× Soutěže v roce 2013

file MČR RCEK Hořice 7-8.9.2013 - Propozice, přihlášky

Více
10. zář 2013 18:19 - 10. zář 2013 18:47 #10660 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
...já to vzdávám :silly: .

Fakt mě irituje (patří sem jiné slovo ale nehodí se na veřejné fórum) jak nikdo nic nemůže, nic se s tím nedá dělat, to se všechno nějak samo děje tam nahoře... jdu si dát panáka, ještě než mě dorazí ti naši kopálisti!
Poslední změna: 10. zář 2013 18:47 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:23 #10662 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: MČR RCEK
hele kluci ja bych ted neresil ruseni a editace a pockal bych. zcela primarni je aktualne aby prosly pravidla vyskomeru at uz maji jmeno jakekoliv nebo nahrazuji cokoliv.

toliko bych to asi uzavrel ne :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:29 #10664 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma Re: MČR RCEK
Petře klid. I když dát si panáka není od věci :) Na příští soutěži v Branné se s klukama dohodneme jak s Jéčkama a v případě nezájmu to létat asi není problém název použít pro novou kategorii. Co se mne osobně týče, tak jsem tak z 50 % pro a z 50 % proti Jéčkum v roce 2014..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 19:48 - 10. zář 2013 19:48 #10668 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: MČR RCEK
Jsem v klidu...kapka alkoholu neuškodí a ten gól v Italské síti taky potěšil B) .

Značku RCEJ mám spojenou se svým návratem k soutěžnímu létání po mnoha letech a potěšilo by mě, kdyby pokračovala v nové životaschopné podobě... RCE1 mi nic neříká (nemyslím obsahem, ale jako logo-značka)
Poslední změna: 10. zář 2013 19:48 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:02 #10672 od Jiří Veselovský
Odpověděl Jiří Veselovský pro téma Re: MČR RCEK
Znovu a určitě ne naposled.
Pokud se v kalendáři na příští rok objeví min 3 soutěže "plechovek", tak žijou dál a KLeM ČR nic nezruší. Už jsem to psal prve, aby se tady udělala dohoda, že se na další rok žádná soutěž nevloží a je vystaráno. Je ale potřeba do toho "zatáhnout" i klub ve Valašských Kloboukách. Letos měli jednu soutěž.

Značku RCEJ mám spojenou se svým návratem k soutěžnímu létání po mnoha letech a potěšilo by mě, kdyby pokračovala v nové životaschopné podobě... RCE1 mi nic neříká (nemyslím obsahem, ale jako logo-značka)
Mně se to taky nelíbí a už vůbec to nemá žádný návodný nebo mnemotechnický efekt, co že to je za kategorii. Při tom je k dispozici fůra dalších písmenek.

Fakt mě irituje (patří sem jiné slovo ale nehodí se na veřejné fórum) jak nikdo nic nemůže, nic se s tím nedá dělat, to se všechno nějak samo děje tam nahoře
Řešení jsem psal o několik příspěvků dřív. Je to věc dohody mezi kluby.

jdu si dát panáka, ještě než mě dorazí ti naši kopálisti!
Jdi klidně do celý flašky. Ten výsledek (a hlavně co bude následovat) určitě za to stojí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.448 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám