasněné.


Snad jsem to dost vyložil v mém článku http://modelweb.fotozona.cz/2011/11/nov ... e-f5j.html , jeho modifikovaná verze vyjde (už je to na 100%) v RCM12/2011. Tím by mohla informovanost o principu kategorie trochu stoupnout...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 20:42 #6128 od Jiří Veselovský
Několik postřehů na zde zmíněné příspěvky.

Zbyněk Smola napsal: Koupím model, nejlépe už osazený výrobcem a závodím.

Nemusíš, stále můžeš stavět. Koupě modelu je tvoje volba. Imho model bude vždy sportovní nářadí i mnou postavený. ;)

Zbyněk Smola napsal: Aby ovšem to neskončilo tak že se do praavidel po sezóně 2012 přidá
jen odstavec kde se bude vysvětlovat co je to běžná obchodní síť.

Nic takového se zatím v elektrikách nikdy nestalo.

Zbyněk Smola napsal: Ovšem slováci mají větší chuť do spínačů, alespoň to tak cítím.

Pokud myslíš RCEK, tak o tom teda nevím i když jsem na slovenské diskusi každý den.

Petr Dušek napsal: Jirko, chápu že si nechceš vypustit vlastní rybník

Jo, tak nějak to je taky, ale stále platí moje zmínka o zásadní změně stylu lítání v RCEJ při použití alti. Předpokládám, že hned další změna by byla výměna motorů za outrunnery a pak další změna a další ...
Petře, nechme je dožít, já jim dávám příští rok do švestek :D A příští rok bude tak jako tak zlomový (ty superhyper motory, altíky..), takže teď to třeba řešíme zbytečně, nevím.

Zbyněk Smola napsal: Řekl bych to takto, není to všeobecně a srozumitelně objasněné.

Zbyňku a co čekáš? Tady nutně musí nastoupit samostudium a hlavně zájem o novou věc. Nikdo za nikým běhat nebude, protože materiálů kolem nových pravidel už je víc. V každém případě pro začátek si stačí přečíst jednou (podruhé, potřetí...) článek Tomáše Hrubého a jseš pro začátek vybavený dostatečně. :roll:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 20:51 #6129 od Petr Dušek

Jiří Veselovský napsal: Petře, nechme je dožít, já jim dávám příští rok do švestek...

Všechny moje úvahy na téma RCEJ se týkaly pohledu do budoucna, tzn. 2013, pravděpodobněji 2014, takže v tomto nemám žádný problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 21:12 #6131 od Jiří Veselovský

Petr Dušek napsal: Všechny moje úvahy na téma RCEJ se týkaly pohledu do budoucna

Tak tady doufám, že už vidíme světýlko na konci tunelu. Pokud vypneme Lhoťáka a kluky ze Vsetína od internetu, aby nemohli vkládat soutěže do kalendáře, tak je po plechovkách. :lol:
No uvidíme, řek slepej....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2011 21:14 #6132 od Aleš Krátký
trosku off-topic ale uz je uzavreny kalendar na svazu ? abych totiz mohl udelat zase ten fajn interaktivni kalendar tady na stoupaku s tema vlajeckama atd....

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2011 08:02 #6135 od Petr Cejnar

Aleš Krátký napsal: trosku off-topic ale uz je uzavreny kalendar na svazu ? abych totiz mohl udelat zase ten fajn interaktivni kalendar tady na stoupaku s tema vlajeckama atd....

Kalendář se dolaďuje a již je v připomínkování verse pro tisk. Projdnání na zasedání předsednictva 10.12.2011 a vydání k 1.1.2012. Tobě nic nebrání v sestavení "fajn interaktivního kalendáře i s vlaječkama".
Ahoj Petr
Pro info - RCEE jako pravidla nebyla schválena. Soutěže jsou zařazeny do oddílu OSTATNÍ AKCE.
Pravidla RCEK jsou schválena jako oficiální a tak kdo si co nahlásil za soutěž, tak je v kalendáři.
Pravidla F5J . kdo si nahlásil soutěž, může létat .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2011 08:45 #6136 od Aleš Krátký
dekuji za info takze tedy ja "fajn interaktivní kalendář i s vlaječkama" udelam at mam klid zase na rok

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. pro 2011 01:56 #6143 od Tomáš Brodský

Jiří Veselovský napsal: Tak tady doufám, že už vidíme světýlko na konci tunelu. Pokud vypneme Lhoťáka a kluky ze Vsetína od internetu, aby nemohli vkládat soutěže do kalendáře, tak je po plechovkách. :lol:
No uvidíme, řek slepej....


Pane Veselovsky, tentokrat mi to uz neda. Vzhledem k tomu ze jste nas do poradani MCR RCEJ navezl vy, jsou vase komentare ohledne letani kategorie RCEJ na Vsetine ci kdekoliv jinde celkem usmevne.

BTW, staci se podivat do prislusneho tematu tady na stoupaku, v roce 2012 poradame pouze RCEKacka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.537 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám