file Nový stroj F5J

Více
23. dub 2013 11:19 #9445 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: Nový stroj F5J
Ano Peťane, ano ten černozelený je můj. Loňský model jsem měl oranžový a ten se mně v dálce v zatáčce ztrácel, konce uší ze shora černé jsou líp vidět. Ta zelená tam je jaksi na víc. :sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čen 2013 08:12 #9959 od Michal Tesař
Odpověděl Michal Tesař pro téma Re: Nový stroj F5J
Pánové,

stal jsem se majitelem Mandarina. Jsem příjemně překvapený kvalitou modelu. Samozřejmě to není vymazlená kompozit, ale na zvolenou technologii je to určině nadstandard. Co mě dostalo je muší váha všech dílů, Zatím jsem nic nevážil, to si nechávám až na konec, ale minimální hmotnost je cítit fakt ze všeho.

Měl bych pár dotazů na zkušenější stavitele. Skutečně někdo použil dodaná hliníková táhla? Hrozně se mi líbí, ale potom, co se ohlo jen tak v ruce k nim nemám velkou důvěru.

Dál jsem si vyvedl náhon klapek na horní stranu křídla kdy bylo nutno provrtat zadní nosník a teď bych se už jen rád pro klid duše ujistil, že pevnostně to bude o.k. jak jsem se dočetl zde na fóru.

Pokud někdo narazil na nějaký zádrhel ocením, pokud se o někj podělí, ale zatím mi přijde, že je vše dobře vymyšlené bez nějakých "chytrých" řešení.

Díky za reakce,

Michal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2013 05:38 #10070 od Ivan Roušar
Odpověděl Ivan Roušar pro téma Re: Nový stroj F5J
Zdravim, byl by mi nekdo schopen sdelit vahu gondoly a trubky na Mandarina - rad bych je pouzil pro vlastni kridla a ocas (pokus s geodetickou konstrukci) - dekuji
Jinak krasny stroj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2013 11:24 #10072 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Re: Nový stroj F5J
Gondolka váží 135g
ocasní trubka 40g.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.426 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám