question-circle Motor + vrtule + baterky pro F5J

Více
14. led 2017 21:23 #17826 od Bohuslav Reichard
Radku dovedeš si představit co ti udělá takle obrovská vrtule s obtékáním trupu? A jak ti zacvičí při kluzu,když se ti špatně sklopí ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2017 07:02 #17827 od Tomas Hruby

Bohuslav Reichard napsal: Radku dovedeš si představit co ti udělá takle obrovská vrtule s obtékáním trupu? A jak ti zacvičí při kluzu,když se ti špatně sklopí ?


Právě že zas tak moc ne, tohle RFM má fakt úzké listy... Bude to sice horší než třeba ta také úzká uhlíková 10x6, kterou používám já, na druhé straně ale hlavně ve spojení s vhodným Z kuželem může být odpor i menší než u běžně užívaných Aeronautů 11-12x8. Navíc si myslím, že pro lehké F5J by stačila třeba ta varianta s 13x9, což je od RFM taky velmi úzká vrtule (mám ji tu, takže posuzuji v reálu) a tady už bych odpor vůbec neviděl jako problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2017 07:09 #17828 od Tomas Hruby
Ještě poznámka - tento typ jednotky má v nabídce Reisenauer i s vyšším kV, viz www.reisenauer.de/artikeldetails.php5?aid=2179 , tady stačí i vrtule 10 palců. Hmotnost je udaná dokonce jen 55gr, ale asi to bude v podstatě stejné, liší se to tím, kolik započtou kabelů atd.
Problém této varianty je v točící se oběžce v trupu, na druhé straně ale hmotnostně to asi nemá konkurenci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2017 08:19 #17829 od Ivan Horejsi
Jeste to musim nechat odlezet a nechat od nekoho precist, abych nemusel doplnovat a opravovat :-(
Par dni.
Pak rozeslu ve Zpravodaji, jejich archiv je dostupny z nasi hlavni stranky.
Pokud bys mel zajem o precteni pracovni verze a jeji vitanou kritiku, posli adresu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2017 09:57 #17844 od Ivan Horejsi
Zpravodaj uz visi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2017 08:01 #17848 od Petr Horák
Nejsem na Stoupáku, ještě moc dlouho, tak asi hledám blbě,ale zpravodaj jsem nenašel.
Můžeš jsem hosit link, prosím?

Azero Robin, Sea Beaver, Extra VA 330X3, MPX Twinstar, K3600
Jeti DS-16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2017 08:19 #17849 od Ivan Horejsi
Zpravodaje jsou polozky databaze. Link prej pouzit nejde.
V horni liste www.horejsi.cz je okenko Zpravodaj. Tak se dostanes na archiv, kde jsou vsechny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2017 08:46 #17851 od Petr Horák
A jo, děkuju. Já to hledal tady na Stoupáku :lol:

Azero Robin, Sea Beaver, Extra VA 330X3, MPX Twinstar, K3600
Jeti DS-16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2017 09:30 #17852 od Aleš Krátký
to asi nepůjde :) je to Ivanovo osobní vlastnictví :) leda by chtěl ;-) (mrk)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2017 09:59 #17854 od Ivan Horejsi
Mne by to nevadilo, staci odkaz na puvod (stranky).

Snazil jsem se napsat ve wordu vzorecek, ale naposledy jsem to delal pred 25 lety ale neslo mi to tak jsem s tim zatim seknul.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.473 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám