file technicke novinky na rok 2012 (elektronika, ne modely)

Více
26. lis 2011 19:59 #6084 od Bohuslav Reichard
Radku, nedávno jsem sem dal fotku baterek 1200 55c které dávají trvale směšných 66A a špičkově
96A.Nyní mám baterky 65C -Thunder power RC které dají trvale84,5A a špičkově 169A kap.1300Ah.
Váha 77g.Cena ovšem není čínská.Držím ti palce.

Bohouš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 20:19 #6085 od Aleš Krátký
odkaz?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 20:52 #6086 od Zbyněk Smola
Ano teď v zimním období se to hodí. Trvalý proud 1111Céček. Pro nepoučitelné, proud dělá teplo a napětí otáčka na vrtuli.
A s těmi motory, je to pořád stejné. Pokud nebudou měřitelné rozměry je to o ničem. Není nějaký supermotor, vše má své výhody a naopak. Jo větší výkon, ale za jakou cenu. Nemyslím finance, ale baterka, regl, a podoně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 21:13 #6087 od Aleš Krátký
co maji C spolecneho se zimnim obdobim ? trvaly proud ktery daji baterie je dan predevsim jejich vnitrni technologii,a ne tim jestli venku snezi,nebo jen prsi.
baterka a regler ? no tak kupuju kazdy rok novou baterku,koupim i ted. je fuk jestli 1100 mah nebo 1800 mah. stejne jsem musel dovazovat ero,tak to udelam alespon tim. regler mam uz i tak spina 45 a ten staci.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 22:48 #6088 od Radek Novotny

Bohuslav Reichard napsal: Radku, nedávno jsem sem dal fotku baterek 1200 55c které dávají trvale směšných 66A a špičkově
96A.Nyní mám baterky 65C -Thunder power RC které dají trvale84,5A a špičkově 169A kap.1300Ah.
Váha 77g.Cena ovšem není čínská.Držím ti palce.

Bohouš.

Hmmmmm..., To se jim Bohouši určitě podívám na zoubek... Porovnám vnitřní odpor se svými "rudými ďábly", na které teď lítám v Pichusovi, a nově je dostal koncem sezóny i Magic... :ugeek:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 22:55 #6089 od Zbyněk Smola
Aleši kupj , i více mhA, čím víc mhA TÍM LÉPE. Brrrr, teplo je teplo. A neboj se spínačů, Ty Takový Termikus, ať žije sezóna 2112.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 23:01 #6090 od Aleš Krátký

Zbyněk Smola napsal: Aleši kupj , i více mhA, čím víc mhA TÍM LÉPE. Brrrr, teplo je teplo. A neboj se spínačů, Ty Takový Termikus, ať žije sezóna 2112.

nevim proc takovy ton. :roll: jestli ti neco vadi,tak to napis vsem a srozumitelne. na hadanky je dost pozde.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 23:03 #6091 od Radek Novotny

bohuslav majercik napsal: No som zvedavý či za 1500 czk to budeš vedieť robiť legalne,znamená predávať to cez dáky shop , platit DPH riešiť prípadné reklamacie,financovať další vývoj atd ...

Ale aspon bude další motor na porovnanie .

Bohuš


Bohuš, to s tou legálností, DPH a reklamacemi snad ani nemohu komentovat... :roll:

Ohledně vývoje, tam naštěstí nemusím investovat nic, jen bych v případě uvedení MiHo na trh udělal a nabídnul alternativu, kterou už jsem vymyslel, vytunil, a vyzkoušel před více než rokem, ale nechtěl jsem tím rozes... hezkou kategorii hned v počátcích... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2011 23:23 #6092 od ludek novotny
Pár týdnů jsem tu nebyl a nestačím se divit....jsem zvědavý, kolik lidí přestane jezdit na soutěže kvůli tomu že na takový pohon prostě nedosáhnou...ať už finančně, nebo se na ně prostě nedostane..a těch pár ostatních co u téhle krásné kategorie zůstane, bude deset minut čumět někam nahoru aniž by pohli kniply a bude se modlit aby jim model nezmizel v mracích, případně se nerozlámal při sestupu..pojďme zkrátit motorový čas na deset sekund, letový na dvě minuty a rovnou přistávat....ať nás nebolí tolik za krkem..protože tohle už nebude mít s termickým lítáním nic společného.....chápu že vývoj se nedá zastavit, ale úplně zmizí kouzlo této kategorie..podívejte se jak dopadla RCEN.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2011 08:16 #6093 od bohuslav majercik

Radek Novotny napsal: Bohuš, to s tou legálností, DPH a reklamacemi snad ani nemohu komentovat... :roll:



Som zvedavy ked si dáš vyrobiť rotor,predné čelo na CNC , chceš kúpiť dáke lepšie SKF ložiská,lepšie magnety , dáky lepší low rezist drot + ručnú prácu na navinutie som zvedavý na aku cenu sa dostanes. A ci budeš schopný tú cenu dodržať aj pri seriovosťi 50 - 100 ks .


B.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.544 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám