file Stopalcovka

Více
10. zář 2013 20:56 - 10. zář 2013 21:11 #10670 od Petr Cejnar
Hodně dlouho jsem váhal, zda uveřejnit nebo ne. Bylo mi doporučeno abych tak nečinil. Po příspěvku jak je to jednoduché, nebo aby se vědělo "o co jde", jsem se rozhodl uveřejnit poslední verzi, kterou jsem obdržel pro případné připomínkování před jednáním předsednictva. V úvodu jsou vysvětlivky jak jsou provedeny návrhy nebo změny. Vše jsou návrhy. Není to tak jednoduché.
Přílohy:
Poslední změna: 10. zář 2013 21:11 uživatelem Petr Cejnar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:00 - 10. zář 2013 21:06 #10671 od Aleš Krátký
je treba to poslat do PDF. DOC tu neprojde.
jinak nerozumim tomu, proc prispevek "o co jde" vede k uverejneni pracovni verze pravidel ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. zář 2013 21:06 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:03 - 10. zář 2013 21:07 #10673 od Petr Cejnar
Žeto není žádná sranda. Jak se potom budete dohadovat na poli. Jak jsm zjistil možnost uveřejnění návrhu pravidel RCE1 s připomínkama není zde možná ve formátu .doc nebo .docx a tudíž shora uvedený příspěvek ztrácí svůj význam. Z tohoto provedení čtenář nepozná "O CO JDE". Omlouvám se všem.
Poslední změna: 10. zář 2013 21:07 uživatelem Petr Cejnar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:08 - 10. zář 2013 21:13 #10674 od Aleš Krátký

Petr Cejnar napsal: Žeto není žádná sranda. Jak se potom budete dohadovat na poli.


na poli se dohadovat nikdo nebude,ty pravidla uz jsou prez rok v provozu na spouste a spouste soutezi. cely ten proces zrodu beru jen jako drobne upravy do tvaru a potreb SMČR. Obsahove to zatim vypada tak, jak jsme asi puvodne zamysleli.

jinak koukam, ze to je novejsi verze nez mam ja ?? to se mi moc nelibi.

edit : pokud se dostane tato verze i ke mne,rad ji tam vlozim v PDF.
edit2: ten vycuc slouzi prave pro lidi kteri nemaji zajem cist 17 stran "pravnickeho" textu. je to jednoduche a vserikajici vysvetleni zakladnich principu soutezi RCE1. Pozadavku na nejake rychle info jsem mel vice nez dost.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. zář 2013 21:13 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:19 - 10. zář 2013 21:20 #10675 od Aleš Krátký
povolil jsem DOC a DOCX přílohy.

Soubor přílohy:

Název souboru: Nrodnpravi...2014.doc
Velikost souboru:141 kB

tady je jedna z prvnich verzi. az se ke mne dostane novejsi a ja to s kolegy projedu tak ji tu klidne dam.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 10. zář 2013 21:20 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:26 #10676 od Petr Cejnar
Pravidla v návrhu RCE1 RCEV
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 21:36 - 10. zář 2013 21:37 #10678 od Aleš Krátký

Petr Cejnar napsal: Pravidla v návrhu RCE1 RCEV


jak jsem psal nahore : navrh pravidel by se mel dostat nejprve k nam a ne na verejnost.
pokud slo jen o to ukazat verejnosti jak je to pripominkovani slozity a komplikovany proces tak se to povedlo. jinak to je ale z meho pohledu zbytecny krok ktery snad nepovede k diskusi ze vsech stran "co je spatne, co upravit, co prepsat, co pridat atd"

uff

a jinak doufam, ze mi tento navrh take prijde postou abych se jim mohl spolecne s kolegy zabyvat.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 10. zář 2013 21:37 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 22:05 #10679 od Petr Dušek
Docela dobře se bavím... je vidět, že pravidla připomínkují lidé, kteří tomu rozumí (což chválím), a tak se vám z toho, po mnoha kolech připomínek a hodinách práce nad tím strávených, vyklubou pravidla F5J s omezením rozpětí na 100"... jestli to není tak trochu zbytečná práce :S .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2013 22:54 #10680 od Mirek Kotula
Je hezké jak se dá přít o ničem a jak pře o pravidla pro RCE+čtvrté písmeno nikam nevede, už dříve jsem říkal, že úplně nejrozumnější bude ponechat v plném znění pravidla pro F5J FAI, jen změnit označení. Jinak, se může zrodit něco – co ani nechci pojmenovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. zář 2013 06:38 #10682 od Aleš Krátký
asi mi něco uniká ale "do psích náušnic" celý rok tu děláme F5J s omezením rozpětí ! já už se z toho asi fakt poseru.

to že se pravidla musí upravit pro svaz je úplně jedno. Obsah je pořád stejný.

Pokud si myslíte, že se do SMČR pravidel dá kouzelná věta "RCE1 = F5J s omezením rozpětí" tak jsme mimo mísu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.621 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám