× Soutěže v roce 2013

file MČR RCEK Hořice 7-8.9.2013 - Propozice, přihlášky

Více
06. zář 2013 09:54 #10593 od Petr Dušek
K termínu uzávěrky přihlášek přihlášeno 30 závodníků, startovné řádně uhrazeno v termínu. Tož můžem se do toho pustit B) .

Předpověď počasí - slunečno a teplo, spousta termiky ale dost pravděpodobně trochu větřík, v sobotu 2-4m/s, v neděli 3-5m/s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. zář 2013 12:35 - 06. zář 2013 12:44 #10594 od Vladimír Čermák
Tak jo, nadpoloviční část Packé výpravy razí již dnes.Ostrava jede taky, o zábavu bude postaráno. :S
Pozor !!! Pérák už je tam a trénuje. :woohoo:
Poslední změna: 06. zář 2013 12:44 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. zář 2013 20:03 #10595 od Petr Dušek
Předběžné výsledky po sobotě.

Soubor přílohy:

Název souboru: RCEK_MCR_H...bota.pdf
Velikost souboru:647 kB
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. zář 2013 16:18 #10596 od Petr Dušek
Zde jsou kompletní výsledky MČR

Omlouvám se vítězům, neboť jsem jim zapomněl pověsit na krk medaile, dodám jim je dodatečně :unsure: .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. zář 2013 18:11 #10599 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Zde jsou kompletní výsledky MČR

Omlouvám se vítězům, neboť jsem jim zapomněl pověsit na krk medaile, dodám jim je dodatečně :unsure: .


ja si v aute rikal, ze tam neco radimovi schazi :)
pekna akce jinak, skoda jen toho vetru.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. zář 2013 19:57 #10601 od Vladimír Čermák
vlajek.rajce.idnes.cz/MCR_RCEK_2013_Horice
Velké díky Petrovi a jeho týmu za uspořádání letošního mistrovství RCEK. Z velmi vydařené akce přikládám pro nezučastněné nějaké foto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 07:43 #10603 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma MČR RCEK
Také bych se připojil k poděkování celému hořickému týmu, bylo to po všech stránkách perfektní.
A také bych si dovolil nabídnout pár obrázků z vlastní zahrádky.... :)
dl.dropboxusercontent.com/u/79817704/MR%...%C5%99ice%202013.zip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 10:36 - 09. zář 2013 11:06 #10604 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: MČR RCEK
Nechci tady psát o kvalitě uspořádání MČR, soutěže uspořádané v Hořicích, mají standardně vysokou úroveň a když se k tomu připojí to, že jsou k dispozici časoměřiči, tak tady není o čem psát. Já osobně, bych vyzdvihl kvalitu jídla. Sobotní guláš byl vynikající, a jak jsem říkal paní kuchařce, byl nejlepší ve střední Evropě. A nápad na neděli objednat grilovaná kuřata, tak to nemělo chybu. Děkuji, určitě i za ostatní soutěžící, všem, co se podíleli na uspořádání MČR v kategorii RCEK v Hořicích. Ještě drobnost, na příští sezónu udělat něco s pravidly co se týká dosahovaných motorových výšek, já sám jsem při motoru několikrát ztratil model a to až tak, že jsem si na motor dělal akrobacii. A nebo něco, pro nevidomé dědky. A to nepíšu o mé jedné shořelé MEGZE a jednom AXÍKU, NA JEDNU SOUTĚŽ AŽ, AŽ. A to nepíšu o ostatních shořelých motorech na MČR a kolik těch motorů shořelo za celou sezónu
Poslední změna: 09. zář 2013 11:06 uživatelem Mirek Kotula.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 10:43 #10605 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK
vecer bude clanek, o tom tam bude zminka...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 11:36 #10606 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
Jenom co já jsem zaregistroval, tak vím o pěti motorech z kterých se zakouřilo, a to asi nebude všechno...

Já mám v tomhle jasno, příští rok v Hořicích nebude žádná soutěž RCEK. Určitě 2x F5J a snad 1x RCE1, pokud budou přijata rozumná pravidla :S .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám