file software pro organizaci soutezi

Více
28. bře 2010 19:07 #1592 od Zbyněk Smola
Teda Aleši doufám že si chodíš taky trochu polítat ať to potom nesvádíš na ten soft. Teda loni ti to dost šlo, ale letos je letos. Sorry, zatím vždy jak je pěkně tvrdnu v práci. Jsem zvědav kdo s čím letos vyleze, už se nemůžu dočkat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2010 20:22 #1596 od Aleš Krátký

Karol Chyba napsal: Super Radime ty máš fakt zlaté české ručičky, už to začína mať šťavu idem si to stiahnuť a odskúšať.

aleši :-D

Petr Dušek napsal: Aleši, je to fantazie, jak se ten program změnil za necelý týden... Dovolím si návrh na malou úpravu, na první kartě u zadávání závodníků, by mohlo být ještě tlačítko "Nový závodník", které by vymazalo všechna pole formuláře, abych mohl zadávat do čistého. (Pak by to bylo jako klasické menu: Nový - Uložit - Uložit jako nového - Smazat).

ok staniž se.diky za pochvalu...

Zbyněk Smola napsal: Teda Aleši doufám že si chodíš taky trochu polítat ať to potom nesvádíš na ten soft. Teda loni ti to dost šlo, ale letos je letos. Sorry, zatím vždy jak je pěkně tvrdnu v práci. Jsem zvědav kdo s čím letos vyleze, už se nemůžu dočkat.


jo chodim,vicemene kazdy den tak 2 -3 lety , prez celou zimu , porad , to vis,trening dela mistry :-D ... tento rok to ale asi bude pekne tezke,ty nove stroje co jsem o nich cetl,ty motory atd ... tezko tezko,jedine na cem se bude dat tezit tento rok je to,ze spousta lidi podceni vysku, a budou malo motorovat :-D

ok kluci,jdu delat na programu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2010 21:21 #1597 od Karol Chyba
Už som preprecovaný ´´Radime´´ :lol: či vlastne Aleši :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2010 23:18 #1599 od Aleš Krátký
tak nova verze
revolucni :-D
- Přidán konečně LOADER na soutěže - tzn. že můžete mít kolik soutěží kolik chcete, před puštěním programu si krásně vyberete kterou chcete (případně vytvořit novou nebo smazat) , přečtete si k ní popis, a načtete ji ...
- po načtení určité soutěže je v hlavičče programu jako první kategorie - jméno programu - název načtené soutěže (aby jste mohli lehce najït kategorii v okně na liště pokud lítáte dvě kategorie najednou)
-samozřejností je load a save soutěží do libovolných složek
- udělán globální seznam soutěžících a nastavení kteří se importují automaticky do nové soutěže
-oprava hroooomady chyb.
- přidáno pár přání od lidí (co jsem si vzpomnel)
v 0.9.5 

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 09:33 #1600 od Petr Dušek
Aleši, jak funguje seznam soutěžících?
Když dám novou soutěž, mám tam jen jednoho "Nový závodník", v Menu pod "Načíst" je možnost "Seznam soutěžících" zatím šedivá (nefunkční)??
Ještě mi dal zajímavý námět Vl. Čermák. Soutěžící v přihlášce uvádějí (většinou) dva kanály. Program by měl umožňovat zapsat si k soutěžícímu i ten druhý (záložní) kanál. Pro rozlosování by program bral kanál uvedený na prvním místě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 10:56 - 30. bře 2010 14:04 #1601 od Aleš Krátký
seznam soutezicich u nove souteze se generuje z default_user.ini (primo u exe souboru)
takze pokud si tento soubor vyplnil temi spravnymi udaji,kazda nova soutez se tim naplni ...

kazdopadne udelam na to generator,takze bych to dnes neresil.

ad kanaly : to je pravda, pokusim se to tam dodelat.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 30. bře 2010 14:04 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 11:34 #1602 od Karol Chyba
Aleši a ako je to z opakovaním kola pri proteste?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 11:43 #1603 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: seznam soutezicich u nove souteze se generuje z default_user.ini (primo u exe souboru)
takze pokud si tento soubor vyplnil temi zpravnymy udaji,kazda nova soutez se tim naplni ...

OK funguje to, já jenom nepochopil, že si mám do default_users nakopírovat ten svůj seznam (databázi) soutěžících. Teď už je to bez problému.
Ještě kdyby tak šlo v seznamu soutěžících měnit pořadí (posouvat nahoru nebo dolů). Třeba na soutěž mi přijede někdo nový, a já ho chci dát do seznamu k jeho kamarádům z klubu, nebo si seznam přerovnat podle abecedy... Vím, že to jde udělat v ini souboru pomocí editoru, ale přímo v programu by to bylo super. A ještě kdyby po tom přerovnání seznamu uměl program přečíslovat ID znova od jedničky... Vymýšlím si moc?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 14:00 - 30. bře 2010 14:05 #1604 od Aleš Krátký

Karol Chyba napsal: Aleši a ako je to z opakovaním kola pri proteste?


ano toto je vec ktera neni zatim vubec nejak resena , samozrejmne je vzdy moznost toho souteziciho ktery protestuje rucne presunout do jine skupiny (ktera jeste neletela) nebo do dalsiho kola (poleti dvakrat v jednom kole) - pochopytelne na prazdne misto !!

nevim jak jinak to vyresit asi :-/

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 30. bře 2010 14:05 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 14:03 #1605 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: OK funguje to, já jenom nepochopil, že si mám do default_users nakopírovat ten svůj seznam (databázi) soutěžících. Teď už je to bez problému.
Ještě kdyby tak šlo v seznamu soutěžících měnit pořadí (posouvat nahoru nebo dolů). Třeba na soutěž mi přijede někdo nový, a já ho chci dát do seznamu k jeho kamarádům z klubu, nebo si seznam přerovnat podle abecedy... Vím, že to jde udělat v ini souboru pomocí editoru, ale přímo v programu by to bylo super. A ještě kdyby po tom přerovnání seznamu uměl program přečíslovat ID znova od jedničky... Vymýšlím si moc?


na tu "databazi" lidi udelam dneska nejaky "editovnik" aby to slo lehce z programu editovat a nemuselo se to kopirovat.

ad řazení. tot trosku problem,nyni se to bere tak, ze projizdi soubor jedno po druhem od zhora dolu a pak je zapisuje dle tohoto poraid (ID) .. pokud ho chces dat ke kamosum,stejne to muzes udelat rucne v rozlosovani ale pouze v prvnim kole,ostatni uz se rozlosovavaji nahodile ...

nevim jestli to je nezbytne (ikdyz abecedni razeni asi jo)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.481 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám