× Soutěže v roce 2013

file MČR RCEK Hořice 7-8.9.2013 - Propozice, přihlášky

Více
10. zář 2013 14:02 #10650 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Re: MČR RCEK
Pro Aleše.
Ten návrh ankety, který mám v poště je prima. Jen bych ubral časové údaje u vzdáleností (prkotina), protože ne všude je dálnice a pak by to bylo zavádějící. Za rychlost provedení ti děkuji.

Pro Ivana.
Nech tam i kousek pro děti, aluminium je ......
Ten velky počet kategorii: Jak se to vezme. Organy to nemaji moc rady. Roste agenda, pokud jsou nejake dotace, mají s tim praci a nakonec nedostane nikdo nic. A pro zavodaky je jiste zabavnejsi, když se sejde vic lidi na jedne akci, nez 5x par kusu.
No ano, jak je ale za současné situace zredukovat, to nevím. Jinak chápu co myslíš. Žebříčky, počty soutěžáků (senioři, junioři, žáci), případné úpravy pravidel, atd. Vychází mi jediné a to nechat je dožít. Ono to jednou přijde. Nebo bysme se museli tady dohodnout, že pro některý následující rok nikdo nezadá pro danou kategorii žádnou soutěž a pak toho využít a zrušit ji.

My v F1 jednak komunikujeme elektronicky,
No to my taky, ale o tom jsem psal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 14:08 #10651 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Re: MČR RCEK

Aleš Krátký napsal: no nevim, to uz zavani ukolem,a tem se vetsinou lidi vyhybaji ... na stoupak chodi denne (ted,kdyz je dobre obdobi) cca 250 unikatnich lidi. to mi pripada vice nez 100% soutezaku tak nevim zda je to nutnost ?

Aleši zájem o danou kategorii musí být vázán k určitému regionu, ne celostátním průzkumem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 14:30 #10652 od Aleš Krátký
Ale to je.anketa bude brát zřetel na regiony.jinak to samozřejmě nemá smysl

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk 4

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 14:31 #10653 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Re: MČR RCEK
Už jsem to s Alešem probral.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 14:34 #10654 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
Pokud jde o počet kategorií, tak RCE7 už je mrtvá, může být tedy nahrazena jinou a počet se nezvýší.
Přesto si myslím, že transformace (resp. použití značky) RCEJ na malé výškoměry by mělo řadu výhod. Už jen to rozlišovací písmeno stejné s F5J, a pro Jirku - samozřejmě kromě jiného motoru mají plechovky a "RCE1" i některé společné body, čas se měří od startu, přistání se měří po metru a hlavně, je to průkopnická kategorie která se alespoň ze začátku snažila o termické létání, tuhle štafetu by jistě malé výškoměry se ctí převzaly ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 15:12 #10655 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Re: MČR RCEK

Petr Dušek napsal: .
Přesto si myslím, že transformace (resp. použití značky) RCEJ na malé výškoměry by mělo řadu výhod. Už jen to rozlišovací písmeno stejné s F5J, a pro Jirku - samozřejmě kromě jiného motoru mají plechovky a "RCE1" i některé společné body, čas se měří od startu, přistání se měří po metru a hlavně, je to průkopnická kategorie která se alespoň ze začátku snažila o termické létání, tuhle štafetu by jistě malé výškoměry se ctí převzaly ;) .

Petře, já jsem vzal "plechovky" jen jako příklad, jako nejstarší kategorii v novodobé historii. Jen zopakuji, že by mohl být problém s projitím na KLeM ČR. Uvedu malý technický detail. Jarda Vosáhlo by s tím měl pravděpodobně víc práce než v případě ukončení jedné kategorie a vznikem druhé. Tam by to mastil jak Baťa cvičky.
Vznikem pravidel pro 100 tlustejch prstů to už ztrácí na významu. Vejškoměry si svou cestičku už našly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 16:59 #10656 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
Jirko, úplně by stačilo, aby se tři lidé sešli, a poslali plechovky do věčných lovišť, ti tři jsou Jarda Lhota, Vláďa Čermák a Ty. Nemám nejmenší pochybnost, že pánové na KLeM by toto chlapské rozhodnutí nijak nezpochybňovali a J. Vosáhlo by s tím žádnou práci neměl, stačí Delete/Ctrl+C/Ctrl+V a přepsat jedničku na "J".

A když se k Hendrychovi přidá malá vrtulníkářská oběžka, je z toho pěkný pohon i pro 2,5m :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 17:30 #10657 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Re: MČR RCEK
Petře já nic, já muzikant. :whistle: Ohledně plechovek se musíš dohadovat s Petrem Semerákem. Já už je několik let nepořádám. :silly:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 17:37 #10658 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
OK, jmenoval jsem Tě jako předsedu klubu který soutěže RCEJ pořádá, sám jsi tady psal že stanovisko za klub by měl dávat jeden člověk ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 17:51 #10659 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Re: MČR RCEK
Petře já nic,já muzikant. Předseda LMK N.Paka je Ing. Pavel Křížek. Já žádnou funkci v klubu nezastávám. :dry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.455 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám