× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Kluby / individuální členstvi SMČR 2017

Více
04. říj 2016 17:32 - 04. říj 2016 17:34 #17535 od Karel Mrázek

Alois Hrabáček napsal: Ve Svazu modelářů ČR jsou všichni dobrovolně a tito dobrovolníci organizují soutěže pro své spolučleny kteří jsou také v SMČR!


Já bych byl ve svazu dobrovolně rád, i soutěže bych pro členy pořádal, ale nechci být členem dvou klubů - svého mateřského, který ze svazu vystupuje a formálně ještě nějakého jiného (i když jsem k tomu byl již donucen a tu soutěž pro členy budu také pořádat). Individuální členství v SMČR by v tomto případě bylo ideální - i na platy funkcionářů bych tak přispíval.
Poslední změna: 04. říj 2016 17:34 uživatelem Karel Mrázek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2016 17:48 #17536 od Jiří Veselý
Zdravím.

Uvažuje už některý klub s novou registrací, že by za úplatu poskytl členství na dálku, tedy jen pro licenci a závodní činnost ? JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2016 17:54 #17537 od Vladimír Papírník

Jiří Veselý napsal: Uvažuje už některý klub s novou registrací, že by za úplatu poskytl členství na dálku, tedy jen pro licenci a závodní činnost ? JIVE.

www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=141&t=78554

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 05:23 #17538 od Tomáš Hlavinka
Pro modeláře z okolí Olomouce nabízím členství v modelářském klubu Litovel.
Nejbližší "schůze" klubu je 6.10. v 18:00 v restauraci Záložna v Litovli. Více info po telefonu nebo mailu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 05:25 #17539 od Jiří Veselý
Zdravím.

Doporučuji všem využít odkaz Vladimíra Papírníka a seznámit se slovenskými zákonitostmi k provozování modelů letadel. Dále pak dík ing. Cejnarovi za seznámení s modelářskými záležitostmi u nás.
Pravděpodobně už nám nezbývá mnoho času. Bohužel, venku je sychravo a tak musím se svobodným létáním nějaký den počkat. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 07:17 #17540 od Alois Hrabáček
Chlapci nechci být odpůrce za každou cenu ale , každý stát má svoje zákony a my momentálně diskutujeme o Občanském zákoníku, kde jsou možnosti jak a jaký spolek budeme. Na nějaké konferenci SMČR se usnesli delegáti na variantě která platí. Delegáty na tu konferenci poslali jako svoje zástupce, jak letecký tak všechny odbornosti sdružené v SMČR. To znamená i Aleš Krátký z Dino klubu nebo já, nebo pan Mrázek. Nadáváním na Stoupáku se stejně nic nezmění. Pokud by mělo dojít ke změnám, tak jedině změnou stanov SMČR a ty musí zase schválit konference, potažmo členská základna, kde to vše začíná. Připravte návrh změny a ten pošlete předsednictvu SMČR a ten by měl návrh projednat a případně schválit. Návrh musí být v souladu s Občanským zákoníkem!
Pro pana Mrázka, jako osoba soutěž nepořádáte, pořádáte ji pod hlavičkou nějakého klubu. :S Lánský klub pokud není zapsán u soudu jako nějaké Občanské sdružení nebo spolek, jako by neexistoval.
Zdravím a pokračujte v diskuzi!!!! :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 07:25 #17541 od Tomas Hruby
Buďme přesní Lojzo - delegati konference zadali reseni individualniho clenstvi jako primy ukol... Ze se v tom moc nedelo by normalne byla chyba, bohuzel ale dopady zmen legislativy NOZ z toho delaji maler ponekud vetsiho rozmeru. A jinak jak tu uz padlo - u leteckych modelaru je to jeste pohoda, u KLoM je ale na miste pojem pruser :-( Duvody by byly na dlouho a asi nema cenu pitvat zde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 07:35 #17542 od Karel Mrázek
Pro pana Hrabáčka
citace: Pro pana Mrázka, jako osoba soutěž nepořádáte, pořádáte ji pod hlavičkou nějakého klubu. :S Lánský klub pokud není zapsán u soudu jako nějaké Občanské sdružení nebo spolek, jako by neexistoval.
Soutěž budu pořádat jako člen klubu MK RCMANIA, ve skutečnosti ji ale budou zajišťovat členové klubu Lány, který má samostatnou právní subjektivitu jako zapsaný spolek, takže existuje. Jak jsem psal, vadí mi hlavně to, že ve skutečnosti se cítím být hlavně členem lánského klubu bez ohledu na to co rozhodla členská schůze, ale aby se vlk nažral a koza zůstala celá, jsem nucen se ještě formálně registrovat i jinde, v klubu, ke kterému nemám žádný vztah (klub MK RCMANIA mi jistě promine)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 08:13 #17543 od Aleš Krátký
Lojzo jedna jediná věc :
Když se to na svazu neřešilo delší dobu a do toho se potkala změna legislativy tak se mělo stát jedno jediné : Svaz mohl založit klub "Virtuální klub SMČR" , pod něj se mohli přihlásit všichni co nemají díky těmto dvěma "průserům" klub a je to.

připadá ti to jako těžký úkol ? nebo chceš po mě, abych udělal já klub "SMČR Individuální členové" a hlásil si je k sobě ?

To nejjednodušší řešení je vždy to správné. A v tomto případě to bylo založení klubu svazem pro sběr odpadlíků z mrtvých klubů. TEČKA.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 09:30 #17544 od Petr Dušek
Aleši kdy už se probereš? pořád jen Svaz měl tohle Svaz měl tamto. Svaz není žádný úřad, je to jen spolek všech spolků s jedním tajemníkem v zakouřené kanceláři a volenými funkcionáři z těch malých spolků. A jeden z těch funkcionářů založil na RC Manii přesně to po čem ty voláš. Sice tam vidím dost otazníků ohledně pojistné smlouvy, ale patrně je to cesta směrem k řešení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.487 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám