question-circle Altis V4

Více
24. dub 2013 15:20 - 24. dub 2013 15:29 #9458 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4
Aktualizovat si fw v Altis v3.
Poslední změna: 24. dub 2013 15:29 uživatelem Jozef Rodina.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2013 15:32 #9459 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Re: Altis V4
Nevím proč,ale nejde mi přehrát software v Altis V3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2013 15:39 #9460 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Re: Altis V4

Bohumil Janák napsal: Nevím proč,ale nejde mi přehrát software v Altis V3


A podle displeje tam mám nainsatlovanou verzi 2.3.
Tak nevím kde je zakopaný čert. :evil:
Boban

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2013 15:42 #9461 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4
Tak uz asi mate aktualizovany.

Urcite by som ale odporucal pri tejto verzii kompletne odinstalovat aplikaciu z PC az potom nainstalovat. Kedze tato este nebola ponuknuta pouzivatelom Altis v3 (oficialna verzia este nebola vydana, vid nase webstranky).

JR

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2013 16:21 #9462 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Re: Altis V4
Tak jsem vrátil verzi 2.2 do Altiho.Manager mám 3.0.0 a funguje to.Sice mi to hlásí,že je nový SF. pro altiho V3 verze 2.3,ale ten nejede.
Boban

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2013 15:18 #9467 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Altis V4
Jeden dotaz (nevím, zda problém...).
Udělal jsem v v4 upgrade fw na 1.2 - pohoda (i když tedy to odpojování pro upgrade je trochu divné).
Nastavil jsem F5J FAI s restartem motoru, vymazal paměť.
Ale když to pak zapnu, tak mi na displeji ukazuje FAI výšku 160,4m - kde to proboha bere, když je paměť smazaná? Ještě jsem nezkusil let, tak doufám, že po letu korektně ukáže novou, ale trochu mě to uchování staré hodnoty "někde kdovíkde" překvapilo a nejsem si jistý, že to je úplně logické - po příkazu "Erase" by podle měl smazat i tohle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2013 06:48 - 26. dub 2013 06:52 #9470 od Jaroslav Kuba
Odpověděl Jaroslav Kuba pro téma Re: Altis V4
Mám problém s altis V4 na Windows Vista vše samozřejmě funguje, ale mám notebook pouze s linuxem.
Flight simulátor běží ve wine dobře, akorát se nespojí se zařízením Altis. Ve virtualizovaných Windows XP je Atlis dokonce detekován systémem,
ale Flight manager se také nespojí. Zkusím ještě nějaké přeinstalace a třeba se to chytne.

Ale z linuxu vidím krásně soubory v Altisu s příponou *.dat. Pro moje účely by bohatě stačilo zda by Flight manager uměl otevírat i soubory se záznamem letu s příponou *.dat.

Myslím že by to nemusel být takový problém a já bych se mohl vykašlat na ty virtualizovaný XP.
Poslední změna: 26. dub 2013 06:52 uživatelem Jaroslav Kuba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2013 06:55 #9471 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Altis V4
Práce se soubory DAT by mě také zajímala, to necháme na výrobce.
Jen tady chci konstatovat, že ve virtuálu (VMWare Fusion pro Mac OSX) mi AFM chodí perfektně (starý i nový), takže by to v korektní virtualizaci mělo jít uchodit i na Linuxu, to bude nějaký bug dané instalace. Wine jsem netestoval, tak tam netuším.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2013 07:09 - 26. dub 2013 07:10 #9472 od Jaroslav Kuba
Odpověděl Jaroslav Kuba pro téma Re: Altis V4

Tomas Hruby napsal: Jen tady chci konstatovat, že ve virtuálu (VMWare Fusion pro Mac OSX) mi AFM chodí perfektně (starý i nový), takže by to v korektní virtualizaci mělo jít uchodit i na Linuxu, to bude nějaký bug dané instalace. Wine jsem netestoval, tak tam netuším.


No já tak již dlouho přistupuji na ESC od Castle Creations (ta samá virtualizovaná XP na tom samém notebooku) a to funguje dobře. Mimochodem je to také obstarožní Asus eee 1005H.
Poslední změna: 26. dub 2013 07:10 uživatelem Jaroslav Kuba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2013 12:51 - 26. dub 2013 12:52 #9473 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4

Tomas Hruby napsal: Jeden dotaz (nevím, zda problém...).
Udělal jsem v v4 upgrade fw na 1.2 - pohoda (i když tedy to odpojování pro upgrade je trochu divné).
Nastavil jsem F5J FAI s restartem motoru, vymazal paměť.
Ale když to pak zapnu, tak mi na displeji ukazuje FAI výšku 160,4m - kde to proboha bere, když je paměť smazaná? Ještě jsem nezkusil let, tak doufám, že po letu korektně ukáže novou, ale trochu mě to uchování staré hodnoty "někde kdovíkde" překvapilo a nejsem si jistý, že to je úplně logické - po příkazu "Erase" by podle měl smazat i tohle.


Principialne bootloader v Altis v4 funguje rovnako ako bootloader v PC alebo v smartfone, preto je nutne HW reset Altisu.
Zmazanie dat samozrejme ovplyvnuje len data na disku nie tie, ktore su mimo neho (ako je aj F5J vyska). Dalej je potrebne aby posledna F5J vyska bola za kazdu cenu dostupna. Altis v3 funguje v tomto smere uplne rovnako.

JR
Poslední změna: 26. dub 2013 12:52 uživatelem Jozef Rodina.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.444 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám