file software pro organizaci soutezi

Více
25. dub 2010 20:30 #1727 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ad3) tak format tabulky se nejak upravit da,ale mi se zda celkem prehledny a jasny. a nemuzes tridit lidi podle finale,protoze vysledky jako takove ktere posilas na svaz nejsou serazeny podle mista ve finale,ale podle poctu prepocitanych bodu , a proto se to podle toho tridi.
nicmene uvidime co na to reknou ostatni.


Pořadí v soutěži je dáno pořadím ve finále, stejně tak by podle mě měly být řazeny i celkové výsledky. Když vytisknu celkové výsledky, vítěz by snad měl být nahoře na prvním místě??

Ještě přidám dotaz k tomu rozlosování, před časem jsi tady popisoval algoritmus rotace:

Aleš Krátký napsal: jestlize je X skupina a Y startoviste tak
pokud jsem ja stal na 1:1 v prvnim kole ,v druhem kole budu stat na 1+y:1+y = cili na 2:2
slovne receno.
v prvnim kole jsem byl v prvni skupine na startovisti 1
v druhem kole budu v druhe skupine na startovisti 2 (posun jak ve skupine,tak ve startovisti).

Když koukám na současné rozlosování, program posouvá o jedno startoviště dál (1+y:1+y+1), než by mělo být podle tohoto popisu. To znamená například z pozice 1:1 posune na 2:3 (mělo by být 2:2). Nemůže v tom být nějaký zádrhel?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2010 05:50 #1729 od Aleš Krátký
prvne to posouva o Y dolu, a POTE doprava, proto ten vzorec pasuje :)
kolik jste meli lidi,startovist a skupin

ok vysledky teda seradim podle umisteni ve finale.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2010 06:45 #1730 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: prvne to posouva o Y dolu, a POTE doprava, proto ten vzorec pasuje :)

Já to chápu, ale podle toho by to mělo posouvat 1:1>2:2; 2:1>3:3 atd. Ovšem v našem rozlosování je to takhle 1:1>2:3; 2:1>3:4 atd., prostě je to posunuté o jedno startoviště doprava proti tomu vzorci ??
Rozlosování je pro informaci tady v příloze:
[attachment=0:gkwdrx3n]<!-- ia0 -->RCEK_Horice_24-4-2010_rozlosovane_skupiny.zip<!-- ia0 -->[/attachment:gkwdrx3n]

Aleš Krátký napsal: ok vysledky teda seradim podle umisteni ve finale.

Ještě jedna drobnost, s kterou jsem včera "zápasil" při zpracování výsledkovky. Podle pravidel je za první tři místa ve finále bodový bonus k celkovému přepočítanému výsledku (1=30b., 2=20b., 3=10b.), šlo by to dostat do programu, aby to do celkových výsledků započítal?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2010 08:21 #1731 od Aleš Krátký
ad pripocty bodu : ano to uz mi psal jirka veselovsky,delam na tom :)
asi dneska to bude.

ad rozlosovani :
ta matice je takova :
1) se posunes DOLU o tolik mist,na kterem startovisti stojis (na prvnim startovisti o jedno dolu,na druhem o dve atd)
2) pote se posunes do prava o tolik ve ktere skupine po BODU 1 jsi (pokud jsi byl 1:1 tak se posunes na 2:1 a pote o 2 do prava,cili jsi 2:3)

ta matice funguje... nicmene udelam teda jeste mirne modifikovanou pro pripad,ze se nekomu opakuji lety pokud ma malo lidi nebo malo skupin atd,souhlas ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2010 09:20 #1733 od Petr Dušek
Díky, perfektní vysvětlení, teď už je mi to konečně jasné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. dub 2010 21:48 #1775 od Aleš Krátký
po delsi dobe je novy program (v1.25) a docasne na nove adrese http://program.gamecode.cz !!
info jako vzdy na strance.

edit :

tak nova verze 1.26 , opet na stare adrese http://program.sgames.cz
edit2: koukam ze na XP to nekomu nejde pustit.mrknu na to.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2010 22:16 #1792 od Aleš Krátký
tak jo pratele ... abych tady zbytecne nespamoval na stoupaku kazdy den ze je nejaka zmena vyresil jsem to jednoduse

vsechny stare stranky jsou presmerovany na http://software.sgames.cz kde je nahozeny novy redakcni system ve kterem najdete vse potrebne, vcetne upozornovani na email kdyz je nova verze, popis programu atd ...
takze prosim sledujte www, tady uz nebudu psat pokazde kdyz bude neco noveho at to tu neni jako v popelaku ...

dekuji :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. kvě 2010 22:38 #1861 od Aleš Krátký
jen jedno info,pokud pouzivate SW na souteze, stahnete novou verzi ktera umi generovat vysledovky pro SMČR ve formatu jak maji byt a neposilejte ty pro soutěžici :-D
http://software.sgames.cz

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čen 2010 12:38 #1958 od Aleš Krátký
po velmi dlouhe dobe jen informace, ze na strankach je nyni kompletni navod na obsluhu programu .. takze to muzete zkouknout co to umi a jak to funguje atd :-D

a přibyly tam ACES pravidla pro Aircombat

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.469 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám