file Eurocup pravidla 2013 - ČR RCEK Pravidla 2013

Více
10. srp 2012 10:37 #7933 od Vladimír Čermák
Ahoj kamarádi, již to tady pár dní s Vámi sleduji.Po včerejším grilování s účastí 17 lidí mohu za LMK Nová Paka předat tento názor.
Do RCEK výškoměry určitě NE ! , pravidla pro sezonu 2013 ponechat v současném stavu.
Tak to aby se Aleš nezlobil ,že se vyjadřuje nějak málo lidí. :)
PS: přijeďte 18.srpna do Paky na dvojsoutěž RCEJ / RCEK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 10:48 #7934 od Aleš Krátký
Tome, psal jsem že to nema oficialni název, proto třeba F5J100'' , ale ok od tohoto terminu ktery je zavadejici upoustim a rikam "neco co nema nazev" a stoupavost tu resim uz 3 mesice >> tabulka.

proste mi to jako normalni logicky navrh prijde, a cele kouzlo je v tom ze nepotrebujes zadny novy hardware, jen drobnou zmenou pravidel (fixni motor, tabulka motoru a mensi body za pristani a ero max 100 palcu s min 500gr) z toho udelas termickou kategorii a jak rikam s nulovymy naklady.

nic vic, proste to je muj navrh (koneckoncu to muzu vyzkouset nazivo 15.8 na dinosoutezi jako soubezna akce pokud bude zajem).

RCEK je uz diky strategii v motoru jina kategorie a tu bych nechal jak je

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:12 #7935 od Petr Slezák
Pravidla jsou od toho aby se dodržovaly, pokud někomu kategorie nevyhovuje at jde lítat něco jiného.(pokud vůbec najde kategorii která ho uspokojí).Takhle to prostě nefunguje aby se pravidla podle potřeby přizpůsobovala jednotlivcům. :roll:
Já vím opravdu jen o několika lidech kteří toto řeší ale většina kolem jen nechápavě kroutí hlavou :shock:
Nechat jak je !! Už jsme k tomu názoru v podstatě nekolikrát dospěli, bohužel několik urputných zase znovu rozdmýchává
válečný oheň. Letu zdar. HOWGHT.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:19 #7936 od Tomas Hruby
Aleši, tobě fakt přijde normální udělat z jedné outrunnerové kategorie dvě? Ne, tohle mi fakt hlava nebere - kdo to proboha bude létat? Ono se to třeba i ujme, ale ve stylu přelití lidí z RCEK do AlešEK - ovšem přelití nebude stoprocentní a výsledkem bude jen další "veselý" příspěvek k rozmělňování elektroletu v ČR :(

Lidi fakt neblbněte - nechme tu jednu outrunnerovou kategorii RCEK bez výškoměrů, jak píše i Vláďa Čermák, polemizoval bych s ním jen v tom striktním "beze změny", minimálně bychom se měli postavit čelem k těm dohadováním kolem motorů a možná i nějaké formě omezení výšek. Koncept bych ale zachoval a po rozjímání nad řadou debat s ním souhlasím i v tom, že pro 2013 bych do RCEK variantu s výškoměry vůbec neprosazoval.

Držme se případné "optimalizace" outrunnerů v rámci RCEK a vedle toho zvažme možnost létat podle pravidel F5J (tedy s výškoměry) i s ekonomickými modely s limitem rozpětí. Ale nevymýšlejme nové "paralelní pravidla" či "výškoměry bez výškoměrů", to přinese jen škody a žádný užitek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:22 #7937 od Aleš Krátký
stejne jako je RCEN a RCEO vedle sebe. ale budiz tedy ... rikame ze chceme RCEK nechat jak jsou ALE zaroven chceme omezit vysky. nejde dosahnout obojiho bohuzel :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:23 #7938 od pavol polonec
Tomas je to vcelku jednoduche
najdite v CR cloveka co bude permanentne motorovat 20sek a co bude vyhravat :)
potom to pojde samo :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:32 #7939 od Aleš Krátký
takovy clovek neexistuje :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 11:38 #7940 od Tomas Hruby

Aleš Krátký napsal: stejne jako je RCEN a RCEO vedle sebe. ale budiz tedy ... rikame ze chceme RCEK nechat jak jsou ALE zaroven chceme omezit vysky. nejde dosahnout obojiho bohuzel :(


No však taky to RCEN a RCEO je dost varovný a odstrašující případ - přijde ti normální, aby v tak malé zemi jako je ČR se to ještě rozpadlo na Čechy a Moravu, kde se v každé části létá jako začátečnická kategorie něco jiného? Stalo se, už to nemá cenu řešit, ale jako příklad k následování mi to fakt nepřipadá.

Ad RCEK nechat tak jak je - no já si pod pojmem "nechat jak je" představuji zachování zavedeného motoru, hmotnosti a základní letové úlohy (tedy třeba NEzavedení výškoměru), nemyslím si ale, že by to striktně muselo vylučovat i drobnější úpravy například ve smyslu toho pořadatelem vyhlášeného maxima chodu jak zmiňoval Radek či jiných úprav v tomto duchu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 12:18 #7942 od Petr Dušek
Jelikož mnoho lidí nemá sílu číst těch 10 stran zpátky, tak jen znovu zopakuji svůj prvotní návrh, který celkem není v rozporu s posledními uvedenými příspěvky (zvýrazním podstatnou část):

1) Současná pravidla RCEK zachovat, uvolnit definici motoru (bez zákazu úprav a "obchodní sítě") a nechat žít...
2) RCEJ do budoucna změnit na 100" výškoměry (F5J)

Prosím nesnažte se kombinovat tyto dvě varianty, výškoměry nepatří do RCEK a naopak, nesnažte se vymýšlet nějaké falešné "F5J" bez výškoměru, to nemůže fungovat ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2012 13:45 #7944 od Petr Slezák
Jen pro upřesnění, moje představa odpovídá Petrově bodu 1. ;)
Asi bych nechal i stávající definici motoru ale to mě tak nepálí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.547 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám