file Aegea II

Více
17. led 2011 20:55 #3292 od Petr Jeremiáš
Odpověděl Petr Jeremiáš pro téma Aegea II
Další se se stavbou nějak zasekli :) Teď jsem si připravil tkaninu na poslední část a zítra to dám do pytla. Myslel jsem, že se s křídlem dostanu do 200 gr, ale vidím to tak na 215 gr. :( Na střed jsem použil 1x48, ale asi jsem to přehnal z výztuhou klapek, mají šířku cca 60 mm a tkanina 23 gr je v celé šíři. Taky nosník je "jako kráva", je to pásnice z jednosměrné tkaniny 170 gr a šíře 25mm o kořene a 20mm u ucha. Klidně by stačil tak 22 na 17 a možná i méně. Teď s tím můžu odpalovat tenisáky :) .
Jinak spokojenost, už to vypadá podstatně líp než první Aegea :)
Karol, perfekt gondola, až jí doděláš, tak zase budu otravovat ;)
Pozítří už bude foto celého křídla a zbytek už mám. Tak jenom zkompletovat. Snad mi to do těch 550 gr. vyjde. Náhon na kormidla chci udělat lankem + pružina. Dneska jsem koupil strunu 0,3 a přijde mi to strašně tenký. Jaké máš rozměry té pružiny a kolik jich máš ve VOP a SOP?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2011 21:13 #3293 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II
sakra chlapi to bude sezona !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2011 22:43 #3294 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Aegea II
Super Peter už to vyzerá o 100% lepšie ako tvoja prvá Aegea .
Ked to rátam 215g krídla 14g trupka gondolka cca 45g 20g výškovka smerovka tak holý drak cca 294g.
Elektronika tak cca 160g podla výbavy + ešte 15g dorábky to máme 469g + baterka tak cca 70g takže komplet naložený 539. Ale keďe sa vždy niečo ešte vyskytne s čím nerátam tak tých 550g by si mohol dosiahnuť je to reálne len šetri kde sa dá.
A čo sa týka tých spružiniek 0,3 stačí kraje 2,5cm a stred 3cm dávam minimálne dve ale ja mám Véčko.
Ak ju chceš s väčšou silou tak tých 3cm stred daj menej napr 2,5cm.
Aleši ale ty pošli nejaké foto toho tvojho stroja.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2011 11:37 #3295 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II
ja zadny nemam ... jen to z minuleho roku

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. led 2011 14:57 #3296 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Aegea II
pekné vlákno o stavbe vákuovaného krídla mrknite stojí za stratu času. :o

http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?t=32144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2011 17:17 #3297 od Petr Jeremiáš
Odpověděl Petr Jeremiáš pro téma Aegea II
Tak, jak je to na foto, je hmotnost 296 gr. Mám dotaz ohledně kabelů v křídle k servům. Servokabely v obchodě mají oproti těm kabílkům u serv tak dvojnásobný průřez a tím i hmotnost. Jaké požíváte kabely či kde je kupujete?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2011 19:33 #3298 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Aegea II
Používám tenké kabely 3x0,14mm. Běžně je kupuju v JINO HK: http://www.jino.cz/kabel-krouceny-fu-3x0-14-mm-1735.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2011 15:28 #3303 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Aegea II
Brdská samostatná vývojová laboratoř BRSA odtajňuje první snímky nově připravovaného stroje RCEK ,,BRĎAS´´. Křídlo z XPS má vyztuženou náběžnou i odtokovou hranu uhlíkem a při rozpětí 2 000 000 mikrometrů dosahuje hmotnosti 168 000 mg. Trupová gondola je průhledná, což v případě závady umožňuje okamžité zjištění, zda hoří regulátor nebo motor. Více informací bohužel laboratoř nezveřejnila.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. led 2011 18:49 #3306 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II
no sakra chlapi ! kam se to nase odvetvi dostava ... same specialni specialy :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. led 2011 10:10 #3310 od Lumír Honěk
Odpověděl Lumír Honěk pro téma Aegea II

Petr Dušek napsal: Používám tenké kabely 3x0,14mm. Běžně je kupuju v JINO HK: http://www.jino.cz/kabel-krouceny-fu-3x0-14-mm-1735.html


U Reichard Modelsport mají servokabely 3x0,08mm :o . Loni jsem na ně létal k plné spokojenosti :D .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.573 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám