file RCEV/FXJ - výškový spínač

Více
02. říj 2010 20:09 #2669 od Jan Kubica
Dal jsem to i na RCGroups, viz http://www.rcgroups.com/forums/showthre ... 47&page=54 .

Zazněl zajímavý názor, že stahování dat by se dalo zcela odstranit, pokud by spínač měl třeba diodu, kterou by zablikal, pokud došlo k překročení toho 10% limitu v 10 s od vypnutí motoru. Osobně by mě zajímalo, proč tam pořád přetrvává ta podmínka logování, na mě to dělá dojem tvrdého lobbingu RC-E :)

Radek Novotny napsal: ... a bude ještě veselejš...

Jo, počítej se mnou (když posuneš přihlášky na večer před soutěží :lol: ) H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2010 20:42 #2670 od Radek Novotny
Honzo, :idea: Taky se mi několikrát stalo, že jsem se zapoměl včas přihlásit na soutěž, ale zjistil jsem, že když už máme všichni mobily, tak se dají použít a domluvit se... No a světe div se, ještě se mi nestalo, že by někdo řekl že nemůžu přijet... :D Takže místo posouvání termínu závěrky soutěže kvůli náhodným opozdilcům bude lepší, když případný opozdilec zavolá. ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 17:54 #2675 od ludek novotny
Nezbývá mi než naprosto souhlasit s Bohoušem Majerčíkem......proč lidi, kteří nikdy po soutěžích nejezdili a jsou jen teoretici mají rozhodovat o tom, co baví většinu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 18:28 #2678 od Petr Dušek
Nezbývá mi, než to i pro Luďka zopakovat ještě jednou, ten návrh pravidel je sice označen F5J, ale jedná se o kategorii s výškovým spínačem, nikoliv o F5J Eurocup !!! Do toho by se vám samozřejmě nikdo z nás teoretiků nedovolil plést...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 18:38 #2679 od Tomas Hruby
Já si ještě neodpustím jedno rýpnutí do Bohuše a obecně do organizátorů Eurocupu... Akce super, ale ten název je defakto čistá lež - F5J je značení ve stylu FAI, ale ta nejen že tuto kategorii neschválila, ona o ní defakto ani nikdy nejednala :-(
Rozčilovat se, že někdo do FAI předloží jako F5J jiný návrh, ať už spínače anebo energy limiter mi přijde trochu chucpe :roll: Dokonce jsem kdesi zachytil informaci, že lidi v CIAM FAI to zneužívání pojmu F5J docela štve a z tak říkajíc politického hledisko to může snahy o přijetí komplikovat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 19:06 #2681 od Jan Kubica

ludek novotny napsal: Nezbývá mi než naprosto souhlasit s Bohoušem Majerčíkem......proč lidi, kteří nikdy po soutěžích nejezdili a jsou jen teoretici mají rozhodovat o tom, co baví většinu?


Lidi v té pracovní skupině:
George Shering UK Coordinator george.shering @ btopenworld.com
Mike Proctor UK mike @ mproctor.demon.co.uk
Markó László Hungary mquality @ vnet.hu
Urs Schaller Italy info @ schaller-compositi.it
Jure Pečar Slovenia pegasus @ nerv.eu.org
Antonis Papadopoulus Greece apap @ hol.gr
Miguel Medina Spain tecnoepoxy @ gmail.com
Lenny Keer USA lenny970 @ aol.com
Manuel Leite de Almeida Portugal malmeida @ itn.pt

Nemyslím si, že jsou to teoretici, těžce předpojatí ve prospěch HL určitě :) H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 19:31 #2682 od ludek novotny
Nevím, jak kdo z nich jezdí po soutěžích..ani je neznám a nemůžu soudit....ale konkrétně a teď se neuraž...jak můžeš debatovat o nějakých pravidlech, když s prominutím jsi jen teoretik a na soutěže nejezdíš?Pravidla v každé kategorii by snad měli navrhovat a posuzovat lidé, kterých se to týká především.....sám za sebe:spínače se mi nelíbí a doufám, že je už lítat v současné podobě nikdy nebudu! ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 19:52 #2684 od Jan Kubica
Jo tááák, to bylo na mě :) . To jo, to máš pravdu, ale já pod tím návrhem opravdu podepsaný nejsem.

Jinak Shering a Schaller, Keer myslím taky, jsou reprezentanti svých zemí v F5B, Lászla (co je křestní jméno a co příjmení?) a Pečara znáš z Eurocupu (což čtu tak, že Slovinsko a Maďarsko jsou pro), o těch dalších lidech nic nevím, možná Palo Lišhák je zná. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 20:11 #2685 od Tomas Hruby

ludek novotny napsal: Nevím, jak kdo z nich jezdí po soutěžích..ani je neznám a nemůžu soudit....ale konkrétně a teď se neuraž...jak můžeš debatovat o nějakých pravidlech, když s prominutím jsi jen teoretik a na soutěže nejezdíš?Pravidla v každé kategorii by snad měli navrhovat a posuzovat lidé, kterých se to týká především.....sám za sebe:spínače se mi nelíbí a doufám, že je už lítat v současné podobě nikdy nebudu! ;)


Luďo, do Honzy reju skoro pořád, že si jen vymýšlí jednu teoretickou šílenost za druhou, ale v tomhle je fakt nevině - tady jen citoval návrh, pocházející odjinud. A pravda je, že lidi pod tím podepsaní výškovým spínačům docela rozumí, matoucí je jen to překrytí názvu s F5J...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 20:55 #2687 od Palo Lišhák

Jan Kubica napsal: o těch dalších lidech nic nevím, možná Palo Lišhák je zná. H.


Samozrejme že ich všetkých poznám... mal by ich poznať každý, kto chce pre budúcnosť elektier niečo prínosné urobiť .
... ono sa - napríklad - Stevovi Neu vyčítalo, že pretláča "svoj" W-limiter. Pritom autorom W-limitera je George Shering ;)
A že by bola pracovná skupina zostavená výhradne zo zástancov HL trendu, to je tiež blud... László Markó a Jure Pečar
sú národní koordinátori F5J-EURO ;) ... Mike Proctor je autor pravidiel 200W/kg... atď. Ja ako autor FXJ pravidiel som na
prácu v skupine rezignoval... Takže v skupine momentálne nie je žiadny "čistý" zástanca výškových spínačov ;)

Doporučujem pozrieť sa trochu do histórie a pracovať s faktami, nie s pocitmi (než začnete robiť ďalšie ďalekosiahle závery).

P.L.

Len tak na okraj: Ten predbežný návrh, čo unikol škárou na stránke Jure Pečara, je teda - podľa mňa - poriadny nepodarok

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.535 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám