file Aegea II

Více
08. kvě 2011 08:40 #3884 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Aegea II
Húúúúú, Karol..., mně se to lííííííbííííí... Dej hned vědět jak to chodí!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 16:57 #3893 od Petr Jeremiáš
Odpověděl Petr Jeremiáš pro téma Aegea II
Karol, krásný stroj a hlavně ta hmotnost.
Já jsem se dneska konečně dokopal k tomu zprovoznit jednu sadu Rhino 1050 40C, co mi už dobře měsíc leží doma. Hmotnost byla po vybalení 71 gr, vyměnil jsem silové kabely, konektor a zkrátil vodiče s balančním konektorem. Po úpravě je hmotnost 62 gr. Hned jsem je dal na zkoušku do modelu a už je letovka 549 gr :D . A to jsem ještě nevyměnil Rx ze lehčí. Oproti Li-Pol 1300 mAh úspora 16 gr. A to mám ještě asi 3 gr. olova pod SOP :cry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 19:35 #3900 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Aegea II
No tento je už tretí akurát, najprv museli byť uspokojený zákazníci tak som skončil až na konci ale už konečne finišujem. Jarov váži komplet naložený s 1100mAh 526g, ten je najťažší môj po výmene ťažšieho kužela 502g :twisted: s 1100mAh ale Milanov ktorý som nestriekal bude musieť dovážiť ešte aj s 1600mAh baterka 97 g ,komplet model s baterkou 1600mAh 487 g. Takže bedeme musieť ešte dovažovať :twisted:
Jaro už trénuje ostošesť model má výborné opadanie ale tak isto nemá problém letieť aj pri silnejšom vetre.
Véčko som vypustil a spravil klasické chvostové plochy a je to cítiť pri krúžení. Už by som šiel lietať aj s mojim len mi to nejako pracovné povinnosti neumožňujú.
Vidím Peter že už začínaš pri tom špekulovať a vážiť a vidíš že vždy sa dá ešte kde tu nejaký gram ušetriť.
Ako vaše české príslovie "A vo tom to je" :D
Tu je ešte raz Jarov pred zalietaním a druhé nenastriekané krídla.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 20:00 #3901 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II
mas to opravdu moc pekne.
jsi rozjel karol velkovyrobu ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 20:28 #3904 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma Aegea II
Velkovýrobu neeéé, chcem mať len vlastné modely a občas niečo predať nech som z nákladmi v nule.
A občas dobrý pocit keď sa tomu pridruží nejaká bedňa na súťaži a spokojnosť tých pár zákazníkov./skôr kamošov ako zákazníkov/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2011 20:36 #3905 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Aegea II

Karol Chyba napsal: Velkovýrobu neeéé, chcem mať len vlastné modely a občas niečo predať nech som z nákladmi v nule.
A občas dobrý pocit keď sa tomu pridruží nejaká bedňa na súťaži a spokojnosť tých pár zákazníkov./skôr kamošov ako zákazníkov/


jsem si uz rikal ze by se u nas litaly ypsi cupy a u vas spirit cupy (ci jak se to ted menuje)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čen 2011 13:07 #4381 od Oto Melter
Odpověděl Oto Melter pro téma Aegea II
Ahoj, už dlouho se chystám na elektru, a teď už to vypadá, že se do ní pustím, ale řeším dvě docela zásadní otázky...k dispozici mám pohon o statickém tahu plus mínus 650g a zatím se teprve rozhoduju o tom, jaké bude rozpětí, zatím jsem si říkal, že k tomutu pohonu by šlo rozpětí kolem 2,3m, jaký je váš názor?

A za druhé křídla chci určitě dělené, asi jedna spojka veprostřed, ale otázka je z čeho a jakého průměru....

Díky :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čen 2011 13:18 #4382 od Oto Melter
Odpověděl Oto Melter pro téma Aegea II
A vlastně ještě jedna věc, jak řešíte napájení? Šest serv to není málo, ale nepřišlo mi, že bych ve vlákně viděl někde zmínku o SBEC nebo přijímačových bateriích...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čen 2011 16:40 #4383 od Petr Jeremiáš
Odpověděl Petr Jeremiáš pro téma Aegea II
Já osobně poslední dobou mám raději třídílné křídlo. Na čistě termický dvoumetrovky jako spojku střed-ucho používám uhlíkovou trubku 5/4, nasouvá se do laminátových pouzder, zalepených do balzy mezi pásnice. Po spojení pojistím izolepou.
Pokud je pohon dvoučlánkem, tak na 6 serv jedu jen přes BEC.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čen 2011 18:18 #4385 od Oto Melter
Odpověděl Oto Melter pro téma Aegea II
Přijde mi, že čím míň spojek, tím líp...teoreticky by to mělo být lehčí a stačí přesně spasovat jeden spoj místo dvou...Vedla tě k tomu třídílnýmu křídlu nějaká praktická zkušenost nebo je to prostě tvoje oblíbené řešení?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.434 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám