file CIRRUS F5J

Více
18. led 2015 17:34 #14276 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma CIRRUS F5J
Martine, to je starší verze stejného motoru, na BH není skladem a (asi) už nebude... NTM z HK vyjde asi na pětistovku, podle toho kam vyšplhá dolar... :angry:

Staré SK motory mívaly dost problémy s ložisky, nové NTM (aspoň co jsem měl v ruce) vypadají líp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2015 20:18 #14278 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma CIRRUS F5J
Petře prosím tě co to je NTM z HK na internetu mi to nic neukázalo ,asi jsem blbej.M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2015 20:55 #14279 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma CIRRUS F5J

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. led 2015 08:17 #14280 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma CIRRUS F5J
Nechci vám do toho kecat, ale BigHobby asi 200 m od mojí prodejny prodává asi 5 značek el. motorů za stejný peníz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. led 2015 08:35 #14281 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma CIRRUS F5J
Spousta prodejců prodává spousty značek levných motorů.... ale když mám ověřeno, že NTM motor něco vydrží, nebudu někomu doporučovat ať si koupí nějaký neznámý Silver Echt Gold XYZ ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. led 2015 11:37 #14282 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma CIRRUS F5J
Souhlasím, NTM jsou opravdu slušně udělané motory, na čínu vyloženě nadstandard. Podobné jsou i poslední Turnigy řady SK3, přijdou mi ale o něco hůře provedené. Naproti tomu starší varianty Turnigy jsou provedením, materiály i ložisky horší podstatně. To samé různé "nonamy" - něco se osvědčí, něco ale méně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. led 2015 14:44 #14283 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma CIRRUS F5J
Tak jsem našel odkaz na obchod tady u nás,pro ty co nemají účet pro nakupování ze zahraničí.
www.rc-levneji.cz/turnigy-2/stridavy-mot...-35-30a-1400kv-560w/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2015 10:56 #14286 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma CIRRUS F5J

Radek Novotny napsal: Bédo, mám tam teď toto:



www.hobbyking.com/hobbyking/store/__3034...html?strSearch=35-30

Proud je určitě pod 40A (cca 36A), až to budu vědět přesně, napíšu, včetně stoupavosti. Hmotnost 89g.

Vzdálenost mot. přepážky od náběžky křídla je 315mm. Klidně by to bylo sneslo i o cenťák víc, a dal by se vyzkoušet ještě lehčí motor a baterky... Jináč ještě k diskuzi o hmotnosti ocasek, moje VOP má 28g i se spojkou, a ovládání lankama...


Radku, jak se to vejde s těmi kabely kolem pláště (pr.38mm)? Nikdy jsem podobný motor neinstaloval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2015 13:32 - 22. led 2015 19:23 #14287 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma CIRRUS F5J
Mám tam kužel 40mm a je to v poho, lícuje úplně přesně. Na 38mm nevím...

Průměr rotačního pláště motoru je 35mm, a na kužel 38mm při tloušce stěny trupu cca 0,75mm tam asi moc místa nezbude. V tom případě bych tam asi vydreneloval otvor na kablíky a nalaminoval přes to elegantní aerodynamičurinovatou kapku na zakrytí kablíků...

...i když... záleží, jak rychle se takový trup za kuželem rozšiřuje, pak může být místa na kablíky dost i u trupu s kuželem 38mm...
Poslední změna: 22. led 2015 19:23 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2015 19:50 #14288 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma CIRRUS F5J
Martine neměj strach,ty gondolky byly dělaný na motor MEGA 600/ 20/6.Kabely se bez problémů vejdou do prolisu pro chladící vzduch.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.466 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám