× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Kluby / individuální členstvi SMČR 2017

Více
05. říj 2016 10:10 #17545 od Jiří Veselý
Zdravím.

Ještě před započetím modelářské sezony, jsem uvažoval o zakoupení dvou lehoušů cca 14.000.- Kč. Nevím co rozhodlo, ale nakonec jsem si postavil jednoho za cca 1200.-Kč. Sezonu jsem sním odlétal. Teď vidím, že mě vedla sama prozřetelnost. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 10:34 #17546 od Petr Dušek
Jak to souvisí s tím co se tady probírá ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 14:36 #17547 od Jiří Veselý
Zdravím.

Vyčkej času. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 14:38 #17548 od Alois Hrabáček
Pane Mrázek, když Lánský klub je zapsán jako spolek, tak má své sídlo, své IČO tak není problém se zapsat jako pobočný spolek SMČR. Tím se vše vyřeší! Pokud členové Lánského spolku odmítli vstoupit do Svazu modelářů ČR a chtějí být samostatní tak jim v tom určitě nikdo nebrání a jsou legislativně na stejné úrovni jako SMČR, a s SMČR nemají nic společného. Tak nevím o čem tady diskutujeme. Individuální členství není ve stanovách SMČR a to nemůže den ze dne nikdo změnit ani předseda ani nikdo jiný. Stanovy jsme prostřednictvím delegátů schválili všichni členové. Pokud bych se mně chtělo, tak třeba na příkladech vysvětlím proč to nejde! Ale od toho jsou stránky KLeM kde jsou dotazy a odpovědi fundovaných funkcionářů. :)
PS. Venku prší a je zima, tak je správný čas na diskuze!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 15:00 #17549 od Aleš Krátký
Takže ještě jednou a jednodušeji :

1) Svaz udělá klub "Individuální členové SMČR"
2) Do tohoto klubu se přihlásí všichni, kteří nejsou v nějakém klubu
3) Problém solved (vyřešen)

přijde mi to tak křišťálově jasné, že to snad ani křišťálověji jasnější být nemůže.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 15:09 #17550 od Petr Dušek
Tak ještě jednou a jednodušeji:

1) Svaz nic neudělá, všechno dělají členové SMČR
2) Klub "Individuální členové SMČR" je pro mne totéž jako "MK RCMania.cz"
3) Sice se mi to nezdá jako optimální, ale problém vyřešen


To JIVE: nějakému mlaďasovi bych napsal už to nehul, ale v tomto případě fakt nechápu tu nesmyslnost a tajemnost sdělení o zániku modelářské civilizace na naší planetě :silly:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 16:12 #17551 od Alois Hrabáček
Aleši napiš prosím kdo to je svaz??? A bude vše vyřešeno!! :dry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 16:33 #17552 od Aleš Krátký

Alois Hrabáček napsal: Aleši napiš prosím kdo to je svaz??? A bude vše vyřešeno!! :dry:

www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Pred...o/NPredsednictvo.php ?

Petr Dušek napsal: Tak ještě jednou a jednodušeji:

1) Svaz nic neudělá, všechno dělají členové SMČR - A to je právě chyba.
2) Klub "Individuální členové SMČR" je pro mne totéž jako "MK RCMania.cz" - Ano, v podstatě je, ale když někdo nebyl schopen zařídit 100% individuální členství, mohl zkusit tuto alternativu
3) Sice se mi to nezdá jako optimální, ale problém vyřešen -


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 16:37 #17553 od Karel Mrázek

Alois Hrabáček napsal: Pane Mrázek, když Lánský klub je zapsán jako spolek, tak má své sídlo, své IČO tak není problém se zapsat jako pobočný spolek SMČR. Tím se vše vyřeší! Pokud členové Lánského spolku odmítli vstoupit do Svazu modelářů ČR a chtějí být samostatní tak jim v tom určitě nikdo nebrání a jsou legislativně na stejné úrovni jako SMČR, a s SMČR nemají nic společného. Tak nevím o čem tady diskutujeme.


Diskutujeme v této chvíli o tom, že se mi nelíbí být členem dvou klubů, i když chápu, že za současné situace pokud chci i nadále soutěžit, mi nic jiného nezbývá. Rozhodnutí členů lánského klubu je jasné, samostatnost je pro ně prioritou. Já mám priority dvě a to být platným členem tohoto klubu a zároveň se účastnit i soutěží. To předpokládá, že budu i členem SMČR s čímž nemám problém. Problém mám s tím, že kvůli tomu musím být členem ještě nějakého dalšího klubu, jehož činnosti se ale nebudu účastnit a nic mu nepřinesu. Možnost řešení přes MK RCMANIA mi přijde jako provizorium, ale díky za něj. Víc už k tomu nemám co dodat, myslím že je to jasné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2016 16:58 #17554 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: 1) Svaz nic neudělá, všechno dělají členové SMČR - A to je právě chyba.

Aleši, probůh, někde mezi židlí a klávesnicí máš přerušené kabely, zkus na to mrknout...

Svaz = množina členů svazu, nikdo jiný než členové SMČR ve svazu není, i to předsednictvo na které odkazuješ jsou jenom členové svazu. Takže (pokud si nenajmeš za milion externí agenturu) všechno musí udělat některý z členů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.565 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám