file FAI - F5J

Více
11. led 2013 16:07 #8881 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: FAI - F5J
a proc az po takove dobe ? proc ne hned ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 18:16 #8882 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: FAI - F5J

Lubomír Vaňura napsal: ...podotýkám že minulý rok se to stalo v Grand finále hned v prvním kole,kde třičtvrtiny pilotů skončilo v rozrostlé slunečnici s drahými compozity a v takové dálce kde není už možnost vidět...

Na poslední loňské soutěži jsem taky musel pro éro do řepy, ale bylo to jenom kvůli špatnému odhadu situace, tedy kvůli mojí blbosti... není žádný důvod vinit z toho pravidla, když páčky jsem držel v rukou já ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 18:34 #8883 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: FAI - F5J
a dostals nulu ... navic jsi ohrozil babku,ktera nekde v tom poli okopavala prave tu repu.
kdyby byl restart, nulu dostanes taky, a babka se dozije pozehnaneho veku,neb bys zapl motor a doletel na startoviste.

"pisu to s nadsazkou,ale pointa je doufam jasna"

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 18:45 - 11. led 2013 18:46 #8884 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: FAI - F5J
...babku jsem netrefil, byla o kousek dál, ale kdybych měl restart, mohl jsem zapnout motor a posekat ji trochu vrtulí...

"píšu to s nadsázkou,ale pointa je doufám jasná"
Poslední změna: 11. led 2013 18:46 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 18:57 #8885 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: FAI - F5J
na kilomert skrcenou babku nevidis a motor musis zapnout drive nez jsi uplne v pr.... (treba prave te babky).
tak,a zpet k tematu jo ? :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 20:46 - 11. led 2013 20:48 #8886 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: FAI - F5J

Petr Dušek napsal: ...babku jsem netrefil, byla o kousek dál, ale kdybych měl restart, mohl jsem zapnout motor a posekat ji trochu vrtulí...

"píšu to s nadsázkou,ale pointa je doufám jasná"


To je přesně ten důvod, proč si soukromě myslím, že by nebylo od věci ty pády do pole penalizovat i nad rámec nuly a tím dělat vyšší tlak na to, aby se létalo trochu opatrněji. Zrovna tak u restartu motoru ho prostě musí pilot použít včas, pokud s tím bude nesmyslně čekat do poslední chvíle že spadne dokonce na motor, tak je prostě xxxxx :dry:

Osobně jsem sice přesvědčen o tom, že zákaz restartu v F5J je blbost a až nezodpovědnost tvůrců pravidel, ale na druhé straně by nebylo ty "pády do pole" od věci řešit trochu komplexněji. Ono se to na domácích akcích (ať F5J nebo třeba RCV2) nemusí zdát tak horké, ale to, co se děje třeba na MS F3J, už je místy trochu za hranou a bohužel už loňský rok naznačoval, že významnější akce F5J směřují k tomuto trendu taky. No uvidíme...
Poslední změna: 11. led 2013 20:48 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 20:51 #8887 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: FAI - F5J
Hmmm, tak jako nejbezpecnejsi varianta se mi tu jevi radsi vubec nelitat... ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 21:42 #8888 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma Re: FAI - F5J

Radek Novotny napsal: Hmmm, tak jako nejbezpecnejsi varianta se mi tu jevi radsi vubec nelitat... ;-)


Předsi jenom to zase tak neberte vážně . Jen podotýkám, že se nejedná o model za pár tisícovek ,ae jedná se o model v řádu desetitisíců čili proto by se mělo vzít na uváženou zda li je možnost restartu vyhovující pro závodníky ,což podle mého úsudku by soudruzi udělali nejlepší variantu na letošní rok . :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. led 2013 21:50 #8889 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: FAI - F5J
Radku ja rikam litat, ale s restartem. proto tam ty motory mame sakra.
jak tady ctu,stejne jsou vsichni pro :) (krom Petra?)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. led 2013 09:41 - 12. led 2013 09:41 #8890 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: FAI - F5J

Aleš Krátký napsal: Radku ja rikam litat, ale s restartem. proto tam ty motory mame sakra.
jak tady ctu,stejne jsou vsichni pro :) (krom Petra?)


Pro pořádek Aleši - určitě dej restart do F5J-100 a případnou diskusi o něm drž tam.
Ve "velké" F5J nejsem o té "domácí úpravě" tak jednoznačně přesvědčen, tam je to spíš o širších dlouhodobějších diskusích a prozatím by se měla pravidla dodržovat!
Umím si představit přimhouření oka v případě nějakých opravdu závažných místních podmínek (třeba "válka" s místními zemědělci, kdy je pro pořadatele opravdu nežádoucí, aby kdokoli chodil do pole), přirozeně na to pak musí pořadatel předem upozornit v propozicích. Ale pokud nenastane podobný extrém (opravdu závažný, ne jen nějaká výmluva), tak se letos maximálně držme pravidel, děkuji :)
Poslední změna: 12. led 2013 09:41 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám