file MC-20 Hott

Více
15. led 2015 16:11 - 15. led 2015 17:17 #14269 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma MC-20 Hott
Pomohli mi na RCmanii. Funguje to.

Je to: Wing mixers - Multi-flap menu - Ail-tr 100%
Poslední změna: 15. led 2015 17:17 uživatelem Martin Beseda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2015 23:19 #14466 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma MC-20 Hott
Začínám tomu vysílači přicházet na chuť. Je opravdu lepší, než jsem si uměl představit. Ale ty začátky a zoufalost z toho, že mi nic nefungovalo... :dry:
Ovšem i tak jsou věci, které dokážu jenom zkopírovat a upravit, ne už však naprogramovat. Je složitý a zjistil jsem, že naprogramování regulátoru přes telemetrii taky tak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2016 18:48 #16434 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma MC-20 Hott
Stala se mě zajímavá věc u mc20. Po zapnutí vysílače a následně přijímače mě vyběhl failsafe. Jinak se vše tvářilo normálně, éro teda nereagovalo a tvrdošíjně drželo failsafe. Vypnul sem éro a chtěl vypnout vysílač, ten ale nešel vypnout. Musel sem odpojit baterii. Po opětovném připojení a pozapínání vše fungovalo bez problémů. Stalo se to už někomu? Nebo co si o tom myslíte? Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2016 20:30 #16435 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma MC-20 Hott
Pavle, mám stejný vysílač dva roky, třikrát reklamovaný a nemám z něj dobrý pocit. To co popisuješ, se mi nestalo. Ale za letu, zrovna včera mi vysílač pořád pípal, asi signalizace vypadávání signálu. Když jsem pozoroval za letu displej, tak signál kolísal tak šíleně, že jsem se až divil, a to jsem nebyl nijak daleko. Failsafe nastavený nemám, tak se to na letu nijak neprojevovalo. Reklamovaný byl vždy na jinou věc. Silně uvažuji o instalaci Hott modulu do staré MC 19, obchodník, který mi vysílač prodal mi k tomu řekl, že by jej bylo nejlepší prodat a koupit jiný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 05:50 #16437 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma MC-20 Hott
Ahoj Martine, tak tos mě teda nepotěšil. To že to na mě občas pípá kvůli slabýmu signálu od přijímače sem si zvykl a prostě to ignoruju. Bývá to zpravidla při vzdálenostech nad 500m. Ale ta chyba co sem popisoval mě teda trochu vyvedla z klidu. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 07:25 #16439 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma MC-20 Hott
Pavle, všichni F3J prodali vysilače Graupner SJ, ať 16,20 nebo 32 pro nespolehlivost. Tomáš Knopp nebo Láďa Zíma na ně rozbili éra za desítky tisíc. Osobně jsem měl Graupnera ale JR od r. cca 1992. Nejdřív analogový G 314 až po Graupner JR MC 22 s modulem 2,4 GHz Spektrum a vždy bez problémů. Od doby kdy Graupner začal kooperovat s Korejcema SJ jsou vysilače nespolehlivé!!!! F3J éčkaři přešli na JR, Futaba nebo Jeti!, případně Spektrum.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 07:31 #16440 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma MC-20 Hott
Kdyby na soupravach SJ nebyla nalepka Graupner, tak by po nich pes nestek.
Proto jsou ovsem levne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 07:39 #16441 od Miroslav Kopecký
Odpověděl Miroslav Kopecký pro téma MC-20 Hott

Alois Hrabáček napsal: Pavle, všichni F3J prodali vysilače Graupner SJ, ať 16,20 nebo 32 pro nespolehlivost. Tomáš Knopp nebo Láďa Zíma na ně rozbili éra za desítky tisíc. Osobně jsem měl Graupnera ale JR od r. cca 1992. Nejdřív analogový G 314 až po Graupner JR MC 22 s modulem 2,4 GHz Spektrum a vždy bez problémů. Od doby kdy Graupner začal kooperovat s Korejcema SJ jsou vysilače nespolehlivé!!!! F3J éčkaři přešli na JR, Futaba nebo Jeti!, případně Spektrum.


Já mám tím pádem asi štěstí na kus - mám Graupnera MX-24 HOTT (pravda, koupeného cca rok před tím, než Graupner vyhlásil insolvenci a převzali ho Korejci, ale jestli se nepletu, tak už i v té době spolupracovali) a nemám sebemenší problém s nějakými výpadky signálu nebo s nespolehlivostí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 08:03 #16444 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma MC-20 Hott
MC 24 palcovka byla vyráběná ještě s Japonci!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2016 08:13 #16445 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma MC-20 Hott
Celkem potěšující informace. A bude systém Hott ve staré MC 19 spolehlivý? Já přešel na MC 20 kvůli větší spolehlivosti oproti 35 MHz, ale když to vidím, tak bude asi spolehlivější MC 19 na 35 MHz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.408 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám