file software pro organizaci soutezi

Více
14. bře 2010 13:17 #1488 od Aleš Krátký
mam technicky dotaz :

kdyz scitam score, pocitam ho bez skrtacich letu, pri shode score rozhoduje skrtaci let,to je jasne, ale co kdyz mam 8 souteznich letu,a dva skrtaci nejhorsi, a jeden skrtaci nejlepsi ? ktery z nich rozhoduje ? :-D

dekuji

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2010 17:24 #1490 od Petr Dušek
Asi mám nějaké dlouhé vední, ale vůbec nerozumím otázce. Škrtací let je jenom jeden, co tedy znamená dva škrtací nejhorší a jeden nejlepší ?? Podle pravidel se škrtá pouze pokud se letí víc než 4 kola.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2010 17:31 #1491 od Aleš Krátký
ano,ale SW je delany asi pro 10 ruznych kategorii,vcetne nejakych ulitlich ...
napr kdyz letis treba 8 souteznich letu,uz skrtas dve,nebo klidne i 3 kola , ktere pak rozhoduje pri shode?
nebo a to si nevymyslim, je moznost seskrtat jedno nejlepsi a jedno nejhorsi (udela se tak vetsi prumer letu a vylouci se odskoky dobrych i spatnych hracu) , stejne pak tedy : ktere skrtaci rozhoduje ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2010 18:45 #1492 od Petr Dušek
V takovém případě by asi měl rozhodoval nejlepší škrtací, potom druhý nejlepší, potom ten nejhorší.
Ale kategorie, kde by se škrtaly 3 starty je opravdu dost ulítlá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2010 18:49 #1493 od Tomas Hruby

Petr Dušek napsal: V takovém případě by asi měl rozhodoval nejlepší škrtací, potom druhý nejlepší, potom ten nejhorší.
Ale kategorie, kde by se škrtaly 3 starty je opravdu dost ulítlá...


Je to o rozsahu - podle mě není od věci při hodně letech škrtat jeden start na každých cca 5 kol, takže pokud by se nějaká dvoudenní akce letěla na 14 kol, tak mi škrtání tří letů přijde adekvátní. Ale přirozeně je to jen teorie, takto dlouhou soutěž asi nikdy mít nebudeme, u naprosté většiny akcí se bude škrtat jeden let, spíš výjimečně dva ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2010 06:48 #1494 od Aleš Krátký
no,stacilo rict vzdy nejlepsi :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. bře 2010 18:41 #1495 od Martin Falticko
Nechce se mi to pročítat celé, ale zajímalo by mě, jaké budou možnosti exportu u tohohle programu? Hodilo by se minimálně CSV, ale rozhodně by potěšil generátor hotové výsledkové listiny (word, excel, pdf...) :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. bře 2010 19:18 #1497 od Aleš Krátký

Martin Falticko napsal: Nechce se mi to pročítat celé, ale zajímalo by mě, jaké budou možnosti exportu u tohohle programu? Hodilo by se minimálně CSV, ale rozhodně by potěšil generátor hotové výsledkové listiny (word, excel, pdf...) :-)


exportu ceho ? program sam o sobe umoznuje prenaseni soutezicich,rozlosovanych kol, a hlavne je (delam) vystup v HTML ze sekci zapsani soutezici,rozpisy kanalu, rozlosovane lety, prubezne vysledky, celkove vysledky....
po otevreni v prohlizeci je uz otazka na vas zda jde tisk na tiskarnu,ci pdf creator.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2010 21:25 #1510 od Aleš Krátký
ok,tak jo , je prvni jarni den, a ja mam zakladni verzi programu hotovou.zitra hodim asi tady na forum.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. bře 2010 22:58 #1530 od Aleš Krátký
jak jsem slibil tak delam :

http://program.sgames.cz/

je tam veskere info,program atd

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.484 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám