file software pro organizaci soutezi

Více
22. dub 2010 12:32 #1714 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Aleši, narazil jsem na chybičku.
Při zakládání nové soutěže jsem potřeboval do seznamu dopsat dva nové soutěžící, program jim (nevím proč?) přidělil ID 28 a 29 a závodníky, kteří pod těmito čísly původně byli smazal ??? Prověř to prosím, program má zřejmě někde uloženo které ID zapisoval jako poslední a pokračuje dál, bez ohledu na to kolik lidí je v INI seznamu ??

Tisk upravených kartiček je OK.

Ještě jedna technická poznámka - oficiální jednotkou času je sekunda a ne vteřina, možná by bylo dobré to opravit jak v programu, tak i na startovních kartách. Měl jsem si toho všimnout dřív, ale trklo mě to až teď...


ok opravim.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2010 22:07 #1715 od Aleš Krátký
dalsi verze 1.2 popis opet na webu. ad tvuj problem : id se uklada na vice mistech .. nevim jak jsi to dokazal ? :) delal jsi novou soutez ? nebo editoval starou ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2010 05:45 #1716 od Petr Dušek
Zakládal jsem novou soutěž a v okně pro výběr soutěžících jsem dopsal nové jméno a dal "Uložit jako nového". Přitom jsem zjistil, že počet soutěžících v seznamu (87) se nezměnil a nový soutěžící má ID 28, které už původně bylo obsazeno někým jiným.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2010 05:55 #1717 od Aleš Krátký
takze jsi tvoril noveho v seznamu zavodniku (v loaderu defacto) nebo uz primo v samotnem programu v zalozce 1?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2010 07:38 #1718 od Petr Dušek
v loaderu (v okně pro vytvoření nové soutěže)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2010 12:12 #1719 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: v loaderu (v okně pro vytvoření nové soutěže)

seznam soutezicich v loaderu ma svuj textak ve kterem je nadefinovane ID od ktereho to ma pokracovat.(cili tam bylo asi omylem 28)
myslim ze to je seznam_users.ini (ted u toho nesedim tak nevim z hlavy :) ) a tam je nadevinovane odkud to ma pokracovat.

asi to je spatne zapsano bud odemne,nebo jak jsi je tam pridaval rucne,tk se to spatne ulozilo,hodim na to oko teda

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2010 15:21 #1720 od Petr Dušek
Našel jsem to. V seznam_users.ini je to správně "autoincrement=88", ale v default_data.ini bylo "autoincrement=27", když jsem to přepsal na 88 tak to šlape OK.
Oprav to prosím ve verzi kterou máš na webu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2010 14:30 #1723 od Aleš Krátký
petre pry jste ted pouzili program na soutezi,ja to slo ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2010 18:53 #1724 od Petr Dušek
Program jsme použili, zde jsou stručné poznámky. V rozlosování se stejně jako před týdnem v Pace objevila situace, že dva závodníci spolu letěli 4x z pěti kol. Minule v Pace jsme s Jirkou Veselovským spolu letěli dokonce 5x z pěti. Možná by algoritmus měl umět takové věci pohlídat.
Tisk kartiček, rozlosování a výsledků po jednotlivých kolech je OK. Po pátem kole jsem vytiskl výsledky a zapomněl jsem provést škrtnutí škrtacího letu. Když jsem na to přišel, nastaly trochu zmatky, neboť se tím změnilo jedno jméno ve finále... Napadlo mě, že program by mohl být trochu "blbuvzdornější" a ve chvíli, kdy jsou všechny lety vyplněné (=zelené) by mohl na škrtnutí letu upozornit, nebo ho provést sám.. :D
Tisk celkových výsledků by zasloužil ještě trochu vylepšit, formát tabulky není úplně dokonalý a účastníci finále by asi měli být seřazeni podle výsledku finále. Výsledkem by mohla být použitelná výsledková listina se všemi náležitostmi, zkusím dát nějaký návrh na papír až na to budu mít trochu času.
Zvukový výstup jsme nepoužili, jednak je pouze pro RCEJ, a navíc se mi ta syntetická řeč moc nelíbí... Chtěl jsem do programu použít vlastní mp3 nahrávku ale hlas byl nějak zkreslený, tak jsem ji pouštěl extra z mp3 přehrávače.
Až na těch pár drobností samozřejmě hodnotím program kladně, ten zbytek se během sezóny určitě vychytá.. ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2010 19:17 #1725 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Program jsme použili, zde jsou stručné poznámky. V rozlosování se stejně jako před týdnem v Pace objevila situace, že dva závodníci spolu letěli 4x z pěti kol. Minule v Pace jsme s Jirkou Veselovským spolu letěli dokonce 5x z pěti. Možná by algoritmus měl umět takové věci pohlídat.
Tisk kartiček, rozlosování a výsledků po jednotlivých kolech je OK. Po pátem kole jsem vytiskl výsledky a zapomněl jsem provést škrtnutí škrtacího letu. Když jsem na to přišel, nastaly trochu zmatky, neboť se tím změnilo jedno jméno ve finále... Napadlo mě, že program by mohl být trochu "blbuvzdornější" a ve chvíli, kdy jsou všechny lety vyplněné (=zelené) by mohl na škrtnutí letu upozornit, nebo ho provést sám.. :D
Tisk celkových výsledků by zasloužil ještě trochu vylepšit, formát tabulky není úplně dokonalý a účastníci finále by asi měli být seřazeni podle výsledku finále. Výsledkem by mohla být použitelná výsledková listina se všemi náležitostmi, zkusím dát nějaký návrh na papír až na to budu mít trochu času.
Zvukový výstup jsme nepoužili, jednak je pouze pro RCEJ, a navíc se mi ta syntetická řeč moc nelíbí... Chtěl jsem do programu použít vlastní mp3 nahrávku ale hlas byl nějak zkreslený, tak jsem ji pouštěl extra z mp3 přehrávače.
Až na těch pár drobností samozřejmě hodnotím program kladně, ten zbytek se během sezóny určitě vychytá.. ;)


ad1) no cim vice modifikaci losovani,tim vice uz to nebude rotacni matice,ale generator nahodnych pozic :-D .
algoritmus je dany,a jako takovy by se nemel menit. to ze nekdo leti s nekym je dano proste kombinaci poctu kol,a startovist.
ad2) automaticke skrtani letu : tak myslim ze neni problem ten jeden cudlik zmacknout, protoze je hned nad tim tiskem... a ne vzdy chces vytisknout uz poskrtane vysledky :(

ad3) tak format tabulky se nejak upravit da,ale mi se zda celkem prehledny a jasny. a nemuzes tridit lidi podle finale,protoze vysledky jako takove ktere posilas na svaz nejsou serazeny podle mista ve finale,ale podle poctu prepocitanych bodu , a proto se to podle toho tridi.
nicmene uvidime co na to reknou ostatni.

ad4) zvukovy vystup je pro RCEK i RCEJ ! :)
pokud se nekomu nelibi roboticka zenska rec, muze mi namluvit odpocet, a ja to udelam,nicmene je dulezite ze ja to pak delam do jedne na tisiciny slicovane mp3, protoze to musi pasovat s hodinama....

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.430 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám