× Soutěže v roce 2013

file MČR RCEK Hořice 7-8.9.2013 - Propozice, přihlášky

Více
04. zář 2013 07:02 #10573 od Bedřich Koros
Přeji všem účastníkům MČR RCEK ideální podmínky a krásné polétání.
Oznamuji "radostnou" zprávu - já jsem se už odhlásil takže nebudu zdržovat-nemám po RCEN Branná už konkurence schopné letadlo a RC povezu na proměření.
Ať tentokrát vyhraje někdo ze západnější části republiky.

Zdravím BKHK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 08:41 #10576 od Vladimír Čermák
Tak to je Bedřichu velká ztráta, přijeď tedy alespoň povzbudit ostatní. :kiss:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 12:35 #10579 od Aleš Krátký
28 lidi ? to neni zadna diskoteka, ale dobry :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 12:44 #10580 od Tomas Hruby
Užijte si to - když vám top skupina "Malča gang" emigrovala v tomto termínu do Bavorska, tak to musíte využít :-)
Ale jak k tomu přijdu já, když je tam budu mít všechny proti sobě???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 13:02 #10581 od Aleš Krátký
Tak vypadli, ale to přece není žádna extra výhra, jen postoupíme o 3 místa nahoru :-D LOL.

mno,ono na druhou stranu bylo alespoň nás teď bude trápit pořádně třeba Novotňák nebo jiní experti.

Ty jedeš do Němčour taky ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 14:26 #10585 od Tomas Hruby
Ano, na German Open jsem já i se synem, Malčíci a Valentové. K tomu několik lidí z SK.
Viz www.f5j.mfg-weilheim.de/index.php?page=meldeliste . Na případné dotazy kdyžtak udělej téma, tohle je o MČR RCEK. To moje rýpnutí sem celkem sedělo, další rozvoj tématu Weilheim by tu ale už dělal binec :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 19:08 #10587 od Petr Dušek
Jak jsem slíbil, zde je několik organizačních upřesnění. v příloze je plán letiště, parkování/kemp je na východ od maringotky. Při parkování zbytečně neplýtvejte místem, ať nestojíme až do půlky letiště.

Kantýna bude otevřena od sobotního rána, kdo chce přijet už v pátek, nechť se vybaví vlastními zásobami. K dispozici je samozřejmě gril a ohniště. Jídelníček je v obvyklé podobě z našich soutěží, v sobotu guláš, případně klobásky po celý den, večer si uděláme oheň s točeným pivem a pro změnu opět klobásami, kdo má mlsnější jazyk, může si na gril hodit něco z vlastních zásob. V neděli potom dle objednávky přivezeme grilovaná kuřata. Krom toho nápoje, trubičky, káva a další obvyklé pochutiny.

Sociální zázemí na letišti je skromné, ale dá se to přežít... dřevěná kadibudka, tekoucí užitková voda z vlastního vrtu, když nám ji slunce ohřeje, tak i trochu teplá. Na sobotní večer mám předjednanou možnost použití sprchy v budově Aeroklubu, ale člověk co to má na starost přijede až v sobotu odpoledne, takže je to tak na 90%.

V maringotce je 12V elektrika, v případě nutnosti pro nějaké nabití mobilu či něčeho podobného je k dispozici měnič na 230V. Samozřejmě kvůli tiskárně budeme mít půjčenou i elektrocentálu.

Létat budeme dle propozic, vzhledem k poměrně malému počtu přihlášených bychom mohli stihnout celých 8 kol a 2 finále.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 19:12 - 04. zář 2013 19:19 #10588 od Vladimír Čermák
Aleši,Radime,něco s tím dělejte.Jestli dobře počítám,Morava má zastoupení pouze 4 kusy.Vezměte ještě někoho sebou :woohoo: Takhle to vypadá jako klubová soutěž Nové Paky. :blink:
Poslední změna: 04. zář 2013 19:19 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2013 19:35 #10589 od Aleš Krátký

Vladimír Čermák napsal: Aleši,Radime,něco s tím dělejte.Jestli dobře počítám,Morava má zastoupení pouze 4 kusy.Vezměte ještě někoho sebou :woohoo: Takhle to vypadá jako klubová soutěž Nové Paky. :blink:


co na to rict. Ostatni na to doslova dlabou. Neboj treba obsadime prvni 4 mista a bude :lol: (pripadne prvni 4 od konce, podle toho jakou zvolime strategii :silly: )

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. zář 2013 04:50 #10590 od Petr Koláska
Ani ne tak dlabou, jako že mají občas pracovní povinnosti :unsure: Jinak by se s radostí dostavili obsadit spodní místa ve výsledkovce, aby předsedové mohli postoupit vejš :D ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.379 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám