file Stavba F5j větroně

Více
15. úno 2015 20:49 #14405 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma Stavba F5j větroně
Petře Kolásko prosím tě,můžeš mi poradit při přistávací konfiguraci křidélka nahoru,klapky dolů a lehce výškovka dolů,ale výškovka mi reaguje nějak zpožděně až od půlky páky plynu,takže při malém vysunutí klapek zákonitě dojde k vzedmutí éra.Při plném vychýlení je to v pohodě.Jestli tě můžu poprosit na ......Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Když tak ti nafotím jak to mám nastavený.Děkuji Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. úno 2015 16:38 - 17. úno 2015 16:38 #14406 od Miroslav Mrklovský
Já na to mám křivku, která na začátku brzdění stoupá rychleji (výchylka VOP roste rychleji) a se zvětšující se výchylkou klapek přibývá výchylky VOP méně (křivka je téměř vodorovně). Je potřeba individuálně odladit tvar křivky a její umístění na osách.
Přílohy:
Poslední změna: 17. úno 2015 16:38 uživatelem Miroslav Mrklovský.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. úno 2015 18:25 - 17. úno 2015 18:27 #14407 od Martin Horák
Odpověděl Martin Horák pro téma Stavba F5j větroně
Ok děkuji,už to mám naladěný .Ono jde o to pochopit smysl toho všeho,aby člověk věděl co nastavuje,což doufám jsem už pochopil. :silly: :silly: :silly: Takže teť už jenom vyzkoušet a odladit. Martin
Poslední změna: 17. úno 2015 18:27 uživatelem Martin Horák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2015 09:21 #14411 od Milan Macinga
Odpověděl Milan Macinga pro téma Stavba F5j větroně
Ahojte, trochu OT, kompozitova verzia Thermica je pripravena na zalet. Vzletova hmotnost cca 1700gr, rozpatie 3600mm
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2015 17:39 #14432 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Stavba F5j větroně
Řeším náhon ocasních ploch pro F5J. U větších modelů jsem vždy používal hliníkovou trubičku pr. 4mm a se závitovou koncovkou a kovovou vidličkou. U menších bovdeny a teď jsem s úspěchem instaloval na F3K mikrobovdeny od pana Hořejšího. Teď bych ale chtěl použít bovdeny do velkého modelu a nevím jak připevnit vidličku na ten plastový bovden. Prohledal jsem spoustu e-shopů ale na nic nenarazil, nebo spíš nepoznal, že to je to co hledám. Nevíte jak rozumně ukončit plastové bovdeny?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2015 18:12 #14433 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stavba F5j větroně
Myslíš tuto koncovku? www.jino.cz/koncovka-bowdenu-m2-2mm-2612.html

Na konec bovdenu (s drátem uvnitř) se nalepí sekunďákem nebo řídkým epoxy a ideálně ještě zalisuje kleštěmi na kabelové dutinky. Na uhlíkové táhlo stačí nalepit epoxidem.
Nebo si kup bowden již s koncovkou:
www.jino.cz/bowden-m2-s-dratem-1-5-m-2888.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. bře 2015 21:12 #14463 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Stavba F5j větroně
Děkuji, už je mám doma. Chodím tam často (do eshopu) ale pokaždé jsem koukal nějak blbě.
Chci se zeptat, jaké mám nastavit odpojovací napětí na regulátoru pro 3 článek LiFe 1100? Jde to jenom skokově po 0,5V :ohmy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2015 08:22 #14464 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Stavba F5j větroně
Co nejmensi nebo vubec zadny.
S vyssim nastavenym napetim by mohl regulator odepinat nebo chod motoru pulzovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2015 18:25 #14465 od Karel Skoupý
Odpověděl Karel Skoupý pro téma Stavba F5j větroně
mám dotaz už je zalétáno???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. bře 2015 07:22 #14467 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Stavba F5j větroně
Teď nevím, jestli ten dotaz byl na mě nebo na Milana, ale za mě ještě ne :) Nicméně chystám se na to každým dnem, jen co nastane ta správná souhra volného času a počasí ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.605 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám