file software pro organizaci soutezi

Více
30. bře 2010 16:29 #1606 od Petr Dušek
OK, myslím že možnost seřadit seznam podle abecedy by v této chvíli byla dostatečným řešením. Asi těžko se shodneme na nějakém jiném kritériu, podle kterého by se dal seznam rovnat, aniž by byl někdo v podezření, že si chce do rozlosování polepšit... :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 17:29 #1607 od Aleš Krátký
ok,uz je v programu razeni podle abeceny,nicmene jakekoliv sarezeni lidi v seznamu na zalozce jedna NEMA vliv na rozlosovani :-D takze je to stejne jedno . .... pocital jsem s tim ze se hlasi lidi z klubu najednou,a proto je to stejne rozhazuje at nejsou spolu ...

vecer bude nova verze opet,zase dalsi chyby budou pryc

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2010 23:02 #1608 od Aleš Krátký
jako kazdy den .. enjoy

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 13:34 #1609 od Petr Dušek
Aleši, vrátím se k tématu databáze soutěžících. Na základě loňské sezony RCEJ-RCEK jsem začal tvořit seznam soutěžících, a i když určitě ještě nemám všechny, už jsem na čísle 81.
Teď modelová situace, tak jak je to v současném stavu. Tenhle seznam budu mít v "default_users" a načte se mi do nové soutěže. Na soutěž se přihlásí/přijede 30 lidí, to znamená, že budu muset seznam projít a 51 lidí postupně vymazat což je dost pracné. Pomohla by možnost vybrat současně víc lidí (třeba pomocí Ctrl) a vymazat je najednou. Ale pořád je to negativní výběr a hrozí, že si vymažu někoho, koho nechci, proto mám jiný návrh.
Líbila by se mi možnost (už jsem to myslím jednou psal) - založím novou soutěž - na první kartě se načte kompletní seznam soutěžících (default_users), vedle bude prázdné okno, do kterého si poklepáním naklikám těch 30 lidí. Vedle je samozřejmě formulář pro editaci nebo přidání nového závodníka. Pokud změním u někoho např. kanál, asi by měla být možnost uložit změnu pouze pro aktuální soutěž, nebo uložit současně do default.
Je to samozřejmě pouze návrh. Ať se k tomu vyjádří další potenciální uživatelé programu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 19:35 #1612 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Aleši, vrátím se k tématu databáze soutěžících. Na základě loňské sezony RCEJ-RCEK jsem začal tvořit seznam soutěžících, a i když určitě ještě nemám všechny, už jsem na čísle 81.
Teď modelová situace, tak jak je to v současném stavu. Tenhle seznam budu mít v "default_users" a načte se mi do nové soutěže. Na soutěž se přihlásí/přijede 30 lidí, to znamená, že budu muset seznam projít a 51 lidí postupně vymazat což je dost pracné. Pomohla by možnost vybrat současně víc lidí (třeba pomocí Ctrl) a vymazat je najednou. Ale pořád je to negativní výběr a hrozí, že si vymažu někoho, koho nechci, proto mám jiný návrh.
Líbila by se mi možnost (už jsem to myslím jednou psal) - založím novou soutěž - na první kartě se načte kompletní seznam soutěžících (default_users), vedle bude prázdné okno, do kterého si poklepáním naklikám těch 30 lidí. Vedle je samozřejmě formulář pro editaci nebo přidání nového závodníka. Pokud změním u někoho např. kanál, asi by měla být možnost uložit změnu pouze pro aktuální soutěž, nebo uložit současně do default.
Je to samozřejmě pouze návrh. Ať se k tomu vyjádří další potenciální uživatelé programu.


o ten seznam bych asi mel taky zajem,aby byl defaultne soucasti programu (pokud to nevadi) - musel bych ale delat seznamy dle kategorii si myslim

ad druhy bod : ano tvoje idea je presne dle me predstavy,a tak se to taky chystam udelat ... budou dve okna, a ty pouze klikanim vyberes z databaze lidi do souteze ... proste klik,klik .. easy a ucelne.
spokojenost ? :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 20:10 #1613 od Petr Dušek
Jistě spokojenost, vznikající seznam dám brzy tady k nahlédnutí (a rozešlu mailem) aby si mohl každý doplnit nebo zkontrolovat svoje údaje. Po doplnění bude samozřejmě k dispozici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 20:13 #1614 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Jistě spokojenost, vznikající seznam dám brzy tady k nahlédnutí (a rozešlu mailem) aby si mohl každý doplnit nebo zkontrolovat svoje údaje. Po doplnění bude samozřejmě k dispozici.


super,bude tedy nedilnou soucasti programu.jak jsem ale rikal, seznam soutezicich bude vztazeny k jedne kategorii nebo jak ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 21:29 #1615 od Petr Dušek
V téhle chvíli je seznam společný pro RCEJ-RCEK, když se někomu nebude líbit, samozřejmě si může vytvořit svůj... ;)

Pokud jde o další kategorie, nechám na zvážení ostatním, jestli použijí tenhle seznam a doplní si tam svoje lidi, nebo si pro svoji kategorii vytvoří seznam vlastní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2010 23:10 #1616 od Aleš Krátký
je nova verze
a komu prestala jet starsi,at taky stahne novou.

popis zmen na strance.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2010 07:04 #1617 od Karol Chyba
Aleši neviem ako je to v tejto poslednej verzí, ale ktomu ukladaniu ak by sa dalo bolo by to dobré ako v bežných programoch
Open, New, Save , Save as, / Otvoriť, Nový, Uložiť, Uložiť ako/ vo včerajšej verzií mi nešlo Save as / Uložiť ako/.
A ešte k tým protestom a opakovním letu , určite by to tam malo byť aj keď nie vždy sa stalo že bol nejaký protest ale občas sa stane a potom môže byť problém a stým ako si hovoril že ho presunúť do druhej skupiny no neviem neviem.
Toto by bolo ale dobré prebrať z Jurom, ten by to asi vedel najlepšie vysvetliť ako by to malo fungovať.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.463 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám