file software pro organizaci soutezi

Více
06. led 2010 17:35 #1138 od Jiří Veselovský
Velmi mě potěšilo, že se Aleš (sqames) zapojil do slovenské debaty na toto téma a co je ještě potěšitelnější, že jeho SW produkt by mohl být po této "spolupráci" skutěčně na potřebné úrovni. Jásat je zatím předčasné, ale už to, že se o tom seriózně diskutuje, by mohl být náš počáteční vklad do seriálu Eurocup.
Zde můžete nahlédnout:
http://f5jfun.com/e107/e107_plugins/for ... #post_1712

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2010 16:35 #1164 od Aleš Krátký
tak nakonec jsem se rozhodl ze udelam "malou" verzi kde bude max 10 startovist pri max poctu soutezicich 100 (cili max 10 skupin po 10ti soutezicich)
doufam ze pro nasi malou zemi to bude stacit :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. led 2010 19:04 #1167 od Aleš Krátký
ok neco k rotovani lidi :

cely minuly rok jsem pouzival matici pro losovani nasledujici :
jestlize je X skupina a Y startoviste tak
pokud jsem ja stal na 1:1 v prvnim kole ,v druhem kole budu stat na 1+y:1+y = cili na 2:2
slovne receno.
v prvnim kole jsem byl v prvni skupine na startovisti 1
v druhem kole budu v druhe skupine na startovisti 2 (posun jak ve skupine,tak ve startovisti)

a diky tomu ze lidi z jedne skupiny jsou kazdy presne o Y (startoviste na kterem stal) je nejmensi pravdepodobnost,ze se potkaji jak ve stejne skupine,tak ze bude stat na stejnem startovisti (samo pokud nejsou jen 3 skupiny po 10 startovistich)

predpokladam ze to nikoho nezaujme,ale radeji to tady pisu,aby pak nekdo nerikal,ze tento zpusob je zcela nevyhovujici :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2010 10:37 #1168 od Radim Barč
Víš co mě zajímá? Jestli by nešla eliminovat situace, kdy letím v poslední skupině kola a hned v první skupině kola následujícího?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2010 12:04 #1169 od Aleš Krátký
ano radimku,tato situace je v programu osetrena :)
hlida kdyz jsi posledni a pote prvni ... a posune te do jine skupiny,takze tve prosby byly vyslyseny :) (doufam ze to je dobre napsano,nejak moc Y :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. led 2010 14:13 #1196 od Juraj Bačiak
Zdravím páni.

Nejako som pracovne vyťažený. Tak to tu čítam len dosť sporadicky.

Ešte by sa mohlo myslieť na zadné vrátka, a umožniť zmeniť rozlosované skupiny aj ručne.
Napr. vhodné pre starších pánov pre ktorých je na 10 štartovisko ďaleko, alebo mimoriadne zaradenie nového štartujúceho.
Samozrejme by to nemalo moc ovplyvniť už zverejnený rozpis skupín.

Juro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. led 2010 14:40 #1197 od Palo Lišhák
Možno ešte viac by niektorí uvítali tzv. zakázané dvojice.... keď si dvaja piloti robia navzájom pomocníkov, je dosť nemilé ak sú vylosovaní trikrát do rovnakej skupiny ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. led 2010 16:56 #1199 od Aleš Krátký
rucni pohyb je mozny uz nyni ..... :-D

zakazane skupiny : mno,neni to spatny napad,nicmene si nemyslim ze by to bylo fajn,protoze to jeste vice "rozhaze" system rotace,ktery uz je tak dost rozhazeny kontrolou shod kanalu,a pripadne skokem z posledni do prvni skupiny nasledujiciho kola zavodnika ....

zvazim to,uvidime, napad je to zajmavy

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2010 14:39 #1204 od Ivan Horejsi
????
Zakazane dvojice ... moznost manipulace. Nechce se mi litat proti Ludkovi N.? Staci se s nim dohodnout na spolecnem pomocnikovi.
Osobni pozadavky ... a co kdyz se budou vzajemne vylucovat? Komu se vyjde vstrict a komu ne?
Jedina cista moznost je nahodny vyber. Nezlobte se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2010 18:14 #1205 od Aleš Krátký
pekny nazor ivane.opravdu mas pravdu ... v tomto svetle se ten napad zda priliz zneuzitelny.
otazka je,zda to tam opravdu davat,nebo nikoliv .... sice je "to rozhodnuti" na organizatorovi souteze, ale pokud by to soft umoznoval, asi by to nebylo to prave orechove co ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.642 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám