file technicke novinky na rok 2012 (elektronika, ne modely)

Více
22. led 2012 15:46 #6359 od Luděk Mareš
Ahoj Jiří, teď jsem zkoučel stáhnout zmíněnou aktualizaci, normálně to funguje, rozbalit to jde i spustit instalace.
Zkus to ještě jednou a když ti to nepůjde, tak ti to pošlu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2012 18:24 #6360 od Tomas Hruby

jiri kotrba napsal: Do technických novinek na r.2012 patří jistě Altis V3 od Aerob Tec.com,( v úterý 24.01. přiveze dodávková PPL).
Dotaz: může mi někdo vysvětlit proč jsou všechny důležité soubory AerobTec-u pro aplikaci PC Altis V3
zazipovány (typ souboru: ZIP) a tím pádem je nelze ani otevřít , natož stáhnout ?
Měl jsem zájem zejména o tento updatovaný soubor:
Flight Management v 1.08 z 12.ledna 2012 " Přidaná čeština"
" Chyba kompatibility instalace s Win Wista a Win 7 přístupová
chyba.


Moc nechápu - stáhnout to přirozeně jde, jen možná u některého browseru bude lépe kliknout na to pravým tlačítkem a pak "uložit jako" místo přímého klikání. A pak to Windows přímo rozbalí jako adresář - to už je součástí snad už od XP, tehdy se to tam muselo vybrat při instalaci, ve WIN7 je to pak vždy (MS tomu říká "komprimované složky").

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2012 18:26 #6361 od Tomas Hruby
Jinak ještě poznámka - co jsem zachytil, tak s Altis můžou nastat problémy kolem verzí .NET Framework, něco takového snad řeší J. Bartůněk. Tohle asi problém být může, ale to je bohužel ve WIN časté :-(

BTW pokud by přišly další dotazy kolem problémů s Altis, tak by možná nebylo od věci to dát do samostatného vlákna...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2012 10:37 #6367 od Jiří Kotrba
Ahoj Luďku ( a ostatní)- dík za radu soubor "altis v3 Flight manager 1.08 / 547kB Type ZIP" mám uložen
na harddisku v "Dokumenty" , ale při otevření to rozmítá celou obrazovku a při pokusu o "sdílení" v Adobe Reader2012 se to neotevírá. Víte přece že ty updaty by měly být ve formátu pdf.
Jinak mám Home Vistu Premium stále updatovanou , prohlížeče mám Expl/ Mozil .a Google Chrome.
Než na to přijdu- pokud Luďku můžeš mám email : jiri.kotrba60@seznam.cz
P.S.altise dám na zkoušku do Pegasus 2M od Topmodelcz ( na př.jako jejich Gracia jenže 2m).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2012 11:33 #6368 od Aleš Krátký
pokud potrebujes help muzu se k tobe pripojit skze teamviewer a pomoct ti na dalku.
chyba bude asi v tom (pokud to dobre chapu) ze otviras .zip v acrobat readeru coz samozrejmne nejde. (ale mozna se pletu :) )

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2012 18:48 #6372 od Jiří Kotrba
AerobTec(p.J.Rodina) už doslal a já instal. :
Na Win/ Silverlight -komprimování/dekomprimování souborů ZIP 1:18 ,
www.windows.microsoft.com/cs-cz/windows ... les-zip-fi
a nebo ke stažení:
www.jzip.com
(new free jzip 1.3 download)
Avšak po instal.exe otevření dostanete info o všech provedených updatech do 12.ledna t.r.
P.S. dělám pro byt . družstvo / právnická osoba/ dat. schránky ( jsem roč.1940) a nikomu neradím posílat ty
hory dokumentů zazipované. POUZE ve formát pdf.!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.434 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám