file RCEV/FXJ - výškový spínač

Více
08. říj 2010 16:59 #2784 od Aleš Krátký
mno,to nevim ... lítá se v "chumlech" a když spadne jeden,spatnou všichni a naopak.teda většinou.
vem v potaz to, že už teď když je v RCEK možnost velkých !!! bodových rozdílů, tak i po 5ti kolech je na prvních 10ti místech rozdíl pár bodů (desítek 1-2, stovek teda ani omylem)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:04 #2785 od Jan Kubica
Aleši, to jo, jenže v káčkách se hodnotí doba chodu motoru, takže bodové rozdíly jsou jednotky bodů. Když poletí v FXJ chumel a budou vypínat v rozmezí 50 m (a to je spíše malé rozmezí), znamená to rozdíl 50 bodů, v RCEK by to bylo jen asi 5, v F3J možná 1 bod. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:06 #2786 od Jan Kubica

Tomas Hruby napsal: Nezdůvodnitelné je přistání 10-20-30m - to pak můžeš přistání úplně zrušit a nebodovat ho...


Aha, a proč je třeba hodnotit přistání, když se létá termika? H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:16 #2788 od Petr Dušek
Každá "konstruktivní kritika" je vítána, ale zatím to tady vypadá, jako bych já vstoupil například na nějaké F5B fórum a rozčiloval se tam, že ta jejich pravidla jsou šílená a většina chce lítat něco jinýho. To je přeci každého volba jakou kategorii bude lítat. Snímače se vám nelíbí, tak je tady přeci RCEJ-K-N-O, F5B-F, Eurocup. Spousta možností pro seberealizaci...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 17:38 #2790 od Palo Lišhák

ludek novotny napsal: ... u nás tomu říkáme konstruktivní debata o daném tématu :D
... snad mě chápeš ;)
...proč tolik prosazuješ spínače a jiné vymoženosti k omezování všeho možného?


- To je zrejme opäť len Tvoja interpretácia pojmu konštruktívna debata ;) Nič konštruktívne si doteraz do nej nepriniesol...
- Možno Ti rozumiem viac, ako si vieš predstaviť, to však neznamená, že budem súhlasiť s tvojimi výhradami k niečomu, čo si vôbec nepochopil
- Nič nepresadzujem - prečítaj si, prečo som ten "red point" urobil ! Bola to moja odpoveď na otázku, kto je lepší pilot !

Daj si tú námahu a prečítaj si Petrov návrh pravidiel... Keď tam uvidíš nejaké zásadné obmedzenie, daj mi vedieť !
Pretože ja tam vidím aj tú Tebou požadovanú možnosť vypnúť sa kedy chceš... Len to nečítaj cez ten Tvoj červený filter ;)

Pomaly však nadobúdam presvedčenie, že zapájať sa do debaty s Tebou je zbytočné plytvanie časom...
To si nabudúce radšej pôjdem zalietať s tým posra--m spínačom ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 18:00 #2791 od jan kadlec

Tomas Hruby napsal: Nezdůvodnitelné je přistání 10-20-30m - to pak můžeš přistání úplně zrušit a nebodovat ho...


Konečně něco pro mne ;) :oops:

Jan Kadlec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 18:53 #2792 od ludek novotny
No jo no....celou dobu se tady snažím o to, že to největší omezení je SPÍNAČ jako takový.....koukám, že jsem zase Palovi pošlapal kytičky v zahrádce, ale ať si o mě myslí co chce...každá nová kategorie se rodí v bolestech a takové debaty k tomu všemu patří...příjemné i nepříjemné.....a jestli si někdo myslí že proti spínačům bojuju, tak má pravdu.... ;) ..Palo, Honzo, Petře...vymýšlíte něco,co se mi nelíbí a mám z toho kopřivku, tak se na mě za to nezlobte, když ty vaše návrhy nechválím..... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. říj 2010 19:09 #2793 od Aleš Krátký

Jan Kubica napsal:

Tomas Hruby napsal: Nezdůvodnitelné je přistání 10-20-30m - to pak můžeš přistání úplně zrušit a nebodovat ho...

Aha, a proč je třeba hodnotit přistání, když se létá termika? H.

protoze pristani je nejdulezitejsi faze letu .. jakehokoliv :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. říj 2010 21:24 #2850 od Jiří Veselovský
Opět jen upozornění na vývoj ve slovenském fóru ohledně výškových spínačů, konkrétně příspěvek Palino z Tue Oct 12 2010, 08:58PM:
http://f5jfun.com/e107/e107_plugins/for ... #post_2101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2011 22:38 #3623 od Petr Dušek
Dovolím si dvě informace ohledně výškových spínačů-snímačů.

Již příští víkend zasedá plénum CIAM FAI, jedním z bodů jednání je návrh pravidel F5J, což v tomto případě je ten (zde tolik kritizovaný a odmítaný) návrh pracovní skupiny na kategorii elektromodelů s výškovým snímačem. Kdo ovládá anglický jazyk nebo Google Translator, může si návrh přečíst v přiloženém souboru.
[attachment=1:2jkk7n1d]<!-- ia1 -->Agenda Annex 7k - F5J_5-5-10_F5_Electric_S-C_11.pdf<!-- ia1 -->[/attachment:2jkk7n1d]
Druhá informace se týká plánované soutěže "RCEV" 30.4. v Hořicích. I když doufám, že návrh kategorie bude na CIAM přijat, vzhledem k dosavadnímu (ne)zájmu o tuto kategorii u nás nepředpokládám, že by se za dva týdny po přijetí pravidel vyrojil rázem dostatečný počet závodníků.
Proto jsem se rozhodl snímače nechat až na letní prázdniny (soutěž č. 846 - termín ještě upřesním) a tuto jarní soutěž (č.783) posouvám o měsíc na neděli 29.května, a létat se bude v kategorii "RCEE-Autonomy". Pokud by snad někdo netušil o co se jedná, více informací získá na Honzových stránkách RCEX , v příslušných vláknech zde na fóru a dále z návrhu pravidel, který zde přikládám.
[attachment=0:2jkk7n1d]<!-- ia0 -->Návrh_pravidel_RCEE_Autonomy_2011.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:2jkk7n1d]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.450 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám