file software pro organizaci soutezi

Více
24. led 2010 12:19 #1221 od Karol Chyba
Aleši v tomto s tebou nemôžem súhlasiť že o nič nejde, pomocník je dosť dôležitý a niekedy to môže byť aj 50% úspechu dobre zaleteného kola.
Tak ako písal Peter , príde partia ktorá si navzájom pomáha a naraz sú všetci na jednej lajne v jednom kole. Ono dokonalý systém neexistuje a ani nebude a vždy je tu ten ľudský faktor, že čo ak niekto bude touto funkciou niekoho zvýhodňovať, takých príkladov by som mohol dať aj 100, ale dúfam že hlavne oraganizátori súťaží sú tý ktorý hrajú fér a nezneužijú to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2010 15:10 #1226 od Aleš Krátký
jiste,ja vim ze naseptavaci na ktere jsi zvykli jsou duleziti ... nicmene nikdy se nestane ze by jste leteli vsichni v jednom kole,proto se vzdy najde nekdo z kamaradu ktery ti pomuze,a pokud ne,je zde rucni korekce , ve ktere si muzes nekoho presunout tam kam chces ... takze v tomto zadny problem nividim , to musis souhlasit ne ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2010 16:50 #1227 od Ivan Horejsi
Petre, jestli chces jako poradatel slyset "stejne si to rozepsali jak chteli" resp. "zase ma ojebali", tak to delej rucne. Mne tedy nikdy nenapadlo proti losovani protestovat. S tim nemaji pribuzenske vztahy co delat. Kdyz se prihlasim na zavody, tak tim soucasne rikam, ze souhlasim s pravidly. Pokud zmena, pak jen se souhlasem vsech zavodniku.
Doufam, ze se letos nekde utkame v jedne skupine!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2010 18:20 #1228 od Petr Cejnar
Ahoj Ivane, já to vůbec nechci dělat ručně,. I my máme program na rozlosování F3J a používám jej i na F3J,K. Tam jsou jistým způsobem zohledněny zájmy jednotlivých klubů(pomocníků). A asi to je ten problém proti elektrám. Já též neprotestuji proti rozlosování, když přijedu na soutěž. Ale do dnes mi vadí když slyší, že vyhrál na MČR soutěžící, který neletěl proti oněm dotčeným. A těm dotčeným vůbec nevadí moje argumentace, že již předloni i ten dotyčný vyhrál, tak že je asi "dobrý". Když vás nebude 16 a více tak už bude problém aby každý létal s každým. My létáme přes počítač, ten nám soutěž počítá. Mluvil jsem s Alešem Krátkým budu rád když mi pošle program. Chtěl jsem jenom upozornit ony dotčené a rejpavé, že to není tak jednoduché a vše se dá napadnout.
Tudíž napadnout, že neletí proti sobě dědeček, syn a vnuk, nebo někdo proti někomu je asi nesmysl - ono to někdy prostě nejde. Ve finéle jim to můžu ukázat. NE?? A nebo je ta rodina a ostatní lepší než ten rejpal ?????????

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2010 20:23 #1229 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...a pokud ne,je zde rucni korekce , ve ktere si muzes nekoho presunout tam kam chces ...

Dovolím si velmi ostře protestovat proti jakékoliv ruční korekci ve složení jednotlivých kol. Jedinou korekcí může být nasazení soutěžících pro první kolo, které provede pořadatel, a samozřejmě by při tom měl v mezích možností brát ohled na klubovou příslušnost, kamarádské a příbuzenské vazby apod.
Ovšem rotace pro další kola již musí být dle přesně daného matematického vztahu, bez výjimek. Jinak si zaděláváme na velký problém a spoustu spikleneckých debat o tom jak tenhle s tamtím a s tímhle zase ne atd...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2010 08:11 #1230 od Aleš Krátký
rucni korekce tam byt musi a to z duvodu ze je nekdo telesne hendikepovany,nebo a to predevsim,kdyz nekdo chce opakovat let z duvodu ktery nezavinil a ma tedy prava let opakovat ! v tu chvili prichazi na radu rucni korekce,bez ktere by toto udelat neslo.

a ad rotace aby kluby nelitaly vudci sobe :

v tomto je jasne,program je multi-pravidlovy ... umi ovladat vicero kategorii, a vnasich rceXXX je proste pravidlo,ze vsichni proti vsem,zadne nadrzovani a ani prani "ja chci vzdy mit pomocnika toho >> nikdo proti nemu litat nebudu" NEBUDOU !!!! rozlosovani je striktni uz od prvniho kola ....
pokud ma nekdo zajem,rozepisi tady matici losovani,a uvidite ze rozhazuje systematicky,nicmene velmi hodne ...

pokud ovsem program bude vyuzivany pro F3J (a jim podobne kategorie) kde se bere !!! ohled na klubove prislusenstvi, program pouzije jinou matici pro losovani,a bude presne takova,jakou kluci ted pouzivaji (cili v zakladnich kolech niko nelita proti nekomu ze sveho klubu)

myslim ze timto je to jasne.
rotace z F3J NEJDE pouzit v kategoriich RCExxx !!

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2010 08:25 #1231 od Ivan Horejsi
Uz koncim, pro dalsi viz pravidla. Tam se o pribuzenskych ani klubovych vztazich opravdu nemluvi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2010 08:56 #1232 od Aleš Krátký
ale notak ivane.
nejsem si jisty,jestli resime to same.
ja delam NYNI RCEK + RCEJ a tam proste zadne "techtle mechtle" nejsou,a ani nejdou udelat.... tak to snad chceme vsichni ne?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2010 09:06 #1233 od Karol Chyba
Ako dobre že pomocníka mám svoju manželku. :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2010 09:17 #1234 od Aleš Krátký
asi tak :) ja taky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.485 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám