× Soutěže v roce 2013

file MČR RCEK Hořice 7-8.9.2013 - Propozice, přihlášky

Více
09. zář 2013 12:45 #10607 od Jaroslav Kuba
Odpověděl Jaroslav Kuba pro téma Re: MČR RCEK
No ještě shořel ten motor z toho Daidala kterým se pilot trefil do hlavy a rozbil křídlo o zem a přitom trefil Láďu Jiráska rovnou do ruky.
Ten potom opakoval celý let v jiné skupině.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 12:55 #10608 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK
První článek je od R.Barče, druhý očekávejte večer přátelé...

lmkpolanka.cz/mcr-rcek-2013-horice-7-8-9-2013

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 14:37 #10609 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Re: MČR RCEK
Jsem taky pro rychlý skon "káček", protože budoucnost našich dětí je jedině ve vejškoměrech. Skutečně jsme už tak daleko, že při vyslovení tohoto terminuse technikuse zůstávají někteří kolegové bez pupínků a jiných vyrážek. :)
Jen se trochu hrozím toho, aby to nebylo jako s odchodem "plechovek", to je typická ukázka toho, že se dá přežívat i jen na přístrojích a nenajde se nikdo, kdo by ty hadičky odpojil. Pokud to postihne i káčka, tak pánbůh s námi. :ohmy:
Ale stejně to nechápu, všichni jsou svéprávní a snad i rozumní a přesto jdou dobrovolně!! do takových rizik, jako je shoření motoru (vědomě skoro vrtulníkové kv!!), popř. ztráta modelu ("...eště chvilku ten plyn podržím, sice už to nevidím, ale...."). A závěr je ten, že se mají změnit pravidla. Tak to já zase chci, aby se změnila pravidla silničního provozu, protože věčně jezdím v obci přes padesát. Pak musím u orgánů podávat vysvětlení, ale můžou za to předpisy. :(
P.S.
Jinak MČR
- pořadatel 1*
- kantýna 1
- počasí 2
- výkony 1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 14:47 #10610 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: MČR RCEK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 15:13 - 09. zář 2013 15:15 #10611 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: MČR RCEK
Já to na 2014 vidím v RCEK 5* Nová Paka, 4* Horní Branná, minimálně 4* Chomutov, a dál se uvidí,... Takže na západě skoro stejné jako letos, né...? :whistle:

Fotky jsou fantastický...!!! :)
Poslední změna: 09. zář 2013 15:15 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 18:22 #10616 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK
no podle toho co jsme si povidali na miste, to vypadalo docela jinak :-/

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 19:44 #10621 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 20:01 #10622 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
A zde ještě několik fotek ode mne:
picasaweb.google.com

Ještě jednou poděkuji všem pořadatelům, časoměřičům, děvčatům z kantýny a samozřejmě sponzorům soutěže:
JINO modelářské potřeby
Hořejší model s.r.o.
JAMAL servis a prodej profesionálního nářadí
Město Hořice

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2013 20:26 #10623 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
Ještě připojím dodatek k Alešovu dodatku.
Zmiňovaný vítr znemožňující termické létání poznamenal naštěstí jen neděli, v sobotu byla vidět spousta kroužení v termice vysoko i nízko. A to píšu i přesto, že risk ve 4. kole, kdy jsem vypnul asi po 15ti sec. motor a kroužil ve slabém stoupáčku po větru, mě nakonec stál finále. Při návratu jsem se sice dostal na plochu letiště, ale ne do vzdálenosti 75m. Přitom "jistota" ve formě 30 sec. motoru a jakýkoliv výsledek kolem 900 bodů by mi stačil na finále :( .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 06:36 #10625 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK
tak podle me se uz trosku konal i v sobotu. ale je fakt,ze nedele byla uplne zabita.
hold neni kazdy den posviceni :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.440 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám