file Eurocup pravidla 2013 - ČR RCEK Pravidla 2013

Více
02. čen 2012 16:29 #7295 od Radim Barč

Radek Novotny napsal: Kdo ještě kromě Tomáše létá dnes na Megu...? Radime, máš ji ještě?

Nemám. Jedna mi shořela vlastní vinou při opakování letu. Po dvou minutách odpočinku nový start nevydržela, to je v pořádku.
Druhá ovšem hned po startu v tuším čtvrtém letu soutěže, kde jsem nikdy nemotoroval více než 30sec.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 18:36 #7297 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal:

Aleš Krátký napsal: ...jinak tabulka celkem jednoznačná. Pro motané hlasovali převážně lidé, kterým už teď éro letí jako ďas (neboli nemaji klasický axi či obdobu) nebo mají "mutatní / motané / neznáme" motory.

Jinými slovy - ty co nehlasovali pro tabulku označuješ za podvodníky... velmi svérázný pohled :o .


jinými slovy pro Petra : pro rozměry hlasovali lidé, kteří UŽ TEĎ ! litaji bud mnohem rychleji než ostatní a jejich motor by asi nebyl v seznamu (třeba KEDA, nebo nevím kýho šlaka tam mají) NEBO to jsou lidé, kteří rádi experimentují s motory (což nyní můžou pokud vím) a mají mutatní (složene ze dvou různých) / motané (to teď nemohou, ale dokáži a při testech to třeba lítají / neznáme tzn. objednám "něco" v číně , a ono to kupodivu letí


opravdu nevidím NIKDE, že někoho označuji za podvodníky... a byl bych rád, kdybys TY pořádně četl co píšu a nepodsouval mi něco, co nepíšu. :evil: :evil:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 18:54 #7298 od Petr Dušek
Když napíšu "Jinými slovy" - znamená to, že se jedná o můj výklad toho co jsi napsal, ten výklad se může klidně lišit od toho, jak to autor myslel.
"Mutantní či motané" motory nejsou podle současných pravidel dovoleny, proto létání s nimi by byl podvod, a soutěžící kteří s nimi už teď podle tebe létají by byli podvodníci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 18:57 #7299 od Aleš Krátký
kdyz tedy pouzivas "jinymy slovy" tak nerikej ze ja nekoho oznacuji. jsou to tvoje slova a tak je oznacujes ty.

ja nerekl ze s nimi litaji na soutezi. ja rikam ze ti co je pouzivaji (je jedno kde) proste byli proti (a zcela logicky)
ale vsichni ostatni co ted litaji jen tak pro radost nebo pro vysledky defacto nemeli problem s tabulkou.

a vubec, neres tady kdo komu co kam vklada (haha) , ale vysledky hlasovani. co nam k nemu reknes?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 19:16 #7300 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...vysledky hlasovani. co nam k nemu reknes?

Hezká anketa s nulovým výsledkem, seznam motorů je nesystémový krok, který stejně do pravidel nemůže být přijat, i kdybychom o tom na Stoupáku popsali padesát stránek ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 19:33 #7301 od Zbyněk Smola
Párkrát jsem soutěž Rcek letěl a neznám případ že by někdo byl diskvalifikován pro motor. Velikost vrtule je jiná. Znám jednouho co měl menší a hájil se tím že s tím lítá už dlouho a neměl problém. Za dobu existence Rcek je motor vždy zajímavé téma.ZS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 19:41 #7302 od Aleš Krátký
petr : to rikas ty, ja si myslim opak.

zbynek : muzes byt klidne konkretni ... to se ze vrtule casem oseka je dle meho normalni. kdybych pouzil 9/6 mozna, ale rozdil 0.2 mm mi neprijde jako prinos.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2012 20:07 #7303 od Jan Kubica
Ty, Aleši, možná by sis měl najmout mluvčího, který by Tvé výroky uváděl na pravou míru. Nebo alespoň připojuj poznámku, že na to, jak to myslíš, nelze usuzovat z prvního komentáře, ale až z následující diskuse. Je to flamewar, alespoň se nenudíme :lol: H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2012 07:16 #7304 od Aleš Krátký
ja nevim,ale mi pripada uz prvni vyznam veci uplne normalni, jen tady nekdo porad hleda "podvody, podfuky a jak co ochcat" v kazde vete.
misto toho,aby se resilo neco duleziteho, tak se tu tri lidi hadaji kdo jak co myslel :roll:

s takovou to daleko nedotahneme.

takze :

1) uvital bych konstruktivni diskusi
2) pokud si nekdo mysli, ze nekoho oznacuju za podvodnika ikdyz to nenapisu, tak to je pouze jeho problem. Kdybych nekoho oznacit chtel, tak to napisu naplno a ne jako Zbynek.
3) offtopic (flame war) presunu do smeti a vlakno rozdelim z EC pravidel na ceske pro rok 2013

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2012 08:46 #7306 od Tomas Hruby
Aleši, jediný, kdo tady tu diskusi řeknu natvrdo kurví jsi ty, tak se koukej zklidnit!!! Chováš se fakt jak ukřivděné děcko - vždycky napíšeš nějakou nehoráznost a pak se strašně divíš, když ti někdo jiný napíše, jak to vyznělo.
Můj dojem z toho tvého tvrzení byl zcela totožný jako Petrův, nicméně pro zajímavost jsem zkusil reakci odložit a počkat, jak se to bude vyvíjet a jestli ti náhodou nedojde, žes to trochu přehnal a zda se neomluvíš. Ale kdepak, opak je pravdou :(

K tvé poslední větě - pokud hodláš reakce na své úlety řešit přesouváním nepohodlných příspěvků, tak stoupák končí - v krátké době si tu budeš povídat jen sám se sebou. Nebude to zdaleka první server, který by takto zlikvidoval jeho tvůrce. Takže hodně štěstí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.509 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám