question-circle Altis V4

Více
11. bře 2014 14:30 #11991 od Miroslav Kopecký
Odpověděl Miroslav Kopecký pro téma Re: Altis V4
Pokud budu mít Altis v F5J modu (abych měl v grafu značky zapnutí/vypnutí motoru-viz můj dotaz výše) a budu mít zaškrtnuto, že je povolené znovuspuštění motoru, tak předpokládám, že ten motor se dá spustit opakovaně víckrát-je to tak? Nebo je to udělané tak, že ho můžu znovu spustit jen jednou a dost?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 14:41 #11992 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Re: Altis V4
Ano opakovaně vícekrát.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2014 20:21 #12106 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: Altis V4
Před časem tu někdo (Tomáš?) zmiňoval, že snad nějaký nový display k Altisu V3 by se mohl objevit, ale na stránkách výrobce je stále informace o nedostupnosti a objevila se pouze nová klávesnice k V4. Má někdo před blížící se sezónou nějakou bližší informaci?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. dub 2014 06:01 #12114 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Altis V4
něco se chystá ... více ale zatím nevím, zjistím to.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. dub 2014 06:08 #12117 od Petr Grümann
Odpověděl Petr Grümann pro téma Re: Nový výškoměr
Taky se hlásím na ten display k Altis V3 :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. dub 2014 07:31 #12120 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Nový výškoměr
Trochu se to vlece, ale uz by mely byt brzo vyrobene. Mame je objednane.
Soucasne bude novy Altis Micro.
Muzeme prijimat předobjednávky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. dub 2014 07:42 #12121 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Nový výškoměr
Podotkl bych, že na soutěžích vesměs někdo s čtečkou pro V3 bude a pravidla nijak nezakazují "půjčování", takže se nebojte a klidně přijeďte i v případě, že zatím čtečku nemáte.
Osobně bych navíc minimálně v první části sezóny klidně toleroval i "blikání" při některých letech za předpokladu, že bude výškoměr namátkově zkontrolován displejem, který ukáže i správnou verzi firmwaru - to je totiž jediná věc, kterou "blikání" neplní, ohledně verzí firmwaru bych přitom byl nekompromisní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2014 22:06 #12427 od Milan Chalupník
Odpověděl Milan Chalupník pro téma Re: Nový výškoměr
Nedávno jsem si odletěl "asi" tři tréninkové lety s velkým F5J na nabitý tříčlánek 1100mAh. Po přistání jsem nerozepnul napájení modelu, místo toho jsem se chytil za jazyk s kolegou. Kecali jsme podle záznamu Altise 15minut, když najednou poomaaluu poodjely serva do částečného fail savu a bylo ticho. Doposud nemám vyřešenou telemetrii (stále vyčkávám), takže netuším jaké napětí se během letu vyskytuje na tříčlánku. Altis však nabízí elegantní logování tohoto napětí, protože se může napájet až z 12,6V. Do přijímače však může jít jen černý-zem a oranž-signál, červený se musí vyndat z konektoru a poslat na plus tříčlánku, nebo dvoučlánku v případě RCEK a RCEV, konektor do reglu musí mít také červený vyndaný. Pro mnohé jsem určitě objevil Ameriku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. kvě 2014 19:19 #12528 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Re: Nový výškoměr
Tak jsem dnes na soutěži RCVM (větroně se spalovacím motorem) použil Altis V4 pouze pro záznam průběhu letu, tedy připojený do volného kanálu přijímače. Po prvním přistání zobrazil výškoměr výšku 1,1 metrů. Tak nevím, jestli zaznamenával aktuální výšku. Byl nastaven na F5J. Ale to není to podstatné. Po přistání jsem rozpojil plusový konektor (zlacený průměr 2 mm), mínusový zůstal připojený a zavřel kabinu. Při přípravě na další let jsem kabinu otevřel a začal vycházet kouř. Plusový konektor byl položený na mínusovém kabelu přívodu do Altisu a na několika místech byl natavený!!!!!!! Tak hledám logické vysvětlení toho všeho. Nechce se mi věřit, že by přes izolaci došlo ke zkratu. Ale moc proudu tam jít nemohlo, to by izolace vypadala jinak. Soubory z Altisu samozřejmě nejdou otevřít a altis po připojení na baterii svítí slabě a nebo problikává. Provádí Aerobtec servis nebo ho mám rovnou vyhodit??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2014 06:24 #12630 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Nový výškoměr
Servis provádí ...


btw. dnešní aktualizace AFM -


a taky je k dispozici firmware pro RCEV

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.521 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám