file Aegea II

Více
20. bře 2011 08:46 #3547 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Aegea II
Díky.Já nad tím taky uvažuji,že nastříkám barvu na durofol.Vidím,že to jde,tak další můj pokus bude v barvě. ;)
Boban

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2011 10:08 #3548 od Miroslav Ziegler
Odpověděl Miroslav Ziegler pro téma Aegea II

Tomas Brodsky napsal: Je to 4mm Festo hadice a sroubeni QSMX-4 (#153379) take od Festa.
Dopadlo to celkem slusne.


Tohle je citát z příspěvku ze stránky 18. Hledal jsem na webu, kde se šroubení nechá koupit v Praze ale nepodařilo se. Máte někdo tip na prodejnu?
Děkuju
Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2011 12:43 #3549 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Aegea II
Zde je adresa a telefon na sídlo společnosti v Praze, jestli ale mají něco jako maloobchodní prodej, to netuším. Více na www.festo.cz
Festo, s.r.o.
Modřanská 543/76
147 00 Praha 4
T: 261 099 611

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2011 16:50 #3553 od Miroslav Ziegler
Odpověděl Miroslav Ziegler pro téma Aegea II
Děkuju
Mirek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2011 19:54 #3559 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Aegea II
Pokud někdo shání hadičky,spojky a vše kolem vákuové techniky, tak tady je odkaz na Otu Fejfara z Nové Paky. http://www.vakuumtechnik.cz/ seženete tam naprosto vše. ;) pro modeláře má slabost, podniká se svým bratrem a oba dva mají doma titul Mistra ČR v kat.F1H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2011 19:16 - 28. bře 2011 13:45 #3571 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Aegea II

Petr Jeremiáš napsal: Pak zapínám každých 40 minut na dobu jedné minuty pomocí spínané zásuvky.

Jednoduchý regulátor podtlaku.
Z manometru se vydloubne víčko a na ručičku se přilepí neodymový magnet, pak víčko zaklapneme zpět.Na držák z oboustraného cuprextitu připájíme jazýčkové relé které usadíme co možno nejblíže k víčku manometru.
Manometr je vsuvně vložen do víčka od spreje, takže s ním jde otáčet ( nastavovat velikost podtlaku ). Když ručička přiveze magnet k jazýčkovému relé, tak relátko sepne a přes 12 V relátko se vypne kompresor. Hystereze mezi zapnutím a vypnutím je cca 3 kPa, což je zbytečně málo, ale při dobře utěsněném pytli mám 5 vteřin chodu kompresoru a dvě minuty přestávku.Hystereze by šla zvětšit přilepením magnetu blíže ke středu ručky.
Druhou možností je cca za 2000,- koupit od Oty Fejfara profi spínač. Ten má hysterezi asi 10 kPa.
Přílohy:
Poslední změna: 28. bře 2011 13:45 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2011 16:09 #3573 od Bedřich Koros
Odpověděl Bedřich Koros pro téma Aegea II
To je Vladimíre dobrý nápad. Vidím, že jsem zbytečně sháněl dva podtlakové regulátory předstihu ze staré Škody 120.
Už vidím, že použiji ještě třetí možnost - tj. dva nezávisle pootočné (mastavitelné) jazýčkové kontakty kterými si nastavím tlakovou diferenci (horní a dolní mez) a dvě relé jako klopný obvod.

Díky za námět.

BK-HK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2011 12:00 #3580 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma Aegea II
No Vláďo, musím říct, že udělaný to máš moc pěkně. Ten tlumič výfuku mám pořešený dost podobně :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2011 21:00 #3882 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Aegea II
Tak konečne sa mi podaril dokončiť môj SPIRIT 2M.
Váha komplet naloženého eroplánu s 1100mAh bat Hyperion 496g, s 1600mAh 526g.
Ak zajtra bude pekne a nebude nejako moc fúkať tak prebehne zálet.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. kvě 2011 06:22 #3883 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II
hmm,vypada zajmavě.
tož doufam že se někdy potkáme tváří v tvář a poměříme výkony :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.455 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám