question-circle Altis V4

Více
13. kvě 2013 07:39 #9610 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Altis V4

Tomas Hruby napsal:

Aleš Krátký napsal: v cestine jsem je nenasel pokud jsem dobre hledal.


Nechápu, jak to někdo může nenajít: www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Pravidla/Pravidla.php a tam doslova "Překlady pravidel FAI" a " CIAM FAI elektromodely 2012 (pdf, 664kB)" ;)


tome hledal jsem 2013

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2013 08:10 #9611 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Altis V4

Aleš Krátký napsal:

Tomas Hruby napsal:

Aleš Krátký napsal: v cestine jsem je nenasel pokud jsem dobre hledal.


Nechápu, jak to někdo může nenajít: www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Pravidla/Pravidla.php a tam doslova "Překlady pravidel FAI" a " CIAM FAI elektromodely 2012 (pdf, 664kB)" ;)


tome hledal jsem 2013


V F5J žádná změna není. Letos asi budou schváleny nějaké úpravy (nějaké annexy byly publikovány, ale jen v ENG), ale ty budou platit až pro 2014, pro 2013 je to beze změny. Nejsem si jistý, zda vůbec byla nějaká změna v jiné elektro F5 kategorii, což by vedlo k potřebě nového překladu, kvůli F5J by se ale překlad měnit nemusel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2013 08:12 #9612 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Altis V4
ok,nevedel jsem a automaticky jsem hledal 2013. nic vic.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čen 2013 17:48 #9965 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4
Ahojte,

AerobTec pre Vás všetkých pripravil súťaž o Altis v4, tak ak máte záujem môžete sa pripojiť tu:
www.facebook.com/AerobTec

S pozdravom,
Jozef Rodina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čen 2013 13:54 #9976 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Altis V4
Soutěž je snad zajímavá, má jen drobnou vadu na kráse - předem vylučuje lidi, kteří nemají (a nechtějí mít) účet na facebooku. Nejsem fanda sociálních sítí a pro jednu soutěž se na žádnou z nich opravdu nehodlám registrovat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čen 2013 09:16 #9977 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4

Petr Kurjan napsal: Soutěž je snad zajímavá, má jen drobnou vadu na kráse - předem vylučuje lidi, kteří nemají (a nechtějí mít) účet na facebooku. Nejsem fanda sociálních sítí a pro jednu soutěž se na žádnou z nich opravdu nehodlám registrovat...


Žiaľ je nám to ľúto, ale nie vždy sa dá vyhovieť každému.

S pozdravom,
Jozef Rodina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čec 2013 14:07 #10059 od Petr Pecka
Odpověděl Petr Pecka pro téma Re: Altis V4
Pánové, jaký je rozdíl v zobrazení, jestli nastavím "maximální výška" nebo "maximální výška pro let"? Děkuji Petr Pecka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čec 2013 18:20 - 15. čec 2013 18:21 #10060 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Altis V4
Tak pokud vím, tak jedno je max výška za jeden let (nahoru / dolu - pokud mas povoleny restart soutezi) a druhe je maximalni vyska za let(y) od pripojeni / rozpojeni baterii

edit : v jedne z posledních aktualizací byla přidána tato možnost na mimojiné i mé přání (určitě nás bylo více)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 15. čec 2013 18:21 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čec 2013 19:55 - 15. čec 2013 19:56 #10061 od Petr Pecka
Odpověděl Petr Pecka pro téma Re: Altis V4
Jde mi o to, že po přistání, mi "max. výška pro let" ukazovala 8 m a za chvíli byla "0" m. Doufal jsem, že si po letu vyčtu max. výšku již na letišti, zkusím nastavit zobrazovat obojí a doufám, že uvidím a pochopím, co je co. Používám ho v házedle, takže restart motoru se nekoná. Možná mám něco špatně nastavené, ale netuším co. Noťas se mi kvůli tomu na letiště tahat nechce, ale asi budu muset. Díky za odpověď. Petr P.
Poslední změna: 15. čec 2013 19:56 uživatelem Petr Pecka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čec 2013 20:04 #10062 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Altis V4
neni to restart motoru,ale restart souteze a ten se provede vzdy, kdyz jsi s letadlem pod 8 metru

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.545 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám