file Eurocup pravidla 2013 - ČR RCEK Pravidla 2013

Více
01. čen 2012 19:33 #7283 od Radek Novotny
Kdo ještě kromě Tomáše létá dnes na Megu...? Radime, máš ji ještě?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čen 2012 19:42 #7284 od Aleš Krátký
nikdo,všem shořela :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čen 2012 19:49 #7285 od Zbyněk Smola
Jen by mě zajímalo kolika takzvaným převíječúm kteří budou stoupat o 2m/s více než ostatní bude pochuti při každé soutěži rozdělávat motor? A kolik lidí jezdí na na závod do ciziny.... Já jsem pro axi pohár. Vždyť jaké je procento z nákladů na soutěžení motor? Mohl bych argumentovat že kvalitní serva či model si také nemůže pořídit každý. A nebo že každý nemá čas 4-5krát týdně trénovat. Kdo má vysoké ego ať jde do světa, jiní chtějí domáckou soutěž. Škoda je rozbít kategorii kde se setkává nejvíce lidí, nebo chcete soutěž s 5-10ti lidma. U nás to hašteření přineslo odklon od Rcej/k. ZS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čen 2012 19:50 #7286 od Tomas Hruby
Já na Megu taky nelétám souvisle, třeba teď v Maďarsku jsem celou soutěž létal s AXI, Mega byla jen v Magicu, se kterým jsem letěl neplánovaně finále (motor v pohodě a stoupavost super). Nicméně mám ji už cca rok a za tu dobu to vydalo desítky soutěžních letů a stovky v tréningu a nikdy neměla snahu hořet. Možná když je extra horko, použijí se baterky s větší kapacitou a tedy tvrdší a navíc se letí na motor 40s, tak nastane problém, ale pro normální 25s starty je dost v pohodě. A fakt je, že proti AXI to točí zaručeně o cca 400 ot/min více, teď jsem to měřil proto, že jsem ji přendával do Scorpiona, který potřebuje opravdu maximum, aby se "rozhýbal". V Magicu či Ambrosii to není tak významné.

Jinak si trochu rýpnu do Alešova "všem shořela" - ona je Morava nějak divná: všem shořela Mega, (skoro) všichni lámali Scorpiony, ale já prostě problém nemám. Třeba to zakřiknu, ale zatím to tak prostě není

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čen 2012 20:18 #7287 od Petr Slezák
I když lítám Dualsky, AXI pohár je dobrý nápad. 8-) Jsem pro.
Raději jeden motor než nezřízený blázinec. :shock:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 04:48 #7288 od Tomáš Brodský
V okamziku kdy by se uvazovalo o predepsani jednoho motoru, prijde mi jako zajimavejsi predepsat vyskomer...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 14:24 #7290 od Radim Barč
Ráno jsem na nástupu oznámil, že na nástěnce je možnost se vyjádřit k diskusi na stoupak.cz ohledně motorů v kategorii RCEK. Nic víc, nic míň. Nikoho jsem neovlivňoval, s nikým jsem se na dané téma nebavil. Přikládám sken formuláře.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 14:55 #7291 od Aleš Krátký
Taktéž jsem slyšel myšlenku, že fixní tabulka motorů (rozuměj upravovaná jednou za rok) je sic dobrá, ale málo pružně reagující a výrobce atd, a že by měla být v nějaké online podobě aby se dala měnit dle aktuální potřeby (např kdyz dualsky ukončí výrobu jednoho,a jako náhradu vyrobí jiný s jiným označením)

toto není z mé hlavy pro rýpaly :)

jinak tabulka celkem jednoznačná. Pro motané hlasovali převážně lidé, kterým už teď éro letí jako ďas (neboli nemaji klasický axi či obdobu) nebo mají "mutatní / motané / neznáme" motory.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 16:22 #7293 od Tomas Hruby

Aleš Krátký napsal: Taktéž jsem slyšel myšlenku, že fixní tabulka motorů (rozuměj upravovaná jednou za rok) je sic dobrá, ale málo pružně reagující a výrobce atd, a že by měla být v nějaké online podobě aby se dala měnit dle aktuální potřeby (např kdyz dualsky ukončí výrobu jednoho,a jako náhradu vyrobí jiný s jiným označením)


S tím bych i souhlasil, problém je, že tohle podle všeho v pravidlech SMČR není možné (stejně tak, jako asi jde rovnout zapomenout na monotyp).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 16:27 #7294 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...jinak tabulka celkem jednoznačná. Pro motané hlasovali převážně lidé, kterým už teď éro letí jako ďas (neboli nemaji klasický axi či obdobu) nebo mají "mutatní / motané / neznáme" motory.

Jinými slovy - ty co nehlasovali pro tabulku označuješ za podvodníky... velmi svérázný pohled :o .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.529 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám