file Magic

Více
26. dub 2011 11:18 #3730 od Bohuslav Reichard
Magic vytvořil uživatel Bohuslav Reichard
Toto je můj nejnovější stroj.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. dub 2011 08:17 #3742 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Magic
[attachment=0:yridpyqx]<!-- ia0 -->Magic.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:yridpyqx]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 08:31 #3743 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Magic
Viděl jsem to na živo a nevypada to až tak zle.
je to sice diametralne odlisne (technologii a vzhledem) od toho na co jsem (asi nejen ja) zvykly, ale rozhodujici jsou vykony ... snad to nekdo uz testuje a porovnava s konkurecnimi stroji (ze kluci)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 08:48 #3744 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Magic
Chtělo by to doplnit parametry, hlavně skutečnou hmotnost prázdného modelu a přirozeně i cenu. Na http://www.reichard.cz/ jsem nenašel nic :(
Jinak proč ne, koncepce polystyrén-dýha funguje dobře, viz LS model, problém je ale s o něco vyšší hmotností, je proto dobře, že firma Reichard nabízí variantu PS-balsa, která má šanci vyjít hmotnostně lépe.
Docela bych si to rád zkusil, možná bych ale zkusil variantu, která se mi osvědčila na raketoplánu S8E, totiž vynechat fólii a radši na to přilakovat tenký Japan a lakovat - mělo by to vyjít pevnější a lehčí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 08:51 #3745 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Magic
[attachment=0:1x62ltrp]<!-- ia0 -->Magic.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:1x62ltrp]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 09:13 #3746 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Magic
Plně naložený eroplán jsem musel dovažovat 20g olova.Baterka je 1100 Hyperion-větší jsem nenašel.
Od Maxxa se liší gondolkou -je bez pylonu ,váží 30-35g,křídlo je vcelku -váha180až200g a větší vzepětí,
v trupu jsou pouze dvě přepážky na uchycení serv ,ovládání kormidel kevlarovou nití,v křídlech kablíky
prům.0,08.
Zkoušel jsem i jenom lakovat(s hodně velkým strachem)a polystyren v křídle to přežil bez úhony a zajímavé je ,nárust hmotnosti byl asi 2g jeden nátěr.T.zn.5x zapon 10g a folie 38g.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 09:44 #3747 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Magic
No a celková hmotnost je tedy prosím kolik? Rozpětí a plocha stejná jako u MAXX?

K tomu lakování - mě se osvědčilo přilakovat na balsu Tenguyo Kashmir, to je Japan dobře známý z modelů "oříšků", stačí klidně ten nejtenčí, který má jen 9g/m2, tedy zcela zanedbatelné. Už tento tenký dost "rozvede" lak , takže se riziko proleptání zmenší, navíc i přes svou zanedbatelnou hmotnost stačí na zvednutí pevnosti povrchu.

A připomenu se s tím dotazem na cenu a dostupnost - nedám pokoj :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 11:12 #3748 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Magic
Tvarově jsou křídla shodná,je na nich tenší profil .Na stránkách ho ještě nemáme protože výroba začne až
příští týden.Naši cenotvůrci stanovili cenu na 4100.- Prodávat ho začneme trochu později ,protože nemáme ještě obaly a návod.Hmotnost se pohybuje kolem 280g.Udělám ještě drobnou úpravu (dám na radu Radka N.)
a zvětším klapku na směrovce.Ne směrovku- jenom klapku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 11:18 #3749 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Magic
jak jsem psal uz na zacatku,ero jsem videl na zivo a co vim tak kompletne nalozene to opavdu vychazi pod 500 (jeste se musi dovazovat) nicmene folie ze spodu kridel bude asi hodne bolava na sramy.

a taktez tvar smerovky vyskovky je zajmavy :) jak rikam, ja bych pockat na srovnavaci testy.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. dub 2011 13:37 #3750 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Magic
Moc nechápu, co myslíš tou zranitelností křídla - zrovna Daidalos a Ambrosie jsou po sezóně taky důlek vedle důlku a nezdá se, že by to něčemu vadilo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.580 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám