question-circle Motor + vrtule + baterky pro F5J

Více
17. říj 2020 07:44 #23530 od Milan Chalupník

Petr Heinrich napsal: Jelikož tam mám konektor XT30, tak tam mám tu vrtuli co píšeš. Jen jsem ji trochu zkrátil, aby mi ten konektor nechytl.

XT30:

XT60:

Já používám MPJet 2,5
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. říj 2020 09:44 #23532 od Ivan Horejsi
Ja jsem skoncil u Deans. Dobre rozmery i proudy.
Jen musi byt z jednoho hnizda. Puvodne americke Deans okopirovala rada vyrobcu a nejsou uplne kompatibilni. Cesky receno - jdou blbe spojit.
Ze strany Deans byla snad nejaka zaloba, proto se ty kopie jmenuji UltraT a podobne. Taky jejich chyba, firma se nebavi s nikym mimo USA. Coz je porad pripad i 4-pinovych Deans mini.
Motor je EG3040-9.

Více
17. říj 2020 18:02 - 17. říj 2020 18:03 #23533 od Tomas Hruby
To video je celkem vtipné, použít 18AWG pro 60A by mne tedy fakt nenapadlo :-( Užívám sice XT30 v F5J, ale spíš s 14AWG, i těch 16AWG, které jim ve videu pro 60A vyhovělo je spíš dolní hrana.
50-60A dají úplně v pohodě, chce to ale občas na straně reglu vyměnit (míněno cca po sezóně, ne nějak často). Na XT30 je také celkem fajn, že se opotřebení pozná, konektor začne chodit o poznání volněji a pokud na to uživatel zareaguje, tak vše OK. V tomhle jsou některé jiné konektory "s domečkem" daleko zákeřnější, mohou opotřebení maskovat...
Poslední změna: 17. říj 2020 18:03 uživatelem Tomas Hruby.

Vygenerováno za 0.841 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Ads Elite footer

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám