file Eurocup pravidla 2013 - ČR RCEK Pravidla 2013

Více
30. kvě 2012 18:05 #7220 od Tomas Hruby
Aleši ono to zas tak vyhrocené nebude. Já si naopak myslím, že zrovna Maďarsko v osobě J. Adámka velmi natvrdo ukázalo, že i v RCEK nás čeká pokles výšek a létání vyloženě v F3(5)J stylu, kdy na výšce zas tolik nezáleží - pokud Juraj běžně létal na 15s, tak si spočti kolik bude rozdíl při použití AXI - pro stejnou výšku s Scorpionem poletíš 18-20s. Kolikpak asi bude situací, kdy opravdu ty 3-5bodů rozhodnou? Mimochodem v ČR něco podobného předvádí Standa Perkovič a taky nás hodně honí, asi uvidíš v Chomutově...

Jasně, nebudou ty motory bez významu, ale pokud bys delší dobu pravidelně končil na chvostu, tak budou důvody úplně jiné. Mohl bych vyprávět :( :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:11 #7221 od Radim Barč
V sobotu budu na soutěži v osobním kontaktu s většinou moravské části RCEK pilotů. Obešlu je mailem s odkazem na toto vlákno, budu mít alespoň přehled, co si myslí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:14 #7222 od Aleš Krátký
Petře občas umíš i pobavit.
Kdybych měl být na soutěži poslední, protože nějaký "jouda" doma uplácá motor který jeho éro táhne 20 m/s, tak se to opravdu vyseru. v tomto roce (a dokonce i minulém) je ale 95% pilotů, co se týka techniky na tom úplně stejně. Motory cca 11 m/s , daidalos, váha někde okolo 520 gr. a světe div se pořád vyhrávají ti samí. Kdyby ale přišel třeba františek koudelka, který nebyl ve finále poslední půlrok a pak 6x po sobě vyhrál soutěž jen proto,že motoruje průměrně 10 vteřin tak jak jsem řekl : se na to V Y S E R U.

a piš si, že nebudu jediný.

a imho kdybych se řídil timto

"Aleši, pokud neumíš prohrávat, nejezdi po soutěžích."

tak bys za A) lítal na soutěži v pěti lidech. B) za tu větu by ti dal kolega facku. :roll:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:17 #7223 od Aleš Krátký

Tomas Hruby napsal: Aleši ono to zas tak vyhrocené nebude....

To že je někdo sakra dobrej je prostě fakt. Ale vžij se do jeho kůže : Jsi mega drsný pilot a porazí tě již zmiňovaný františek koudelka, protože motoruje stejně jako ty (třeba 15s) ALE je o 90 metrů výše... AHA ? taky by jsi se na to vyprdl nebo alespoň protestoval že vyhrává kus drátu a motor z číny oproti skutečnému pilotnímu umění.

je tak ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:32 #7224 od Radim Barč
Já pořád nechápu, co je špatně na tom, vědět před sezónou co můžu použít.
Můžu se věnovat lítání a ne shánění techniky. O tom, že i nejlepší piloti chtějí nejlepší dostupnou techniku přesvědčilo právě Maďarsko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:41 #7225 od Petr Dušek
Na slušných fórech dohlíží admin na určitou úroveň, tady si to admin vysází proloženě a velkým písmem, tady rozhodně být nemusím. Adieu :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:54 #7226 od Radim Barč

Petr Dušek napsal: Na slušných fórech dohlíží admin na určitou úroveň, tady si to admin vysází proloženě a velkým písmem, tady rozhodně být nemusím. Adieu :(

Nikomu nenadává, nikomu se nevysmívá a nikoho neuráží. Jedno nepříliš vulgární slovo...
To tady byly větší perly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 19:57 #7227 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Na slušných fórech dohlíží admin na určitou úroveň, tady si to admin vysází proloženě a velkým písmem, tady rozhodně být nemusím. Adieu :(

Vyprdnu je lepší ? výsledek je úplně stejný dle mého.

Na soutěž taky nepříjdeš, když tam někdo řekne sprosté slovo? Myslím, že tady řešíme dost podstatnou věc a né to, jestli je více pobuřující moje nevhodné slovo, nebo to žes ty svojí neuváženou větou urazil nejen mne, ale i dalších 50 soutěžících co jezdí na soutěže přátelsky polítat bez úmyslu zvítězit.

zpět k tématu prosím.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 20:45 #7228 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...žes ty svojí neuváženou větou urazil nejen mne, ale i dalších 50 soutěžících co jezdí na soutěže přátelsky polítat bez úmyslu zvítězit.

Aleši srovnej si to prosím v hlavě, chvíli popřemýšlej než něco napíšeš... moje věta o neumění prohrávat byla směřována pouze na Tebe a Tvojí hysterickou reakci na to, že by tě někdo mohl porážet s lepším motorem.
Dalších mnoha soutěžících, kteří jezdí na soutěže pro radost, a zatím se počítám mezi ně, se nemohla v nejmenším dotknout. Ti totiž prohrávat umí a nevadí jim že je porazí lepší pilot, lepší technika nebo prostě jenom štěstí a náhoda!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2012 20:52 #7229 od Aleš Krátký
o tom by se dalo polemizovat. zeptej se třeba Petra Kurjana. Na letišti slyším 50* za den, že se na to vyprdne, protože mám lepší letadlo, motor, baterky, vysílač, brýle, tričko, trávu na ploše atd ... a přitom na soutěže chodí jen tak si polítat. Situace, kdy by ho porážel někdo, kdo vůbec netrénuje (Petr ano a dost) jen díky motoru by ho vytočila stejně tak jako mne.

můžeme tedy zpět k tématu ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám