file Eurocup pravidla 2013 - ČR RCEK Pravidla 2013

Více
08. srp 2012 06:21 #7886 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...co je na tom nelogickeho mi vysvetli, nejak se nechytam.

Sám jsi uváděl příklad, kde při stejné situaci je bodový rozdíl v RCEK 15 bodů a v F5J ca. 100 bodů, a teď tvrdíš, že rozdíly jsou stejné??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 06:31 #7887 od Radek Novotny
...výsledek je stejný ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 06:36 #7888 od Aleš Krátký
jo táák, konečně mi to seplo :) ano v tomto konkrétním případě to byl masox, ale ja se bavím o těsnosti výsledků. tam prostě nevidím rozdíl mezi RCEK a FAI F5J. vše je tam o desetiny bodů zejména na postupově-finálových pozicích.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 07:11 #7889 od Petr Dušek
Já to vzdávám, kdo nechce chápat, nepochopí...

V Bořeticích za celkem ideálního počasí ztrácel poslední finalista na prvního 260 bodů a ty tady píšeš o těsných rozdílech v desetinách bodů :roll: .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 07:48 #7890 od Aleš Krátký
Ok, byl jsi na jedne soutěži v Bořeticích ... a jinak ?mám pocit, že jsem toho objezdil o trošku více než ty a výsledky jsou mnohdy VELMI těsné , stejne jako v RCEK. (neříkám že vždy !)

najít vyjímku v obou kategoriích není problém. v F5J třeba právě Bořetice, v RCEK to bylo třeba na EC v Chomutově

ale má to něco společného s tím co tu řešíme ? myslím si že né, a jen tu zaplevelujeme jinak plodnou diskusi

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 08:33 #7891 od Jan Kubica
Je to marný, je to marný, je to marný... (a taky OT)

RCEK
Kožlany - na finále 997
Hranice I - 989
Hranice II - 994

F5J
Hořice - 890
Bořetice - 947 (svahové)
Wilga Cup - 822

H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 08:36 #7892 od Radim Barč
Víte, já bych rád zažil, že na některém závodě uslyším od právě soutěžících modelářů: S tímto bodem pravidel by se mělo něco udělat, takhle to dál nejde. Jediné o čem se diskutovalo, bylo finále. O motoru taky, ale jen proto, že se tento problém rozpoutal zde.
Jen ty lidi nasírejte dál a potom se v pěti plácejte po ramenou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 08:51 #7893 od Aleš Krátký
Dušek , Kubica : ok ubili jste mne argumenty >> v RCEK je to natěstno, v F5J jsou velke rozdily. dobre? (ikdyž to je asi piloty (špička) kteří F5J nelétají, ale to je fuk )

Radim : nechápu, a moc dobře víš, že já jako průďa prostě finále nemám rád (je nefér) a s motory chci udělat pořádek striktně danou tabulkou a udělat malé F5J bez zbytečně koupeného HW. ale asi je na to malá vůle ostatnich, nebo se jen neozvou (95% soutěžáků čte, ale nediskutuje z obav aby se nemusel hádat nebo ho nepomluvili)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 09:34 #7894 od Radim Barč
Když už chcete být tak objektivní, porovnávejte první rok RCEK s prvním rokem FAI F5J.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2012 09:41 #7895 od Milan Chalupník
Jen zde zmíním svůj názor, je pravda, že ta vazba mezi těsností bodů mezi soutěžícími, hlavně finalisty a schopností přežití dané kategorie, určitě existuje. Např. v F3B jsou rozestupy několika násobně větší i mezi špičkou, kde pravidla fungují bez problému dvacet, možná třicet let a nabírají další zájemce. Oproti tomu u F3J se horda soutěžících vejde do těch posledních asi dvou vteřin před přistáním, které rozhodují o všem, a nějak to poslední dobou hodně lidí odradilo, nebo alespoň zatím štve. :roll:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.460 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám