question-circle Altis V4

Více
19. srp 2014 16:14 - 19. srp 2014 16:20 #13016 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: Nový výškoměr
Nekomplikuj si to a na soutěž si dej z netu verzi 8, která je přímo pro soutěže RCEV. Ujisti se, že tam máš povolený restart, a nemusíš nic řešit.

Telemetrie je ve verzi 8 (pozor ne 1.8!!!) bloknutá, jinak pro RCEV musíš vytáhnout telemetrickou propojku mezi Altisem a přijímačem. Ta verze 8 se ti objeví v nabídce FlightManageru jen pokud jsi připojen k internetu. Už jsem tu nedávno výrobci adresoval dotaz, zda by nebylo možné dát k dispozici ten soubor verze 8 ke stažení, aby to nemuselo mít stále potřebu připojení k netu, ale bohužel nikdo od výrobce nereagoval...

A kdyby to náhodou pořád prudilo, mám 2 Altisy V4, a tak ti jeden můžu za pivo na soutěž půjčit :P Ale nesmíš mě při soutěži čadit, jinak si ho hned beru zpátky B)
Poslední změna: 19. srp 2014 16:20 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. srp 2014 19:16 #13020 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Nový výškoměr

Radek Novotny napsal: Ale nesmíš mě při soutěži čadit, jinak si ho hned beru zpátky B)


lol :) tak takhle to delas. vetsine pilotu pujcis vyskomer,a kdyz jde to tuheho, trvas na vraceni jo :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 06:21 #13025 od Petr Cejnar
Odpověděl Petr Cejnar pro téma Re: Nový výškoměr
Radku, za jedno nealko Radegast si od tebe půjčím ALTISE V4C na soutěži na Poříčí. Je nás tam 5a půl, tak to nebude napínák ale pohodovka a budu dělat vše proto aby tě Standa Pérák a Roman Lomcovák nepřelétali. O mě nemusíš mít obavu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 08:49 #13030 od Petr Dušek

Miroslav Kopecký napsal: ... Altise mám zapojeného mezi regl a přijímač tak, jak bylo popsáno o něco výše v tomhle vláknu - tj. z reglu vytažený oranžový (signálový) drát, ten je v extra "servodomečku" a je zastrčený do volného kanálu. Napájení motoru je přes altis, který je zapojený do kanálu plynu (kanál 1)...


Oranžový (signál) vodič musí jít přes altis, do kanálu plynu. Nemůžeš obejít altis a dát ho do volného kanálu, pak to nemůže fungovat. Altis ovládá signál (oranžový), napájecí vodiče altisem jenom procházejí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 13:13 #13032 od Miroslav Kopecký
Jasně, měl jsem to přesně obráceně, teď jsem to udělal správně (oranžový do altisu, altis do kanálu 1-plyn), zbylé dva z reglu do volného kanálu. Nicméně nefunguje to - i když mám nastavené vypnutí po 30 sec, tak se motor nevypíná. Tady je pár obrázků:

Nastavení alisu

Následující 3 jsou sekvence obrazovak při aktualizaci




Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 15:06 #13034 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: Nový výškoměr
...když aktualizuješ FW, máš Altis odpojený od reglu a přijímače?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 15:50 #13035 od Miroslav Kopecký
Jo jo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 16:05 #13036 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Nový výškoměr

Radek Novotny napsal: ...když aktualizuješ FW, máš Altis odpojený od reglu a přijímače?

Je to podmínka? Zatím jsem vždy aktualizoval se zapojeným Altisem a problém nenastal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 16:25 #13037 od Miroslav Kopecký
Tak jsem ze zoufalstvi zkusil i jiny regl a pořád nic. Altis po 30 sec prostě nevypne. Nemůže to souviset s tím, že mám na plynu nastavený bezpečnostní cutt-off na plyn, kde je dolní mez ne -100%, ale -125%?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2014 16:28 #13038 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Nový výškoměr
Vyloučit bych si to netroufl. Moc se mi to nezdá, ale za pokus to stojí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.633 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám